In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

'Neata buna la toate banatencele !
Si eu, la apel .

LA MULTI ANI ! pentru toti sarbatoritii si sarbatoritele ! Sanatate multa si numai bine va doresc!

Si eu prin zona...lipsit motivat din cauza de mici chestiuni de sanatate ale sotului. Da' acu' s-au rezolvat (sper asa sa si ramana), astept rezultate la analize si sa putem cere autovaccin.


Va tuc pra tace si o zi faina, chiar daca soarele s-o ascuns !






" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Mihi draga, condoleante pentru socru. Fie-i tarana usoara!








" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Buna dimineata, fete dragi!

Poftiti la ca-i mijloc de saptamana si sigur va este necesara o doza sanatoasa...

Si ca sa mearga mai bine cafelul, va pun aici, asa cum v-am promis, cateva poze de la sarbatorirea balantelor din dotare.

si-o zi minunata va doresc!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Pisicuta faine molaraiele si mandri flacai ai. Sa-ti traiasca !
O fo tare buna si cafa, o mers la suflet .









" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

buna fetele
dorina tare faini baietii tai, ce mult s-au schimbat de cand i am vazut eu ultima data(anul trecut cred:).sa ti fie sanatosi in continuare si bucurosi!
ioana e buna ideea ta insa ai mei pitici is raciti amandoi si tusesc de ma i-au de cap...sa scapam de raceala si tuse si ne prezentam la intalneala daca se hotaraste.plus ca sapt asta i cam aglomerata pt mn si weekendul cam la fel, dar sapt viitoare is free, numa sa fie bine copii.
laura multa sanatate sotului tau!
poopici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

cucu bau...unde disparurati?

io-s numa cu Rebeka,...Americanescu doarme...cei mari la ai mei...asa ca bag la ghiozdan si ma uit pe net...


Giovana draga ...tot am zis ca te intreb cum sta treaba cu plantatu de dinti...ca ma bate gandu...da mi frica...da daca o fac ma tine pana la adanci batraneti?


va pup pe toate

Clau scoate lista cu sarbatoritii lunii...ca uita sa dea de beut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Mihi draga, vigilenta mai esti
daca era vb de mine, inca nu e tarziu
dar va dau de acum si ce mai vreti voi, in numele iubitului meu sot, pe care din pacate il vad doar pe webcam

da lasa, ca o veni ziua revederii
va pup pe toate si astept sa mai scrieti





Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi bine, pe acasa, la dentist, prin parcuri...profitam de vremea buna, atat cat mai este.

aici poze cu baietii mei:
http://www.dropshots.com/edi_marco

Cristina sa-ti traiasca sotul si multa sanatate si fericire. lasa ca si cand va ve-ti revedea.......
Cat mai stai la italia?
Mihi eu am 2 implanturi.....e ok pana cum, n-am treaba. Nu e dureros, traiasca anestezia. doar ca pe urma te umfli/invinetesti. sunt si destul de scumpe ...cam 450 euro unul...fara dinte. doar surubul din interior si cel de legatura de afara.
Dorina super pozele de la party-uri. ai 2 baieti frumosi!

haideti mai fetelor pe cand o intalnire? cu sau fara copii...cum vreti voi...

si weekend fain sa aveti.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

CRISTINA sa-ti traiasca sotzu...sa fie sanatos si voios!...cum mai sunteti voi?

BELA GIOVANA...multzam de raspuns...cam ieftini...dar daca-s pt toata viata...si pot fi si deshurubati...ii las in testament mostenire...

restul...pe unge va unduitzi muherelor?

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Giova, Mihi, mersi de urari
cred ca mai stau in italia pana la craciun, nu stiu inca sigur
oricum, de sarbatori ma straduiesc sa vin acasa
as veni si eu la o intalnire cu voi, dar......sunteti prea departe

da lasa, bine ca sunteti aproape virtual
toata gasca de banatence





Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput