LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***309***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Fetelor cred ca Rares are ceva probleme. Astazi iar a vomitat. Din senin. De fapt, era la masa. Mama banuieste ca o fi nimerit vreun os (i-a dat sa manance piure cu salau), desi salaul nu are oase periculoase si eu il dezosez inainte de a i/l da. Si oricum el a refuzat sa manance dupa cativa dumicati de peste. Mama banuieste ca nu i-o fi placut mancarea (desi pana acum nu a existat sa nu ii place mancarea). Si aseara a cam scarnit din nas cand i-am dat mere copate cu biscuit (p-astea le lingea intr-o secunda). Doar dimi a mancat bine ceai cu paine cu unt si gem.
Ce sa fie oare? De unde sa o apuc si ce sa fac?
Mai urmaresc problema vreo 2 zile dar chiar nu imi place.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Am reusit sa urc si pozele de la petrecerea de sambata unde Adela a fost "vedeta serii"! Recunosc ca m-a bucurat sa aud asta... asa ca o confirmare ca nu e doar puiul ciorii...

https://picasaweb.google.com/adelamarisastroie/BotezSebastian?authkey=Gv1sRgCLTkgNj0yI6jSQ#5576532362163846370

In alta ordine de idei, Ela, aveai mare dreptate ca petrecerea Anei (la care noi din pacate nu am putut fi prezenti ) a deskis seria petrecerilor aniversare de ghiocei! So... iti scriu acum un pm.

Denisa-Madalina fericita de http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042" target="_blank"> Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank">http://www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Ela, ai pm.


Fetelor, pe unde umblati? Acum cand sunt si io "on line" intr-un timbru, ca se uita piticul la Timmy time...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

delia si victor la multi ani!!!

va incerc sa recuperez ceva pagini

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12.03.09 si de fluturas de 32+

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!!

Noi iar am umblat ca de obicei cu toate ca afara e o vremeeeee urata rau, linge !!

Eu maine termin cu auditul si ma apuc de pregatelile pt week-end-ul urmator pe care abia il astept !!!

In rest, toate bune !!

Am admirat-o pe Adelake cea frumoasa si dragastoasa ca de obicei , apoi pe Olga si Cristi, frumosi si fotogenici ca de obicei, mi-a placut mult cordeluta cu fundita din parul Olgai romanticoasa in ton cu evenimentul ; esti tare faina tufata draga , asta daca nu o stiai deja !!

Pisik, ma bucur ca esti cu unghiile facute si moralul sus, astea sunt cele mai importante lucruri !!!


Anamariame
, woww ce tare e Eva, stie ditamai poezia !! Ada recita cu placere cantecul despre degete
aaa si mai recita versuri din colinfda ei preferata si anume Mos Craciun



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Dragelor, miine dimi decolam spre ro, asa ca ne "auzim" de pe 3/3 incolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Seara buna fetele !

A intrat si vasul sotului in port cu mare intariere e drept

Cine discuta aci pe forum despre facut money pe net ? Am prins un fir si vreau sa stiu cine era interesat si daca a descoperit vre-o idee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ramona, pisicagrix intrebase cum se fac bani pe net

eu am emotii cu vremea in ro, sper sa nu ne intoarcem bolnavi toti, cum am revenit de la ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Dragelor, miine dimi decolam spre ro, asa ca ne "auzim" de pe 3/3 incolo

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Drum bun sa aveti !! prin zona mea nu ajungeti ?? ca tare as vrea sa va cunosc ...

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Novus

Super Adelache inpozele de la botezm. Cred ca s-a distrat cel mai tare Si ce tinuta avea

Chato drum bun!!! Veniti cu totii?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput