In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Dia si noi mergem la nebunie...sa vedem cat rezista juniorul, caci la 21:30 el e in lumea viselor.
Mihi da mai...LMA si americanului...cu intarziere. multam' de ospat!


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LA MULTI ANI SOR'MEA, MULTA SANATATE, FERICIRE SI TOT CE E MAI BUN IN VIATA SA-TI DEA DUMNEZEU


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Dorino! Multa sanantate si fericire alaturi de printii tai! sa traiasti o mie de ani


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

fetelor cunoasteti vreo cosmeticiana in Tm care isi cauta de lucru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

lA MULTI ANI Pisicutzo...multa sanatate si numai bucurii iti doresc...DD sa fie cu tine! Sa ai o zi superba!

Va pupacesc...sa aveti o zi superba!

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

La multi ani Dorina! Sa-ti dea dumnezeu sanatate si putere sa-ti cresti copilasii mari!
Urez si eu americanului La multi ani! Dar, va rog sa ma luminati si pe mine care din copii lui Mihi e el? ... - banuiesc ca e Mihai - ca a fost Mihail si Gavril, ca altfel nu pusca... nu-i asa?
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Multumesc tuturor pentru urari!

Imi cer scuze ca abia acuma va scriu, dar WE-ul asta n-am prea avut vreme de forum! Oricum, apreciez nespus gestul vostru minunat!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Dorina, iti spun si eu "La multi ani!" din inima, scuze ca abia acum am reusit sa intru




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

tot eu sunt
mai, dar daca eu nu intru o data la 4 zile, voi nu mai scrieti nimica?
acum sunt pe fuga, ma uit la Dansez pentru tine, am intrat doar sa va pun o intrebare, am aflat o veste foarte trista, ca ar fi murit doctorul Tepeneu (tatal), cel in care imi puneam mari sperante cu Denis, si am vrut sa va intreb pe voi daca stiti careva ceva, ce s-a intamplat???

in rest, toate cum le stiti, mai bune, mai rele, trece timpul incet-incet, si numar zilele, fac AMR ca soldatii , ca sa ajung mai repede acasa la ai mei

pup toate banatencele si va mai astept la povesti




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

Da, Cristina, e adevarat ce ai auzit tu de dr. Tepeneu. Dar detalii nu stiu sa-ti dau despre ce s-a intamplat.
O sa gasesti tu alt dr. pt Denis - apropos, ce bai are?
Fetelor, iar ati disparut!
Noi o dam in continuare cu dansurile - nu a mai spus ca nu vrea, doamne-ajuta!
In rest bine, sanatoase, sa speram ca tot asa vom fi si de acu inainte.


Mergi la inceput