Fulgusori de nov-dec 2009 (30)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Alinus uite poze cu rochita lui Timi: fata si spate

Cami, nu sunt diferente notabile intre infanrix si pentaxim, nici macar la efectele adverse...

Dymomo, ce chestie, in Arad exista deja de la inceputul lui februarie pentaximul. Practic medicii de familie trebuiau doar sa-si epuizeze dozele de tetraxim pe care le aveau si primeau pentaxim.


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
Andre - chiar ma gandeam tu in ce limba ii vorbesti Chiarei? care va fi limba ei materna?
Buna intrebare, ma gandesc si eu la ea de cand era in burtica. Mama mea ii vorbeste maghiara, tati si familia italian, cu exceptia lui unchiu-so, care vorbeste o engleza de picam si l-am rugat sa vorbeasca engleza cu ea, eu o dau in maghiara, italiana si romana, nasica in romana, so ... Tocmai ma documentam despre cum ar trebui sa ii vorbim si am aflat ca gresesc vorbindu-i mai multe limbi. Adica e bine sa auda mai multe limbi, dar nu de la aceeasi persoana. Ruxi cum mai e? Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Andre, presimt ca micuta ta va fi poliglota!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Many, multumesc mult!!! Pretul cel mai bun e la Farmacia Tei. O intrebare: vad ca e o farmacie online, livreaza ei produsele? Thanks!

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralu_seby

Many, multumesc mult!!! Pretul cel mai bun e la Farmacia Tei. O intrebare: vad ca e o farmacie online, livreaza ei produsele? Thanks!

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Nu stiu daca livreaza acasa, eu mereu am luat de la ei, insa suna le farm. dau relatii prin tel


mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Citat:
citat din mesajul lui ralu_seby

Many, multumesc mult!!! Pretul cel mai bun e la Farmacia Tei. O intrebare: vad ca e o farmacie online, livreaza ei produsele? Thanks!

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Nu stiu daca livreaza acasa, eu mereu am luat de la ei, insa suna le farm. dau relatii prin tel


mami de Vlad (29.10.2009)
Poze


Cred ca nu m-am exprimat eu bine, eu credeam ca nu exista fizic aceasta farmacie, ci doar online...si de aceea intrebam de modalitatile de cumparare, ca nu am vazut o adresa ceva..

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralu_seby
Cred ca nu m-am exprimat eu bine, eu credeam ca nu exista fizic aceasta farmacie, ci doar online...si de aceea intrebam de modalitatile de cumparare, ca nu am vazut o adresa ceva..


Uite datele lor de contact Adresa:
B-dul Lacul Tei, nr. 56, Bloc 19A, Sector 2
Bucure#351;ti, Romānia
Orar:
De luni pān#259; vineri - īntre orele 9,00 #351;i 21,00,
sāmb#259;t#259; - īntre orele 9,00 #351;i 20,00,
precum #351;i duminic#259; īntre orele 9,00 #351;i 16,00

Telefoane:
+4021 539 07 37
+4076 381 21 26
si daca intrii pe site-ul lor la sectiunea ajutor, gasesti si harta. Dar poate livreaza acasa.
Pup




mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
Andre, presimt ca micuta ta va fi poliglota!
Eu presimt ca va incepe sa vorbeasca la 3 ani, dar nu am cum sa pretind nimanui sa ii vorbeasca alta limba decat cea materna. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

i-a scazut febra...sper sa nu mai faca...
Oricum, de data viitoare eu personal cumpar vaccinul

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza_24 spune:

Multumesc fetelor care mi-au raspuns referitor la calciu.

Mergi la inceput