In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Giova, m-am uitat acum la poze cu baietii tai.cred ca ai o tona de fotografii
sa-ti traiasca sanatosi si fericiti.eu sunt inebunita sa ma uit la poze.poate mai pune si Mihi ceva pozici




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LA MULTI ANI MIHI,GABRIELA-DORINA SI GABIRUS,sa fiti sanatoase,fericite si iubite cum vreti de cine vreti

Mihi sa traiasca americanul,sa creasca mare,sa fie sanatos si cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

LA MULTI ANI! tuturor care-si serbeaza numele astazi de Mihail si Gavril

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Gabi, Mihi si Dorina

LMA tututror celor care se numesc Mihail, Gavril, gabriel si derivate ale acestora!


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

La multi ani!!! Dorina, Mihi si GAbi .... sa fiti iubite si sanatoase alaturi de cei dragi voua

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

urez si eu un "La multi ani!" tardiv pt toti cei ce-si sarbatoresc azi ziua numelui, din cate vad Mihi, Gabirus si Pisicuta

si inteleg ca este si ziua americanului smecheros



Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Multzam dragelor...iaca puteam sa o punem de un chef fiind 3 sarbatorite!


Cristinutza...americanu e si el sarbatorit...sarbatoreste la bunici...mi l-au luat ieri...si deja imi lipseste..cat ca face numa tampenii...sambata mi-a taiat perdeaua din dormitor...

va pup si va ofer ce vreti voi de beut si mancat...trimiteti nota de plata pe adresa casa sperantei la parter

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Cu intarziere (data fiind ziua extra-full de ieri) spun si eu
LA MULTI SI FERICITI ANI! tuturor celor care ieri si-au sarbatorit onomastica si ziua de nastere!
Multa sanatate si maxime-mpliniri va doresc tuturor!


Nu in ultimul rand, va multumesc tuturor pentru urari si frumoasele cuvinte! Sunteti minunate!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Buna dimineata fete din Banat !


Cu intarziere spun si eu LA MULTI ANI CU SANATATE! pentru toate aniversatele si aniversatii de Sf.Mihail si Gavril si nu numai. Sa va dea D-zeu multa sanatate si numai bine!


Diana multam de urari pentru sot, e totul ok, s-a rezolvat.
Mihi vazut molaraiele de feisbuk , ce mare a crescut Roza-buburuza, ii tare faina si ea si flacaii, iar voi, parinti tineri si voiosi .
Cristina OR La Multi Ani ! cu sanatate pentru hazband, las' ca-i bun si webcamu' pana va revedeti.
Giova faine pozele de toamna cu baietii
Claudia am tinut pumnii stransi ieri pentru Deni, cum a fost?

Va si va tuc pra tace!







" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Bine v-am regasit!
Cum mai e prin Timisoara? am inteles ca vreme buna si multe evenimente...si multi, multi sarbatoriti:
La Multi Ani si ganduri bune tuturor!
Ati fost la festivalul vinului? ceva impresii?
am inteles ca sambata e seara/noapte de shopping la mall, si cu Sonique in concert...ce mi-ar place sa fiu si eu pe-acolo...


Diana - mami de Adriana(n.14.02.2006)

Mergi la inceput