Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (394)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Gabriela, condoleante

Valentina, sigur nu gandii negativ. Poate ne vedem zilele acestea prin IOR, mai putin joi, in rest disponibila.

Erina, am rezolvat cu yalele, pt ca am schimbat-o si pe cea de sus si de la uscatorul de la bloc. La Bac. am spus pas, am semnat ca nu pot merge deoarece nu sunt in Buc, nu merita efortul si nu vreau sa ma injure nimeni, iar in alta ori=dine de idei nu aveam ce face cu Cristi..o sa mai merg joi la scoala si gata intru in concediu si nu mai raspund la nici un tel necunoscut/cunoscut, am nevoie de liniste, la mine suna tel ca la o centrala telefonica....

SabinaY, m-am gandit si eu ca asta este motivul, dar se vede ca este si fff mult alint, cum nu-i fac voia cum se tranteste si urla, nu numai ca maraie la fiecare 2 cuvinte....ma asteptam la asta, motiv pt care l-am si luat acasa cu o saptamana innainte sa plecam in concediu, sa ne revenim si sa ne putem intelege. Ma bucur ca ai gasit o solutie ca sa impaci amandoua printesele cu ochi migdalati.

Roxana, pe unde te ascunzi?

nu credeti ca este cam multa liniste, maine strig catalogul, ca apoi nu mai pot pune absente, deh vacanta



Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Sabina, decorul de p tortul atu e extrem de art deco. You rule girlll.



-------------------------------

Erina mamica Dariei si a lui David


L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

Ma achit si eu de datoria cu pozele inainte sa-mi vina dunda 2 de musafiri si sa raman restanta rau de tot.
Va pup, poate mai intru saptamana viitoare...sau [poate mai fur cateva minute si saptamana asta, cine stie...

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)



superbe pozele si protagonistii...



Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Multumin! Sa-i fie tarana usoara!

Erina, nici vorba de deranj, chiar mi-a facut tare bine mica noastra discutie, m-a mai distras de la gandurile mele triste

SabinaY,

Yaia, adorabila pisicuta ta, si ce mare a crescut

Atata poate vorbi Sara, ca uneori zau ca pierd ritmul, acum imi vine sa rad cand ma tot plangeam pe aici ca nu vorbeste suficient

Somn usor tuturor! Zi insorita maine!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui SabinaY.

Multumim de cap nou!



Saptamana trecuta am implinit 5 ani de la casatorie.


Sa cresti mare!


La mult mai multi ani fericiti impreuna!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Erina
Yaia, sa mai faci surprize din astea. M-am bucurat mult sa iti vad zimbetul cu gropite!!!

Ce vesel si sugubat e Tudor si ce mare e Alexiaaaaaaaaaaaa!!! Pltiu sa nu fie de deochi iubitica e maricica bine!!! Si am zis ca seamna cu tatai, nuuuuu, are ochii tai!

Sa va traiasca! Se vede ca sunteti foarte fericiti in formula de patru.


O sa incerc, mersi ca ne-ai admirat. Am recuperat si eu cu pozele de pe contul comun, am vazut pozele din iunie, nu numai copii si parinti fericiti, dar si tortul cu capsune. Super!

Da, Tudor e pus pe shotii si Alexia a crescut de nu-mi vine a crede ca deja au trecut 3 luni. Miercuri avem si control, tare curioasa sunt de datele tehnice.

Multumim, la fel si voua!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cecilia L

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

Ma achit si eu de datoria cu pozele inainte sa-mi vina dunda 2 de musafiri si sa raman restanta rau de tot.
Va pup, poate mai intru saptamana viitoare...sau [poate mai fur cateva minute si saptamana asta, cine stie...

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)



superbe pozele si protagonistii...


Mersi mult!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabriela77
Yaia, adorabila pisicuta ta, si ce mare a crescut


Saru-mana!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

In extrem de mare viteza: azi dimi am fost cu Lisa la operatia de polipi. Totul a decurs bine, si-a revenit bine dupa anestezie, suntem acasa, doarme si stam prin casa urmatoarele 2 zile. Aici au fost 2*C la 8 cand am plecat de acasa, deci brrrr. Adam tuseste rau de tot, a facut febra de vineri si ma duc cu el la medic imediat. Mi-e frica de bronsita sau alte magarii pe frigul asta.

Am fugit


"A characteristic of the normal child is that (s)he doesn't act that way very often." - unknown

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Adam Joshua 07.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Neatza !

Ma bucur ca totul a decurs bine la operatia Lisei, ce fel de anestezie i-a facut, locala/totala ? Tinem pumnii pentru amandoi cangurashii, sa fie sanatosi si sa se tina departe de ei orice probleme de-acum inainte.

Mmmm, ce poze frumoase am admirat in dimineata aceasta ! Chiar ca a crescut mult pisicuta - uite asa ne dam seama ce repede trece vremea, ca deja papanashii sunt mai marisori si nu mai sunt schimbari asa evidente de la o luna la alta. Pe cand la un bebelus...
Ce-mi place ca ati dus-o si pe ea la piscina ! ( Se cunoaste ca-i sora de delfinas, tare i-a mai placut ! ) Mi se pare extraordinar ca aveti posibilitatea aceasta - adica o fi existand si aici bazin unde se primesc bebelusii, dar preturile sunt exorbitante

SabinaY, la mai multi ani fericiti impreuna ! Sa va bucurati de comorile voastre si sa va iubiti si sa va sprijiniti mereu !
Foarte frumos tortul - daca e macar pe jumatate gustos pe cat de aratos este, nu cred ca-i cazul sa-ti faci probleme.
Pupici multi gradinaresei si surioarei ei care mai are o luna si depaseste pragul de bebelus...

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 26+ cu la purtator

Mergi la inceput