Fulgusori de nov-dec 2009 (30)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Andre pentru site-ul ala nemtesc. O sa comand si eu de acolo imediat ce imi face tati alimentare de card . Ai ideee cam cat costa transportul?


Eu am platit 9,90, cred ca pentru Romania costa ceva mai mult, dar oricum economia mi se pare mare. Data viitoare comand pana in 10 kile si tot 9,90 platesc. Marti am comandat, vineri a venit, deci sunt super seriosi. Daca ai nevoie de traducere spune-mi.

Chiara Ada, vita mia , Chiara creste
Odiseea plecarii noastre acasa



Saru-mana. E bine de stiut ca pana in 10 kg e acelasi tarif.

Ramona,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Andre - chiar ma gandeam tu in ce limba ii vorbesti Chiarei? care va fi limba ei materna?



Ramonika Ruxandra tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Cami, vaccinul de la stat de numeste www.kirklareli.saglik.gov.tr/images/pentaxim_goruntu.jpg" target="_blank">Pentaxim iar infanrix penta arata asa


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete




multumesc, e clar ca mi-a facut Infanrix, nu mai are temperatura mare...dar acum nu stiu la ce sa ma mai astept...sunt normale reactiile astea???
Eu am vrut sa cumpar tocmai sa evit aceste reactii...vad ca nu am facut nimic...

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Neatza!

La Multi Ani!! Filip Danut Constantin de RamonaD, Rares-utuu (sa fii mai somnoros sa doarma si mami un picut), My_Lady!!!!

Si lui Matei ii transpira mai ales piciorusele, dar am inteles ca e ceva normal la bebei.

Nu mai gasesc Rotarix-ul. La inceputul lunii urmatoare ar trebui sa ii fac prima doza de Rotarix si n mai gasesc vaccinul. Nici la Matei Bals nu-l mai au... In schimb am cumparat Prevenarul, tot prima doza pt 3 lunitze. Mai caut.

Simina, am vazut pozele cu casuta cuibusor de nebunii, f frumoasa, sa o stapaniti sanatosi!

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

acum doarme mititelul de el...

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

si La Multi Ani si fulgusorilor sarbatoriti azi, Filip si Dominic. Sa cresteti mari si sanatosi!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

Camy, sa stii ca si Mateo a facut temperatura 39 la 2 luni si 38,5 la 4 luni! scade cu nurofen sau eferalgan! la noi a durat 2 zile!

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Cami, vaccinul de la stat de numeste www.kirklareli.saglik.gov.tr/images/pentaxim_goruntu.jpg" target="_blank">Pentaxim iar infanrix penta arata asa


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete




multumesc, e clar ca mi-a facut Infanrix, nu mai are temperatura mare...dar acum nu stiu la ce sa ma mai astept...sunt normale reactiile astea???
Eu am vrut sa cumpar tocmai sa evit aceste reactii...vad ca nu am facut nimic...

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Camy stai linistita si eu i-am facut lui Matei Infarix hexa si la fel a facut febra.prima data 38,8 apoi dupa supozitor a scazut la 38,3 si a doua zi dimineata avea 37,2 apoi gata.deci nu te speria te rog.
iti multumesc pentru comentariile legate de mine.

Lavi La multi ani pt Rares.

Simina superba casa.sa va umple Maya de fericire casuta cea noua.

Laurairina pupam fetele de la malul marii sunteti frumoase foc.

mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ralu seby,uite aici si www.centrofarm.ro/ccW51710001/disponibil_farmacii/Rotarix-X-1.html" target="_blank">aici am gasit eu rotarix.
Pupici

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Am ajuns si noi acasa de la restaurant...si avem chef de gangureala. Va multumim pentru urari. Pupici pentru:Lylyana,Andre,Tinonino, ramoC, DianaR,Ramonik, Dymomo, Na_bO, Raluci, Dienutze, Ralu_seby, roxyaly. Acum ne pregatim de petrecerea de 4 lunitze...si ii asteptam pe nasi si pe bunici pe la noi!

Pacat de vremea nashpa de afara. Toata saptamana a fost cald si soare iar acum e frig si ploua!

Camy, ma bucur ca s-a reglat temperatura lui flavius

Ps: si noua ne transpira piciorusele la greu!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput