Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

NEATZA SI DE LA NOI....

saruma de cofe ratusco...hai ca mai dau si io una...daca tot s-a straduit jiji mare s-o faca....

mi-a murit laptopul pe la ag 13..cam asa....vad ca ati avut spor...bravo schimbul 3...

andrelina....cred si io ca ai chef de ...la cat doarme patriotul....

noi idem..cain fiecare noapte treziri cand vrea muschiul lui...

prb e ca i se infunda nasul peste noapte, muci...si pe la 6 il desfund...dar parca ii ramane in gat...

hai ca ma duc la recuperat..



Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Larisel
Vroiam sa te intreb....fetele se culca singure nu? Ma gandesc ca altfel ti-ar fi f greu.

Andre_lina sunt tare scumpi cum stau ei impreuna si pun tara la cale.

Somn usor fetelor!

Mirela fericita de Mara Ioana


si mie imi scrisese pe bilet sa ma duc zilele astea dupa bani...pe la ce ora ai fost? k nu vreau sa-l mai car pe jiji , cam urla in masina...

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

gata..am terminat

plateea...nu tre sa mai spun k esi...delicioasa...chiar ca...alungi norii...

ayanna...nu vrei sa dezvoltzi subiectul cu .... dieta ...am citit linkul de la mamidepuiutzi...dar n-am intzeles totusi ce se manank?
io nu stiu ce astept...para molaiatza...si eraM SUPARATA RAU PE KG....

cristies...cris ,d......cu respect d-nelor

tre sa schimb amr-ul

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Deci bantui singura-singurica pe aici...numai bine...am timp de bucatarit si cand va treziti va astept cu
(a la Motignac!)

ba chiar si cu
pentru ca azi implinesc douazeci (si unshpe) de ani

Deci...uite motivul meu de bucurie...e prima mea aniversare cu pufuletele langa mine...e tot ce mi-am dorit!

Ia sa vad...cine mai da azi de baut??? Ca sa stiu cu cine lalaie 'cetateanul turmentat' din mine dupa gura aia de vin manastiresc (de impartasanie) de mi l-a adus azi barbat-meu...

Horia Andrei de Lumsta
Cosmin Andrei de Teolinda


Weeei, frate...numai fete active(!)...sa vezi ce lalai io de una singura pe aici...

Hai ca v-am pupat...s-a facut ora de somn si la mine...zgubilici cred ca are de gand sa doarma pana dimineata ca vad ca nu da semne de tzitzi...so, have a good night...si somnic pufos!

mami de strumfita scumpa Daria-Ioana



my pictures



la multi ani cu fericire si sanatate!
multumim de bunatati...

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Neata din nou, la o ora mai normala!

Intrebare pt fetele care au depus deja dosarul de cic: pot sa completez direct formularele trimise de Catalutza pe mailul comun sau trebuie totusi sa le iau de la ei ca saunt cartonate, colorate, mai stiu eu ce???

Ratusca mami de Andrei Ioan (12.01.2010)

AMR 7 kile cucuiete si inca 7 pana la starea de Nirvana... a, pardon Gazela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui larisel

Sa si raspund asha..printre picaturi...

alexutzzza Si cand urla in scoica in mashina ce faci? Nu il iei in bratze? Ale mele nu se calmeaza deloc daca au apucat sa se scanceasca.... si in bratze le linishtesc greu.


din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4; L5
Filmuletze



L-am scos o data din centuri sa il iau in brate, eram la supermarket la 2 pasi de casa, deci nu a fost mult de condus pana acasa si m-a bodoganit taica-su ca de ce l-am scos de m-a trecut nu numa Dunarea ci toate fluviile Europei
Oricum pana acum nu a plans des in scoica, o data a plans in Bucuresti si am rezolvat dupa mai multe insistente cu suzeta si a doua oara am rezolvat cu biberonu, mi-a ras 100 ml asa in scoica , legat in centuri, zdruncinat, frane, accelerari


de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

'neata fetele...
multam de cafea ratusca_mica

plateea esti un deliciu...trufanda la casa omului...sa ne traiesti 1000 de ani fara reparatii

larisel ce-mi plac mie gemanutele tale ; in poze nu par defel mici[cum zici tu ca sunt ]

danasor pt link

decenuela...stai linistita...... si je presteaza dulce la greu...dupa alaptat se schimba datele problemei
linkul am zis ca e pt voi...ce nesi sunt...nu pt noi...adik eu nu ... INCA...... am grija de voi,va sustin/sprijin/fac galerie/caut linkuri,informatii......je de la vara incolo

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

neata si de la noi....nu mai reusesc eu sa reuperez la ce spor aveti

la 10 vine o fata sa-mi faca mani+pedi ,apoi calc...k ieri am fost in parc cu copiii si niste prietene

so...mai incerc akm k am ramas la cap 39...deci din 38 am retinut mai nmk...doar k a fost alarma falsa cu bobita si ma bucur k nu are nmk ...s-a vbt muult de diete,deci eu eram pe dinafara orikm

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Lorex si au am mai facut noduli de la anticonceptuinale si mi-au trecut (pe langa schimbatul sau dupa caz opritul ptr o perioada si apoi schimbatul anticonceptionalelor) cu Vit A si Vit E 10 zile pe luna timp de 3 luni. Cred ca poti lua si tu ptr ca sunt vitamine, nu au a face cu alaptarea


Andrelina ce dingati haiosi cei doi poznasi (patriotul si petrecaretzul! )

larisel pai daca bani nu e maica....cred ca decalezi schema, acum vb si tu cu dr ca sunt vaccine care isi fac efectul numai daca sunt facute pana la o anumita varsta (Rotarix-ul de ex daca nu-i faci ambele doze pana in 6 luni mai apoi e frectie la picor de lemn). Bafta

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem


[vorbind acum de Culcer mi-am dat seama ca in mintea mea e sinonim cu pediatru...am patit cand eram mica asa...credeam ca Ceausescu e substantiv comun si e sinonim cu presedinte si de obicei il conjugam: un ceausesc, doi ceausesti...sau il intrebam pe tata: cine e ceausescul americii?...asa si cu Culcerul, noi n-avem!...]...scuze de paranteza, mi-a iesit pur si simplu...

Hai ca trimit mesajul asta sa nu-l pierd, ca am mai patit-o...si revin...





mami de strumfita scumpa Daria-Ioana



my pictures




si eu declinam numele de familie (Aveam niste vecini cu numele de familie Tzolea , ptr mine el eta Tzolu ca deh, barbat...popescu, popeasca etc )

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput