Fulgusori de nov-dec 2009 (29)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

A iesit din operatie. Operatia a decurs foarte bine. Ea este la terapie. A deschis ochii. S-a uitat la sora-mea. Isi misca mainile si picioarele. Dr spune ca a scos tot ce nu trebuia sa fie acolo.

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix


felicitari!!! cat ma bucur multa sanatate va dorim

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

A iesit din operatie. Operatia a decurs foarte bine. Ea este la terapie. A deschis ochii. S-a uitat la sora-mea. Isi misca mainile si picioarele. Dr spune ca a scos tot ce nu trebuia sa fie acolo.

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

. sa se refaca repede!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Raluci, antibiotic ca antibiotic dar are si corticoid. Nu's ce sa zic... Asa muci multi are? Nu poate respira? Sunt galben inchis sau galben-verzui? (scuzati amanuntele... aaaa, cumva mancati fetelor cand cititi asta... daaa, pofta buna in continuare!)


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Diana Multumesc pentru raspuns. Nu cred ca fetele se supara, in fond li se poate intampla oricui si poate ajuta informatia. Cand ii dau biberonul o tin in brate, de plimbat o plimb. In fine, sper sa treaca repede ca ma distruge nervos. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Lalu, sa treaca durerea si problema repejor. Off off prin ce mai treci si tu mamico

Monis, sa stii ca si eu tot asta ma intrebam... o fi copilul lui. Mama copilului o fi stiind ce face ala cu bebe? Si daca stie... el de ce mai traieste?

Dancutza, Doamne Ajuta! Ma bucur ca operatia a reusit. ne rugam sa-si revina repede si sa fie totul ok cu ea


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Dankutza Doamne ajuta sa se faca repede bine, ne rugam si noi Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

dankutza multa sanatate mamei tale

ionelamaria ce bine m-am distrat cand am citit ce ai scris, daca mama stie, el de ce mai traieste?


A_driana, de David-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Lavi, atunci sunt clar dintisorii, cumpara-i un gel special si eu am asa ceva, desi am inteles ca stea din Ro sunt cam apa de ploaie...mergi la farmacie ca sigur gaseti ceva...sunt geluri.

A_driana...regim ??? pai ce sa mai slabesti???? ca m-am uitat in pozele tale si nu am vazut ca ai avea nevoie de slabit

Dankutza ma bucur ca mama ta a iesit bine din operatie iar medicul a reusit sa scoata tot ce a fost de scos...recuperare rapida!

Noi..crestem, ne rostogolim, gangurim, imi place la nebunie sa ma joc cu el, e atent la jucarii, cateodata le prinde in mana si le "cearta".. e un dulce si jumatate...dar incep sa fiu o cioara..

O seara buna in continuare!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

deci o sa fac niste mega muschi la picioare ...am facut ture intre calculator si cosulet..(asta pt ca am fost duda si in loc sa deschid laptop, am deschis calc. mare)

cred ca ii e foame..desi au trecut doar vreo 2 ore...

Monisu'...da, am masurat distanta....e egala ..de fapt, mint....e o diferenta de 0,1 km
din pacate nu am cum sa ajung in Herastrau....singura....si nu cred ca o sa ma poata aduce..daca vrei...si daca s-o putea...sambata...dar nici asta nu stiu sigur...abia am reusit sa-l urnesc din timpul serviciului, sa mergem maine sa semnam contractul pt botez....

gata...piua de forum ca s-a trezit de tot.....iar va pup!

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Diana, Monis completare nu vreau nici eu sa ii dau...atata timp cat el nu goleste nici sanii mei...
Dankutza, refacere rapida mamei tale.

off topic:
Fetelor,care ati nasit, cum este la Bucuresti? Nasa de cununie trebuie sa aiba doua tinute sau una?

------------------------
Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009)

Albume foto

Mergi la inceput