In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

LA MULTI ANI!
Un 2011 fericit si plin de impliniri va doresc s-aveti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

LA MULTI ANI! UN 2011 MAI BUN, SANATATE SI FERICIRE!


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

LA MULTI FERICITI SI DIN PARTEA NOASTRA, IMI DORESC SA AVEM UN AN MAI BUN, CU MAI MULTI BANI, MAI PUTINE PROBLEME, MAI MULTE IMPLINIRI SI BUCURII




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LA MULTI ANI DRAGELOR,UN AN NOU FERICIT,SANATATE SI BUCURII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

dragelor!
ce mai faceti voi? cum ati petrecut?
Cristina fericita ca e acasa, alaturi de familie. Mai pleci?
Claudia implinita...a fost mama ta si Denisa la voi?
Restul?

Noi bine...de luni suntem acasa, in formatie completa. tare greu e pana ne obisnuim si ne intram in ritm.
A fost frumos la Alba, chiar pot spune ca noi adultii am avut concediu, plasand copiii la bunici.
aici sunt poze de la sarbatori:
http://www.dropshots.com/sarbatori2010#

profit ca doarme piticul ca sa mai fac cate ceva prin casa.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

buna dimineata si la multi ani

LA MULTI ANI si pt maine, celor pe care ii cunoasteti cu numele de "Ion", "Ioana" si derivate!

scuze ca nu am mai prea intrat pe forum, sunt intr-o stare de "hibernare" acum, pur si simplu parca nu am vlaga sa fac nimic.
Giova, ai dreptate, sunt foarte fericita ca am reusit sa fac sarbatorile impreuna cu ai mei, si ca lucrurile incep sa se aseze.voi mai pleca, sper, mai in primavara, pt cateva luni, caci din septembrie incepe Denis scoala si vreau sa-l supraveghez de aproape.asa ca tragem tare anul asta cu munca.momentan, caut ceva de lucru, provizoriu, am ceva in vedere, dar.....sa vedem de luni incolo.

azi plecam si noi un pic in "deplasare", in Ardeal, la ai mei, caci n-am fost de sarbatori deloc.in rest, stam in barlog, ca ursii, caci e un geeer....

voi, care pe unde ati petrecut, cum a fost???
sper ca nu sunt probleme deosebite, la nicicare, si va doresc sa aveti un an mai bun si mai prosper, si cu mai multa sanatate.

clau, a fost Denisa la tine??ce misto
sper ca v-ati petrecut sarbatorile asa cum v-ati dorit fiecare
eu nu pot pune poze momentan, ca nu merge sa descarc din aparat, nu stiu ce bazdaci are.

va pup pe voi si pe piticii vostri si va astept aici sa mai schimbam o vorba.mi-e urat fara voi



Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

aaaaa, Giova, un mare

LA MULTI ANI

pt Marco(de fapt de asta intrasem la subiect, dar m-am luat cu vorba si cu pozele, scuze)

si si pt tine




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

La multi ani!!!!
Sa dea dumnezeu ca in noul an sa vi se implineasca toate dorintele si visele sa fiti sanatoase , zambitoare, vesele si fericite.
Va pup pe toate

si special lui Giova pentru micutul Marco un La multi ani!!!!!! cu sanatate si noroc in viitor

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

LA MULTI ANI!Marco. Ioana,sa-ti creasca puiul mare si frumos!
Si La multi sani si tie, draga Ioana pentru maine, cand iti aniversezi onomastica!
Oana mea e cobza de racita, nnu mai stim ce sa facem cu atatia muuuuci! Parca e deschis robinetul! Saracuta de ea... Sa speram ca nu e darnica si nu-i da si la sora-sa...
Ami a inceput gradi, abia a aspteptat - ca niciodata! Cred ca i s-a urat atata in casa...
As vrea sa mergem - eu si Ami - la mall la desenul ala cu Rapunzel - O poveste incalcita. Nu a mai fost niciodata la cinema si nu stiu daca i-o place... Si sa dat atatia bani si sa ma faca sa ies? Apropos, stiti cumva cam cat e biletul? Cred ca pt copii o fi mai ieftin, nu?
No, va las ca-i tot calare pe mine.
Mai scrieti si voi, ca s-a cam ramolit subiectul nostru.


Mergi la inceput