aventuri de tot felul

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

In prima relatie m-am implicat atunci, cand eram la un pas de divort. Era doar pe net, dupa ce am depus actele, abia atunci ne-am intalnit live. M-a ajutat enorm de mult sa supravietuiesc mizeriei de divort.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Alta aventura care s-a precipitat azi dimineata.
In vara 2008 am povestit cu un tip dintr-un oras apropiat. Dupa vreo luna de povesti a dat o fuga pana-n oradea, sa ne cunoastem. Am petrecut impreuna ziua- plimbari, strand, am povestit, dar... atat a fost. Lipsea scanteia ce e esentiala pt ca o simpla prietenie sa se transforme in ceva mai mult. De atunci povestim pe mess, ne mai ceream sfaturi, pareri, ne mai sustineam moral.
El a cunoscut o bihoreanca, ca se certau, ba se impacau, dar tot erau impreuna. El mai povestea cateva amanunte despre motivele pt care se certau. Insa de cand s-au mutat impreuna, nu am mai vorbit.
Azi dimineata la o ora destul de impertinenta ma suna ea. Cu nu stiu cate acuzatii, ca de ce ma bag in viata ei, de ce ma interesez despre ea, etc. Acum nu stiu ce sa fac, sa dau ignore pur si simplu, sau s-o sun si sa-i explic frumos, ca eu n-am nimic cu omul ei, am viata mea, si nu-mi pasa nici de ea, nici de el...

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Neatza..Gabi,IGNORE bineinteles.Si daca domnul respectiv mai ia legatura cu tine,ii spui..poate el i-a vorbit de tine sau o compara..dar eu zic sa nu te bagi in tziganisme.Plus ca ea are numarul tau de la el,asa ca .......vezi daca nu cumva amandoi s-au asemanat si s-au adunat.Eu zic sa nu te murdaresti.
In mintea ei saraca cu duhul poate va crede ca "cine se scuza se acuza"...mai ales ca tu nu l-ai cunoscut cu adevarat.las-o balta gabi.ai altele pentru care sa te agiti.
Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Gabi, are dreptate Mada.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Pfuai, si eu am patit asta acum 2 sapt si apoi sapt trecuta.
Tot asa, vb pe site si mess cu unul, liber ok, voia sa ne vedem cat de curand, ca vinerea are drum in orasul meu..... poc 5 missed calls de pe nr lui, necunoscut si privat intre 5 si 8 dimineata.
Apoi suna iar de pe nr privat, o tipa isterizata ca cine sunt si ce am cu prietenul ei
Dupa ce i-am explicat ca n-am nimic cu omul ei, m-a lovit solidaritatea feminina si i-am spus ce propuneri de viitor avea musiu al ei. Toate bune, el m-a mai cautat de vo 2 ori si i-am scris cateva.... apoi intr-o seara poc ca vrea sa nevedme a doua zi, a trimis sms.... nici nu stiam al cui e nr :)
seara adik noaptea la 12 suna iar idioata aia.......eram clar pe speaker si sa vedeti ce am facut cu ei cu ambii de nu or mai suna in viata lor. Idiotii :)

cat despre restul de pe net.... povestesc maine ca eu deja ii bag in categorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nu am dat ignore. Am sunat la el/ei acasa, tot duminica, pe la pranz.
Ea mi-a raspuns. Si am aflat raspunsurile la intrebarile mele: deci omul si-a lasat deschis skype-ul, ea s-a pus sa citeasca prin arhiva, si de acolo a explodat totul. Am spalat pe jos cu ea, din doua motive: in primul rand pt ca si-a bagat nasul in corespondenta MEA, in al doilea rand pentru ca nu eu am fost cea care e vinovata, ci el, pentru ca povestea tot felul de amanunte despre ea.

Morgano, eu nu o inteleg nici pe aia... crede ca asa isi va pastra prietenul, cu circuri din astea?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

io nu mi-as fi batut capu` da` cred ca daca as fi avut ocazia......o faceam si eu .....albie... de porci.Nimic nu obtii cu circul asta ma refer la femeile care fac scandal.Mai mult obtii cu misto-ul sau cu lejeritatea decat cu circu`...

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_bebe spune:

ee daca vrei sa scoti un om din "pelici" cand vezi ca explodeaza(draga Doamne e nervos)fii calm,mistocar si pasiv...sau preferabil arunca-i o privire d'aia "mbooo",intoarce-i spatele si la revedere..asta intradevar doare mai mult decat o mie de cuvinte de"lauda"


mama de prichindik poznasha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

In prima relatie m-am implicat atunci, cand eram la un pas de divort. Era doar pe net, dupa ce am depus actele, abia atunci ne-am intalnit live. M-a ajutat enorm de mult sa supravietuiesc mizeriei de divort.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert


Subscriu. Mi se intampla chiar acum, un bun prieten ma ajuta sa trec peste schimbarea majora care inseamna divortul/un oras nou/statutul de parinte singur. Nu gasesc nimic nepotrivit in a avea pe cineva alaturi in momentele de agonie ale unui cuplu candva o familie. Ma ajuta enorm si ma motiveaza sa nu disper si sa nu ma pierd.

Mami de Matei Cazimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Asa e. Si oricum cineva de afara e de multe ori mai de folos, decat cei din jur.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput