Oana si Pepe s-au despartit

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Hannen, ne adaptam, mai radem, mai ignoram, mai ne vine sa urlam. Insa bunicii mei la cum au fost, cu siguranta ar fi fost ca trazniti la programele tv si in viata de acum, mureau sigur,ca ei nu ar fi conceput toate cate se petrec acum.
Motanik, si eu am zis ca tine cand am auzit vestea. Se pare ca alegerea ca impresar a AM Prodan de Oana, i-au adus un NU acestui contract, ca deh, nu ofereau sufi pt diva. Acum cica ar negocia cu Kanal D, insa m-as mira sa o mai aduca aia inapoi la ce tircus a facut si acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Deci nu o sa prezinte X Factor? Slava Domnului, ar fi pacat de emisiune. Antena 1 ar putea da lovitura cu formatul asta, bineinteles daca nu alege sa promoveze in continuare pitipoance, ca pe la toate emisiunile lor sunt prezente.

Cat despre OZ, sunt de acord cu Hanne (pupici, btw!), nu gasesc nimic, absolut nimic de placut la ea. E o tzatza.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Miau-miaule
Vad ca nu isi face nimeni pomana sa imi zica si mie cum s-a remarcat OZ.Apoi sa ramana talent nedescoperit ca eu nu ma chinui sa o gugalesc .

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

http://www2.antena1.ro/tv/tv/antena-1-lanseaza-in-romania-x-factor-147742.html Suna bine!

Vom avea si un nou "Dansez pentru tine", al 11-lea. Peste 2 saptamani!

Citeam intr-un ziar ca Oana ar fi plecat la Bruxelles la Tudy, asa ca o sa luam o pauza binemeritata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Hannen, pai cum altfel sa devina cunoscuta decat cu gura aia mare!? :))
Din cate imi amintesc, dar nu bag mana in foc, gravida in aproape 9 luni, ca ma mai tine memoria foarte bine, a fost la inceputurile lumii iubita lui Cove ala care era la Surprize asistentul Andreei Marin. Dupa care a devenit iubita lui Pepe si a iesit la inaintare cu tot ce a avut ea mai bun, adica gura sloboda. Mai tarziu a inceput in mass media scandalul ei cu mama ei, nu am inteles nici eu exact pt ce se cearta in asa hal, e vorba de multi bani la mijloc, lasati de tatal Oanei dupa moartea lui - mama ii are, Oana ii vrea, ceva de genul asta, vechea discutie cu banul ochiul dracului. Intre timp Oana a devenit si mai notorie dupa scandalul cu Monica Columbeanu pe care a scos-o aproape in suturi din emisiunea pe care o prezenta la nush ce canal si in general se cam ia de toata lumea, fara nici o jena, ca doar nimeni nu mai e ca ea...vorba cuiva ca bine a zis mai devreme, noroc ca ne-a luminat ea ca altfel ramaneam toti niste incuiati. Pfuuu, ce Dumnezeu sa ne invete ea, cand e de o vulgaritate iesita din comun, imbracata si machiata ca o paiatza.

Scuze, nu vorbesc asa de obicei, m-a luat valul cred dar mi-a ajuns pana in gat cum pe orice canal dau divortul lor (de care chiar incep sa ma intreb de n-o fi aranjat pt publicitate, ca amandoi fac bani frumosi din aparitiile astea in mass media) drept stirea nr 1, ce Japonia, ce tsunami, ce cutremur, ce criza economica, sa stim dom'le daca si cum a ramas gravida Zavoranca. Bleah.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Mie mi-a placut mult de ea cand juca in "Numai iubirea".Parca asa se numea,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

http://ro.wikipedia.org/wiki/Oana_Z%C4%83voranu - informatii despre OZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu


Ellej, si eu unde eram cand a fost faza cu vata?
Magda Ciumac dansa la DDD
Candy, total de acord cu ultimul paragraf privitor la a!Maruta.


inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Uite, sa vezi ce ai pierdut
http://badeadan.blogspot.com/2010/08/dezinformarea-zilei-daca-fost-betisor.html

Hannen, reusesti sa supravietuiesti zapand peste prostie, circ, limbaj si comportament suburban, care din pacate sunt foarte gustate de public, altfel nu s-ar da "pe sticla". Doar TVR mai are ceva emisiuni de calitate iar jurnalul lor e singurul suportabil din punctul meu de vedere. Eu ma mai uit la jurnal la francezi sau la CNN si pe discovery cand si cand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

http://www.libertatea.ro/detalii/articol/oana-zavoranu-internata-sarcina-329324.html

Cica n-a fost insarcinata, ce teatru ieftin se face in presa de scandal, ma gandesc daca astia doi, oana si cu pepe nu or face circ doar asa pentru bani. Si zicea unul pe un site ceva de bun simt: cum de nu a aparut niciodata tudy ala sa dea vreo declaratie ceva, sa zica cat de mult o iubeste el pe oana, alta vrajeala ifetina cred eu ca este si povestea asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

No comment!

Mergi la inceput