LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***309***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

si noi ne-am bucura sa va vedem, novus, dar cel mai aproape de voi va fi la vreo 200km, la valcea...
ar invata si dragoana poezii, ca ea stie doar cintecele :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

venim toti, da, oli :)
merci, oli, speram sa fie bun drumul, fara peripetii merci si tie, novus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Chatonel, drum bun si intamplari, revederi si vremuri romanesti faine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Chato la Bucuresti cand o sa fii? Iti organizam o intalnire? Ma bag ca organizator O sa ai acces la net?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Chato, drum bun si dixtractie maxima!

La multi ani, gemenuti de Grace30!

Am vazut poze frumoase cu Oli si Cristi si mi l-am imaginat pe David dormind pe el .

Adelake e minunata!

Intrasem sa va zic si voua cum se face citirea la gaz pe-aici (regularizarea, ca sistemul e cu autocitire): cu IPhone! Tzac o poza la contor si gata!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

anaan, merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Buna seara...am intrat doar sa va spun ca suntem bine, per total...eu sunt cu moralul la pamant din mai multe motive dar sper ca timpul sa le rezolve pe toate...sau macar sa le faca sa dispara...Silvia e bine, vesela, vioaie si ghidusa. il iubeste pe tati foooaaarte mult si cand e el acasa, eu pot sa-mi iau vacanta ca nu are nevoie de mine, nici nu exist...va pup si nu v-am uitat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Chato la Bucuresti cand o sa fii? Iti organizam o intalnire? Ma bag ca organizator O sa ai acces la net?

Olga, mamica lui David iepurasul


oli n-am acces la net si singura zi in care sint sigura ca-s in bucuresti (si cu ceva timp la dispozitie) e joi, poimiine. Va bagati la o intilnire la vreun loc de joaca pt copii? mai pe la 4-5? nu foarte departe de berceni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

simply, multu
sa-ti aduc ceva din ro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Chato la Bucuresti cand o sa fii? Iti organizam o intalnire? Ma bag ca organizator O sa ai acces la net?

Olga, mamica lui David iepurasul


oli n-am acces la net si singura zi in care sint sigura ca-s in bucuresti (si cu ceva timp la dispozitie) e joi, poimiine. Va bagati la o intilnire la vreun loc de joaca pt copii? mai pe la 4-5? nu foarte departe de berceni?

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Nu stiu de ce, dar niciodata nu reusim sa ne sincronizam atunci cand veniti in Ro Noi plecam la munte de joi, avem rezervare facuta. Am crezut ca stati mai mult prin Bucuresti
Voi cat stati in Ro?



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput