In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

LA MULTI SI FERICITI ANI, CLAUDITA DRAGA!!!

SA FII SANATOASA, SORA MEA, SI IUBITA SI TOT CE-TI DORESTI SA SE IMPLINEASCA, FARA PREA MARI EFORTURI!

LA MULTI ANI, ANDI, DE SF. ANDREI (iarta-mi intarzierea) SA FII SANATOS SI CUMINTE SI SA AI PARTE IN VIATA DE TOT CE-I FRUMOS SI PUR SI DREPT!


Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

LA MULTI ANI dragutzo...sa fi sanatoasa si numa bucurii sa ai...pe masura inimii tale!

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Claudia iti spun si aici: un sicer si calduros ! sa fii sanatoasa, norocoasa si iubita toata viata ta!
un camp mare de pt. tine.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Va multumesc dragele mele,mi-ati scris si la face si pe mess,sunteti deosebite de aia va

nu uitati de ingredientele ptr cozonaci in Bucataria lui Vlad se coc deja prajituri si cozonaci ptr cei saraci si nevoiasi,care vor fi impartite de Sarbatori la Cantinta Saracilor si pe strada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

La multi ani , multa sanatate si noroc .... sa te inconjoare tot binele din lume

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

La multi ani fericiti!, cu intarziere, draga Clau

toate florile din lume pt tine si multa fericire iti doresc alaturi de cei dragi tie


offf, sincer iti spun ca am uitat complet ieri sa intru pe forum, si nu mi-am amintit ca era ziua ta.iarta-ma, te rooog

e asa nasol aici, ca nu reusesc sa intru decat putin, seara, si cand sunt online nu stiu ce sa fac mai intai.

va pup pe toate si va doresc weekend fain



Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:



LA MULTI ANI !
pentru cele si cei care poarta numele Sf.Nicolae





" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

pt. cei ce poarta numele de Nicolae/ Nicoleta si derivate din ele!


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

LA MULTI ANI! pt toti/toate cei/cele-si sarbatoresc azi ziua de nume!
LA MULTI ANI! Claudia draga, mii de scuze pt intarzierre, n-am mai apucat sa intru ca sa-ti urez toate cele bune la timp... Dar, cum e proverbul mai bine mai tarziu decat niciodata
si, de asemenea, LA MULTI ANI! Andrei tot de ziua numelui!
Ce sa-i faci, batranetea isi spune cuvantul si lipsa de neuromi la fel
Va pupacesc fetelor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

mersi fetelor

Mergi la inceput