aventuri de tot felul

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crysty97 spune:

Am intrat de curand si citesc cu interes cele asternute in scris pe acest site... totusi nu vad prea multi tatici sau mi se pare!? :)
... asta este... poate invat mai multe din cele povestite de catre mamici
toate cele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

pai tocmai de aceea ne povestim trairile zilnice, sa ajutam pe altii, sa invatam din greselile altora, sa ne bucurem pt succesele altora, sa ne recapatam speranta, cand s-a terminat de mult

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

vad ca nimeni nu are nimic de zis... deci imi dau eu drumul.
una dintre primele mele "aventuri", noroc ca ne-am oprit la schimb de mailuri...

Era in 2006, eram proaspata pe acel site. Imi scrie un tip dintr-un oras apropiat, vrea sa ma cunoasca. Datele lui sunt ok, (varsta, etc) deci ii raspund. Dupa cateva schimburi de mail ne trimitem si poze. Arata bine , e pe gustul meu. Intre pozele lui apare si fiica, si nevasta lui... hm, ciudat, dar nu comentez, de ce trimite poze cu el+ea.
Insa intreb de ce scartaie casnicia lui, si aflu... nu scartaie nimic, sunt fericiti impreuna, ei de fapt vor o aventura in 3
Stateam in fata calculatorului si nu stiam ce sa-i raspund. Totusi i-am scris un mail scurt ca nevasta lui nu e pe gustul meu, i-am urat succes in cautari si nu i-am mai raspuns la nici un mail. (am mai primit vreo 3-4 de la el, dar le-am sters necitite)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert


mare-i gradina LUI!



Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput