In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Stiti cumva daca cluburile pentru copii sunt deschise intre Craciun si Revelion?
M-ar interesa in special Noni si club Pinguin ...pt perioada 28-30 decembrie.

Diana - mami de Adriana(n.14.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Dia vii in tara? ii faci ziua Adrianei?
nu stiu ce sa zic...la Noni sper sa ajung si eu, ma intereseaza pt. ziua lui Marco. club pinguin are site...scrie-le si intreaba-i. daca nu reusesti sa iei lergatura cu ei zi-mi sile dau eu un telefon.

Noi suntem binisor, edi cu caninii...imi intinde nervii la maxim, Marco cumintel....abia astept sarbatorile sa plecam din oras si sa-i predau bunicilor. Multe nu mai am si o iau razna.

la toate.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Da, dam o tura prin tara;
Dar nu...pana la ziua ei mai e mult;
numai ca ar trebui sa ne vedem cu multa lume, multi prieteni care au si ei copii...si vizitele nu-s chiar ideala in perioada asta, si in plus vizitele acasa presupun sa te vezi cu fiecare pe rand si n-avem timp sa asa ceva. Asa ca incerc sa caut solutii alternative
O sa incerc sa ma interesez...sau ii dau tema de casa la mama.

Diana - mami de Adriana(n.14.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

nu mai animeaza nimeni subiectul asta???
eu abia acum am reusit sa intru
abia astept sa vin acasa, pe 19 decembrie plec de aici.sper sa nu se puna zapada mare.am deja biletul cumparat

am decorat si aici vitrinele, am pus beculete, dar parca nu e ca la noi.plus ca avem si o inmormantare acum, in familia unde locuiesc momentan, asa ca e o tristete aici....

sper sa mai pot intra in vreo zi pe forum, daca nu, o sa va scriu de acasa
banatencele


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

SARBATORI FERICITE! CRACIUN LINISTIT s-aveti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:



In fiecare an am invatat sa zambim. In fiecare an am invatat sa daruim. La vremea luminata a Nasterii Domnului nostru Isus Hristos, la rascrucea timpurilor va doresc sanatate, impliniri, bucurii, viata lunga in pace si intelepciune.

Craciun Fericit!









" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Craciun fericit !!!!!!!!!

La multi ani Cristianelor!!!!!!!!!!!

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Craciun Fericit!
http://www.dropshots.com/Edi_Marco#date/2010-12-21/13:13:42


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:



Pentru cei si cele care azi aniverseaza onomastica, din tot sufletul:


De Sf. Stefan, fie ca cei dragi sa va inconjoare cu caldura sufletelor lor intr-o seara magica, iar fericirea sa va ia in bratele ei in acest moment special!





" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

va doresc Sarbatori Fericite si un An Nou mai bun, alaturi de familiile si puii vostri, de aici, din Banat, de la noi de acasa




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput