LMA * Copilasi de Iulie-August 2004 (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal, da, uitasem ca era vb de Eforie anul asta. in afar de aglomeratie o sa va placa . oricum la sfarsitul lui august nu mai e asa tragic ca in iulie.

Citat:
citat din mesajul lui roberta04
Roxi, eu le-am vazut intr-un hipermarket.. dar totusi sunt cam prea scumpe...

is exagerat de scumpe as zice eu eu din cate am tot vazut, la Domo is cele mai bune preturi in ceeace privesc electrocasnicele.
si acum intrebarea zilei la mine, pentru cine are masina de spalat vase: orice model merge cu pastile 3:1??? ca, de exemplu, eu vreau un www.domo.ro/Electrocasnice/Masini_de_spalat_vase/Masini_de_spalat_vase/Candy/Masina_de_spalat_vase_Candy_CSF4575E" target="_blank">Candy, unde nu scrie lucrurl asta. e implicit..? (daca e de tampiti nu radeti de mine va rog... da zau ca nu ma duce capul )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Aaaa...e supertare la pastile (care in principiu merg la orice masina de spalat).
Pe cutia de pastile scrie "se utilizeaza conform instructiunilor masinii..." iar in cartea masinii "se utilizeaza conform instructiunilor de pe cutie"
In principiu le bagi unde se potrivesc

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La noi nu scrie specific dar locul de pus detergentul are marimea unei pastile...

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristalina

Aaaa...e supertare la pastile (care in principiu merg la orice masina de spalat).
Pe cutia de pastile scrie "se utilizeaza conform instructiunilor masinii..." iar in cartea masinii "se utilizeaza conform instructiunilor de pe cutie"
In principiu le bagi unde se potrivesc


am inteles. deci e ok. am vazut si eu ca locsorul respectiv are aceeasi forma... da poate gandeam eu ca pastilele au fost facute ca sa intre in forma aia {gen oul si gaina [:d])

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Buna fetele...uite ca m-am eliberat de sedinte (pe moment...) si pot si eu sa arunc un ochi aici...

Oliv - super pozele!! Imi place cum l-ati costumat pe Luca, vad ca are si vesta de pescar! Si ce ploaie ati prins....
Sper ca nu s-a intimplat nimic grav cu unul din voi! Te asteptam sa povestesti cind vei putea...
Roxana - pai atunci spor la treaba si sa va mutati cit mai repede! Si eu zic ca si fetele, ca merg pastilele - candy am avut si eu dar alt model - mergea perfect cu pastilele (de altfel eu nu am vazut la noi alt fel de detergent pentru masina de spalat vase decit sub forma de pastila...)
Roller...nasol cu cearta...dar macar v-ati impacat?


Am incarcat pozele de la ziua ariciului - le gasiti aici!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Ce petrecere frumoasa ati avut! Sa va traiasca ariciul...poza in care sufla in lumanari mi-a placut mult!
Noroc ca aveti casa mare ...:)))

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Dana io vreau cursul psiholoagei,adresa de mail: gorodeii@yahoo.com ...mai am un pic si ma apuc de a doua facultate, psihopupu
Cristalina super ca aveti piscina....io daca o inscriu pe mandra la inot o sa se duca numai tati cu ea ca pe mine nu ma tine inima....a mea nu are nici o treaba cu frica,la mare era in elementul ei....ca sa nu ziceti ca-s dusa rau am sa va fac o poza sa va arat cu ce pantaloni a fost azi la gradi(io am ales tricoul si sosetele)....
Leeloo ati avut o petrecere reusita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

nu am patiti nimic doar ca era 12 noaptea..si dormeau baietii..
a fost super..m-am relaxat..nu am stiut ca am copil cca 12 ore pe zi!..el stie ce-a facut..am papat peste de m-am saturat si si la fel m-am saturat pt un an de plimbari cu barca..grupul a aavut 2 barci personale..altfel era 1 mil/ora
nu am gatit..aveam in grup un tip pasionat de gatit..el facea totul!..in ultima noapte ne-a facut inclusiv gogosi..ne-a trimis in sat dupa faina si ulei,s-au cam socat vanzatorii
multumesc pt complimente...eu am fost fotograful, stiti deja ca ma pasioneaza arta fotografica..timp nu am
Gabi am sa incerc maine sa scriu regimul..vazut petrecerea!..de aia va trebuia casa mare!..mi-a facut cu ochiul tortul ...mey la cat de inchis este parchetul...ce faceti cu praful???
Monicule unde s-a deschis piscina..sa nu zici ca-n Magurele!!
Dana ce cursuri faci?? nu am prins ideea dar vreau si eu sfaturile ..
Liliana cand veniti la mare?
Robi poze cu casa nu mai ai?

azi am vazut camera lui Patrick(care arata supeer!)..belea mi-am capatat..Luca ma inebuneste ca el nu are birou mare cu sertare ca Pat!

Ioana mai plange Gorodica?
Daria tu ce mai faci?

io vreau concediu luna iulie..si mi-e frica ca nu ma lasa medicul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Olivia, stiam ca tu esti fotograful, de asta si-l laudam...si sa stii ca esti priceputa tare. Apropo ce fel de paarat ai, vreau sa-mi iau si eu unul acum ptr graduation-ul Adelutei.
De venit , eu si Adela venim pe 29 iulie, si stam pana pe 22 august, deci undeva intre vom veni ptr cateva zile, pana la 7 zile la mare. Vik e deja in tara, asa ca...

trimit, ca am un student...
revin

Liliana
Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

am un SLR Nikon..va asteptam la mare!

Mergi la inceput