Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (390)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui SabinaY.
aaa.yaia am citit ce ai scris despre gradi!ma bucur ca totusi ai rezolvat cu Tudor si iti tin pumnii sa intre si bb2.


Mersi, mamica de japonici!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy
Si da, noi nu reusim sa depasim pragul de 12 kg, numai pe acolo ne invartim
Acum astept sa ne iasa si rezultatul la analizele cu celiachia, am fost sambata si i-au recoltat pt refacerea analizei. Doamne ajuta sa iasa negativ de data asta si sa scapam de o mare grija .


Si voi, deci! Aha, facem categoria musca atunci, sunt deja doi in jurul a 12 kg!
Sa ne zici de rezultate, tinem pumnii sa iasa bine.

Bafta la serbare, Me!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui aeperju
Din pacate si Andrei sta acasa fiindca are conjunctivita. Sper sa treaca repede.


Si noi speram la fel pentru voi! Sanatate multa!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

adi are 1, 02 metri si 15,1 kg, masurat ieri, dar cred ca a mai scazut de-atunci un pic....

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna din nou!


Am avut o zi plina Daria,a intrat in casa, a desenat ceva cu lipiciul cu sclipici, a spus:Gata am papat, s-a intins in pat si a adormit.

Ma duc sa il dezbrac pe David, sa manince si daca mai doarme poate prind si eu ceva somn.

Ema m-am bucurat sa te vad fie si in trecere!

Maruntzika o spun a o mia oara E fantastica Yanisa!!! Cum deseneaza ea interiorul liniilor si ce pronuntie frumoasa in germana!!!

Yaia ma sperii cu era glaciara. Finlandezii sunt modesti ca japonezii. E bine ca nu sunt probleme de comunicare.

Lasa kilogramele la Tudor, el maninca excelent si esti sigura ca nu ii liseste nimic. Plus ca face inot. Daria cred ca are 13 kg si ceva dar scuipa capsunile, nu maninca salate...La un an avea 10 kg, la doi avea 12.

Madalina bine ai revenit! Ursuletul e mai mare dar la fel de frumos si dulce!!!


Luy intru pe la 18 sa vad vestile. Ar fi super sa ne intilnim mai multe mamici. Eu cred ca vin numai cu David. Venim luni si stam in zona Unirii, parcul Carol. Ce zici de marti seara pe undeva? Astept raspuns si de la Teodora


Papanash ce bibne ca si-a revenit Andrei!!!


-------------------------------

Erina mamica Dariei (18.09.2007) si a lui David (9.03.2010)


L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Coprocitograma ABSENTE PMN; ABSENTE HEMATII; FLORA POLIMORFA ABUNDENTA; ABSENTE LEVURI.

asta-i primul rezultat

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marunzika

valentina ce le mai trageti si voi, multa sanatate !



Puppi Energia
24.08.2007



Si cum le mai tragem. De aseara a inceput sa faca si Alexandra febra mare, iar la controlul de astazi: amigdalita pultacee. Asa ca imi doream sa am 4 maini ca sa le pot face pe toate mai repede. Fiecare vrea la mama, fiecare vrea nu's stiu ce, iar eu alerg, alerg....

Sanatate multa si refacere rapida si Energiei!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.


Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu




www.zazastudiodesign.com/toate_colectiile.html" target="_blank"> CE POT FACE DOUA MAINI DIBACE


BAZAR DC


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

fetelor, luni expira promotia aia cu 30% reducere pt clientii noi,la case si bunuri.
cine doreste si pofteste, dati datele de contact pe mail sau PM si rezolvam elegant, rapid si ireprosabil.Posibil si fara deplasare la noi. Garantez io !

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

cum vedeti eu imi fac de treaba, am spalat 3 masini cu lenjerii de pat, pijamale si prosoape murdarite azi-noapte . am pe foc un pilaf pentru dragul meu baiat, care e mult mai vioi si mult mai bine azi, acum a adormit la desene. Zic ca-mi fac de treaba ca mi-am dat seama ca azi e 28 mai, primul an in care primul telefon al zilei nu l-am dat sa-l urez pe tata...

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Erina, eu luni am zi full,inchidere de luna, plus ca tre'sa ajung la posta sa ridic niste colete, marti am serbarea de 1 iunie de la spital, deci chiar nu pot. Dar dupa aia sunt mai libera. Ai vb cu fratele tau ?

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput