"Dovlecei de sept-oct 2009 *96* 7 luni!"

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

w/e asta a fost plin pt noi: sambata, Edi la examen (n-a primit inca rezultatul, dar el era multumit de ce a facut), eu la coafor (m-am dus la un stilist la care mai fusesem si ma tunsese super, cand aveam parul lung....de data asta, mi-a facut o freza mai sucara, dar care nu prea ma reprezinta...am dat si o caruta de bani, dar macar a meritat pt masajul de la scaunul pe care am stat cand m-a spalat pe par, si pt masajul la cap era sa adorm acolo, nu mai vroiam sa se termine..), apoi am plecat la Tulcea, unde am si sarbatorit-o pe Ebru cu tortulet de mere facut de buni (in care a bagat si ea putin degetelele, of course, dar am fost pe faza si nu le-a bagat si-n gurita)...a dormit binisor acolo, a adormit cam greu de la oboseala probabil, dar in rest ok, tot cu 2 treziri...
duminica am fost la ziua matusii mele (sora mamei), la restaurant, i-a facut vara-mea surpriza, ca facea 60 de ani..am vrut initial s-o luam si pe Ebru, dar ne-am razgandit, ca sa stam mai linistiti....am mancat bine bine de tot (era de Iulika acolo, cu multe friptane ), am stat 4 ore, la fix cat sa ma intorc la ora de tzitzileala...
deci ne-am relaxat, am mai iesit si eu din rutina....azi ne reluam programul in doua


VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

dar cum o fac? o bag in blender??



da. o poti face la blender. eu nu am blender si o fac la robot, la cutitul ala ca la baibicuc, impreuna cu mar si cereale. iese un piureut "curgator".

succes. sa ne spui ce-au zis.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Am citit tot, tot, am atatea de zis (asta da surpiza ), dar la noi e tarzior, e trecut de zece!

Selen, LA MULTE LUNITE Ebruskai, sa creasca frumoas, sa fie sanatoasa si sa va bucure sufletele.
Ia spune ce a facut sotul la examen, eu am tinut pumnii, sa stii!




_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...


multumim, a fost bine! si luase oricum note mari si la referatele intermediare....oricum nu stiu cat cotneaza nota, dar asa, pt satisfactia lui...

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


cristina nu-l forta cu olita ca mai rau faci .. incearca sa-i faci un ritual de olita. adica, cum se trezeste, il pui pe olita. seara, inainte de culcare, il pui pe olita. il momesti tu cu ceva. nici eva nu face kk la olita, insa, cere pipi la olita. oricum, e un pas .. sper sa scapam la vara de pampers ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

MadaMa bucur ca-i bine Iri,LMA mamei si multa sanatate tatalui!

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Iulika, ai pus poze?? Ca eu n-am vazut!!1 De ce n-am vazut?
Lasa ca le caut maine, odihnita!
Pupam pe Brucu fara febra!


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...


aicie, mami gåtit pe petrecerea la gagica lui.

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

mary multumim...Påi tu mami esti si mai bogatå, cu asa båieti frumosi pe långa tine..sa vezi tu peste vreo cativa ani, cand te vei plimba in parc cu ei, cum va zice lumea ca ti-ai scos fråtiorii la plimbare



selene påi ai pus si tu ceva poze? sa decidem noi cum te-a tuns
nenea stilistu'

iuliapåpusa wow dar e vorbåreata tare luta ta....Må bucur ca totul este bine cu voi.

alex mami, nu te mai necåji cu praful si mizeria din caså...off astea se fac si se trece peste ele..e påcat sa te stresezi numai de atåt..

manga pup eu buzåciosul cel rafinat

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Iulika, ce shoricel dragut am vazut!!!

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Fetele, , o primavara frumoasa!
Noi nu am avut net, dar recuperam.
si multe lunite sarbatoritilor de astazi.
Cristina , copilul nasei mele are tot varsta lui andrei, si nu vrea la olita dar zilele trecute i -au luat un capac de wc si de atunci face numai la wc.Este f. incantat.


mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Iulika am tras tare cu recperatu azi, dar maine promit si poze...sau dupa ce termin de facut mancarica m-a tuns asimetric, plus ca a insistat sa-mi lase si perciuni, a zis ca daca nu-i plac sotzului ii dau dupa ureche, si i-am dat, ca nu-mi placeau nici mie, in poze sunt fara...

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput