Oana si Pepe s-au despartit

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Ce-o fi zis Pepe..hai mai Oana sa ma mai promovez si eu, ca nu mai stie lumea nimic de mine, si cum maica-ta nu vrea sa ne dea averea, va trebui sa ne vindem masinile, cumparate din truda muncii noastre...(si uite asa au pus-o de un circ media)...peste ceva timp apare altceva, lumea uita, iar noi ne vom iubi in liniste..sa mai zica cineva, ca nu e buna politica noastra la ceva, ca doar ea ne invata ca un circ nu poate fi uitat decat de altul.

Astept cu mare nerabdare si drag ziua cand vom analiza, daca alde Base si alde Oana au facut kk si cat de tare a fost

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ellej, ai ce muzica faina e pe linkul dat de tine!unde dai si unde crapa Doamneee ce bolunzi is astia cu betigasele!super concluzia, bete taiate pe motiv de criza
On topic: Eu cred ca Strudy e o victima, si dc l-a mancat rau undeva acum s-ar putea sa isi dea cu niscaiva obecte contondente la scafarlie, ca ii va iesi pe nas aventurica. Si dc nu a fost nik intre el si OZ, numai faptul ca s-a inhaitat cu ea l-a facut mai vedet decat in mod sigur si-ar fi dorit vreodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Chiar ciudat ca Tudy ala nu apare deloc, parca e personaj fictiv... De castigat n-are ce castiga, iar cariera politica (daca aspira la asa ceva) e clar ca si-a distrus-o din fasa.

In privinta sarcinii insa, eu am crezut de la bun inceput ca e insarcinata. Medicul ei a confirmat ca a fost un avort spontan, si dupa simptomele pe care le avea nici nu prea avea ce altceva sa fie. Insa toate comentariile ironice pe marginea subiectului, mai ales ale lui Pepe, mi s-au parut de-a dreptul crude. Mie imi pare rau, sunt sigura ca un copil ar fi schimbat-o in bine, nu m-as putea bucura niciodata ca o femeie pierde o sarcina. De-asta nu cred in ruptul capului ca divortul lor e o facatura.

Oricum, de neinteles pentru mine cum un medic incalca secretul profesional dand informatii de genul asta presei. Nu ca ar fi prima data...

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Si pe mine m-a uimit asta aseara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu am sentimente mixte n legatura cu sarcina asta - femeia asta are probleme psihice, este extrem de agresiva si o vad in stare de a minti doar ca sa-l raneasca pe Pepe. Imi asum responsabilitatea de a gresi - poate a fost insarcinata - cu Tudy asta - voi ce vroiati sa spuna Pepe - mvai, ce rau imi pare ca a pirdut copilul lui Tudy ?

Faptul ca Tudy asta nu apare pe nicaieri nu ma mira - inca ma mira ca s-a bagat in mocirla asta, cu pozitia pe care o are, credc a scandalul asta nu ii face bine la reputatie. Si eu il vad ca si Pepe cam "papagal" ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Cei care au vazut filmul Numai iubirea, n-aveti déjà-vu? Exact asa i s-a intamplat si in film la un moment dat, a spus ca-i gravida, nu era, apoi a avut un accident, a pierdut sarcina... hmmm, ce seamana! Eu nici nu stiu de ce s-ar fi grabit sa anunte o sarcina de nici 2 luni? In mod normal stai sa treci de 3 luni, cand totul e mult mai sigur. Dar poate acum a fost sarcina, doctorul nu a zis nu. A aparut pe undeva o ecografie, chipurile a ei de la sfarsitul lui martie, dar nu-i era scris numele pe ea, putea fi a oricui. Din nou dubios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Dr de la cfr 2 a spus in direct ca pacienta nu prezenta nici Urma de sarcina...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Marina, a aparut ceva mai recent decat ce a spus doctorul ieri (ca nu exclude posibilitatea)? http://happyhour.protv.ro/video/eugen-tanase-seful-sectiei-ginecologie-obstretica-cf2-oana-nu-are-sarcina-intrauterina-viabila.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Oricum ar da-o, rasuci-o, tot jenant a fost tot circul asta. Sa zicem, presupunem ca a fost, pai o femeie care stie ca e insarcinata se supune la riscul de a pierde sarcina, urland pe la televiziuni pana facea spume la gura , nemancand nimic, etc.

D-asta zic, ceva e putred in Danemarca. Pe unde citesti, numai informatii diferite, unii ca s-a externat pe picioarele ei, altii ca e vai in salvare, altii ca vai doctorii nu i-ai dat vestea ca a pierdut sarcina, altii ca nici nu era insarcinata.

Oricum face totul public, dar numele de pe o ecografie, adica exact ce dovedea ca ea este cea insarcinata, p-ala nu. Sa fim seriosi, eu cred ca e circ mediatic si o fi lesinat de la atatia nervi cati si-a facut urland pe la toti talk-showistii .

Mergi la inceput