In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns montignace spune:

digutix ti-am trimis PM cu pozicile

gabi distractie faina si pofta mare la pizza

we fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

eu am scris cu user montignace ... a ramas logat de dincolo unde am deschid capitol nou cu acel user

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

LA MULTI ANI GABI! Sa fi fericita!
LA MULTI ANI RADU! Sa cresti mare si sa ai noroc in viata!
Scuze de intarziere
Si ca sa nu mai intarzii spun de acum
LA MULTI ANI VLAD! si
LA MULTI ANI TIMOTEI!
cu toate ca zilele lor de nastere vor fi abia maine si poimaine...
Sa cresteti mari si sa fiti ascultatori!
Noi - adica partea cea mai mica a familiei (Oana) e putin bolnavioara - muci la greu si un pic de febra. Sa speram ca nu se agraveaza si ca se va simti tot mai bine.
In rest toate bune. Am profitat la maxim de zilele cu soare, ca acum vin la rand cele ploioase si nu prea vom iesi din casa. Of doamne, bine ca e Ami la gradi - macar cu ea scap repede deci doar cu Oana o sa avem de furca.
No, va .

Laura, mami de 2 fete cucuiete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

intru si eu pe fuga sa zic "LA MULTI ANI " sarbatoritilor de zilele astea, ca cine stie cand mai apuc

Gabi

Vladucu

Raducu
Timo

scuze ca va urez asa, in grup, dar eu intru rar zilele astea, si apoi uit, sau nu imi dau seama.revin cand voi putea scrie mai mult
banatencele si distractie placuta




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LA MULTI ANI VLADUT si tot ce mai bun in viata sa ai parte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

LA MULTI ANI VLADUT!sa ai parte de muulte bucurii si sa ti de-a Dumnezeu multa sanatate sa cresti mareee!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LA MULTI ANI TIMOTEI,multa multa sanatate si tot ce e mai bun in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

La multi ani Timotei !
La multi ani Vladucu !

sa fiti sanatosi si cu mult noroc in viata

vedem pozici cu sarbatortii si noi ???

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

LA MULTI SI FERICITI ANI, TIMOTEI! Sa fi sanatos, voios, voinic si sa ai parte in viata numai de bucurii si impliniri!

Diana, sa-ti traiasca feciorul, sa fie sanatos si sa va umple viata numai cu bucurii, pana la adanci si frumoase batraneti!

Multumesc tuturor pentru urari!

Poze, deocamdata nu pot incarca, pentru ca adevarata petrecere, cea cu copiii, nu a avut loc inca deoarece am reusit sa fac rezervare la McDrive abia pentru duminica viitoare... Am ceva poze de la gradinita si scoala, dar nu le pot descarca la lucru din motive tehnice. Imediat ce voi avea ceva mai consistent de aratat, promit ca voi arata!

fetele si-o saptamana minunata va doresc!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

cum nu prea intru in weekend...urez acum si eu sarbatoritilor un LMA din suflet.
asadar....
Vladut smecheras de Dorina! Multa sanatate si fericire pui mic. Numai bucurii sa aduci parintilor!
Dorina sa-ti traiasca flacaii...tare mandra trebuie sa fii...cu 2 balante nascute la diferenta de cateva zile si cativa ani!

Timotei mezin de Diana! sa fii sanatos si noroc in viata si numai bucurii sa aduci parintilor!
Diana sa-ti traiasca pustanul si sa va bucurati de amandoi toata viata!

si cam gata cu urarile...acum asteptam tortul si bautura...daca e party, party sa fie


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput