Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (180)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Doloress ce mesaj frumos si plin de optimism!!!! Ma bucur enorm ca esti acasa!!!! Te imbartisez cat poci eu de tare, burta la burta...virtualm dar strans.


Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Merci Lorich! Pupici pe burtica de Ana de la burtica de Kevin.

Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si 29+ Kevin
Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

hello si de la noi noi tot prin casa, cu vremea asta nasoala, noroc ca am prins de dimineatza ca am mai iesit umpic, ca am mai avut de mers pe la posta si na...asa am mai tras umpic de aer ca de duminica doar prin casa am stat ca am fost raciti cu toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

doloress multa bafta si multa sanatate! pupici la bebe kevin din burtica de la noi si sa cresca mare si tu sa mai papi sa sare peste linie pooop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

pe Cristi o doara burta si a facut de 4 ori in ultima ora. Ce sa cer la farmacie?

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

eu i-am luat ameliei hidrasec (hidrateaza si opreste diareea) multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Doloress, of scumpa, ce m-a impresionat mesajul tau. Bravo pt optimism, te admir! si pe Patrickut, scump si sensibil. Lasa ca peste ceva timp o sa vada el ca a meritat efortul cand se va alerga cu fra-su prin casa si-or sa faca tot felul de bazdaganii Bine ca are cine sa te ajute, este extrem de important pt momentul asta......poate ramane mama ta mai mult si dupa ce nasti, crede-ma e tare necesar putin ajutor.

Lumi: hidrase, enterol, biotics, smecta si regim alimentar. Cam asta e reteta noastra si trece repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

multumesc. de la farmacie ne-au dat enterol si debridat.


Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Bine ai venit acasa, Doloress ! Tine jenunchi stransi acolo si pe bb Kevin la caldurica, la dospit
Ce ma bucur sa te citesc, am stat cu gandul la tine zilele astea si am tras colul tau de urechi , numa numa s-o lungi nitzel, sa nu mai stai in emotii.

Lori

Spor la dezpmapersare Lilly Cum merge sarcina?

Doamne ajuta cu bb2, Ylari! Sa se bucure sanatoasa de cadouri Eva!

Ca-eric felicitari pt bebelina . Sa fie sanatoasa si plina de noroc in viata!

Lumi cum au zis si fetele! Tin pumni sa rezolvati rpd problema!

De citit v-am mai citit, am vazut poze atat de frumoase , pe printesa Victoria in meeting cu , pe Mara camuflata , marea intalnire din Be , Cretzulina si placinta de la mami - o nebunie! cam greu cu scrisu .

Va invidiez pt intalneala ce o puneti la cale , suna atat de frumos ! Va doresc o intalnire de vis, plina de momente frumoase si de neuitat alaturi de m&M.

Eu planuiam o mica excursie pana in B sa cumpar una alta pt finutzul meu , pt botez dar doctoritei mele nu i-a prea placut ideea mea asa ca stam acasa.


Fug ca-mi cam vine sa
Va si va doresc numai bine, sunt cu pe voi!


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Am inceput aventura nr.2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Lumi, sanatate Cristianei!


Oooo lume noua la ceas de seara!!! MsBb pe unde umblasi de nu mai dai un semn??? Stii ca ne e dor de tine, da???

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela 33+

Mergi la inceput