In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

buna fetele
dana io vreau sa vad piratul:) daca se poate:)felicitari ca ti-a iesit totul ok!
eu nu mai prea am timp zilele astea de nimic, timo e incantat de gradi pana acum, speram sa nu se razgandeasca.
sa aveti o zi faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si de la noi!
Noi tot pe afara cu zilele astea frumaose. se pare ca de azi...gata...vin ploile si frigul.
In rest toate bune si frumoase.

Dana super poze, petrecere si tort. ce preocupari intelectoale si ce cuminti pareau baietii, in comparatie cu fetele.....deh...e varsta...si ele sunt mai "destepte" cu vreo 2 ani decat baietii.
Diana ma bucur ca e ok Timo la gradi si ca-i place. cum se numeste gradinita?
Dorina m-am scos cui tine cu porcul de Craciun.
Restul fetelor?

va si numai bine.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Morning, fete dragi!

Intru rapid sa marchez doua evenimente minunate din viata mea: azi se implinesc 5 ani de cand a aparut pe lume mezinul meu scump si drag, iar duminica punctez 7 ani de cand visul meu de a deveni mamica s-a implinit pentru prima oara si m-am intalnit cu cei mai frumosi si scumpi ochisori din lume, cei ai puiului meu iubit Vladut! Asa caaa, va invit sa serviti bunatati din plin si sa beti pe saturate alaturi de mine!

Va si-un WE de vis va doresc!


Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:


LA MULTI ANI GABELU,sa fii sanatoasa,fericita si iubita de cine vrei tu pana la adanci batraneti
LA MULTI ANI RADUCU,sa fii sanatos si cuminte sa aduci numai bucurii parintilor tai dragi ce te iubesc atat de mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Gabi la multi ani cu sanatate si noroc

Dorina sa-ti traiasca mezinul Raducu, sa fie sanatos si voios si sa va aduca numai bucurii

si zici ca va chefuiti we asta ??? ai facut tort ????

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Dorina, sa iti traiasca puii dragi si tu alaturi de ei sanatoasa!

Merci de urari!

Eu sunt la job, astept sa vina pizza ca trebe sa fac cinste, nu este scapare ...

In weekend sper sa apuc sa ma odihnesc ca sunt obosita rau.

Va pup si va imbratisez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

LA MULTI ANI RADUCU!SA FII SANATOS MEREU SI FERICIT!Dorina sa ti traiasca mezinul!
LA MULTI ANI GABI!sa ai parte de muulte buicurii si impliniri alaturi de familie!
ioana gradinita nu stiu sigur cum se numesteinca, e undeva in apropiere de stadionul cfr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

ioana unde ai vazut pozele danei??am voie si eu link ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Gabita!
SA FI SANATOASA SI IUBITA SI SA AI PARTE IN VIATA DE TOT CE-TI DORESTI!

Multumesc tuturor pentru urari!


Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Gabi! Multa sanantate si fericire alaturi de familia frumoasa pe care o ai!

Raducu mezin de Dorina! sa fii sanatos si cu un dram de noroc in viata! Sa aduci parintilor numai bucurie si veselie!
Dorina sa va traiasca pisoiul si sa va bucurati de amandoi tot restul vietii!

Diana pozele Danei sunt pe facebook. acolo le-am vazut.

fetele si weekend fain sa aveti.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput