Fulgusori de nov-dec 2009 (29)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Buna!!!
La noi e o vreme sa naspa...iar gaza mea e asa agitata...nu ma lasa sa fac nimik.
Am aruncat o privire prin pozele fulgusorilor...sunt niste scumpi...cand o sa mai prind putin timp o sa si comentez..sa ramana amintire...
Va pupiksi sa aveti o zi cat mai buna.

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui lili_a

Ancutz facem mulgatorie, si de om daca vrei
Eu i-am pus cerceii din maternitate, direct aia din aur, cu tortita ca si eu am senzatia ca la cei cu surub o inteapa, ca stiu ca nici eu nu-i suport daca ma culc. Poti sa-i pui pe aia cind ii face gauri, si daca o vezi ca urla cind sta pe o parte, ii dezinfectezi bine pe ceilalti si ii inlocuiesti



problema e ca cei din aur sunt asa


_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

A_Driana, sanatate multa!


si sunt la zi cu pozele fulgusorilor!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Citat:
citat din mesajul lui lili_a

Ancutz facem mulgatorie, si de om daca vrei
Eu i-am pus cerceii din maternitate, direct aia din aur, cu tortita ca si eu am senzatia ca la cei cu surub o inteapa, ca stiu ca nici eu nu-i suport daca ma culc. Poti sa-i pui pe aia cind ii face gauri, si daca o vezi ca urla cind sta pe o parte, ii dezinfectezi bine pe ceilalti si ii inlocuiesti



problema e ca cei din aur sunt asa


_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!



Am avut eu la Timeea o pereche exact asa, nu i-a purtat decat cateva zile ca i s-a desprins unul si l-a calcat soacra-mea din greseala pe el si dus a fost, dar ideea e ca Timi avea deja 2 ani si ceva, stia sa spuna daca o deranja ceva si nu s-a plans deloc de ei.

Gaurile in urechi cred ca mai bine i le face o asistenta de neonatologie, poate vorbiti la maternitate cu cineva care e obisnuit sa faca, sunt mai ok si se vindeca mai repede (nu e traumatismul ptr lobul urechii asa mare, plus ca nu stii cata experienta are respectivul cu pistolul).


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Diana, multumesc!



Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

, vin in fuga calului fara sa recuperez din urma, ca sa i-o iau Broscutei inainte
2 sirene de la malul marii



Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici


He ce fain! Sa va fie de bine plimbarea!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

Diana, multumesc!



Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE


Cu pla. Tu cum mai esti?


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavours spune:

cautand gimnastica pt bebe am dat peste dementul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=VPOF7nlVWaY

aveti ceva linkuri cu gimnastica pentru oameni normali la capatana?

mami de Tudor (04.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Dana, asa ti-a zis pediatrul de completare? Dezamagitor.... Dar cand a luat 300 de grame intr-o saptamana atunci tot nu-i ajungea laptele?


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marijan90 spune:

Remember me?
Va multumesc mult de urari. Eu nu mai am timp de forum ca galusca mea ma tine in priza. Trebuie sa stau toata ziua de vb cu ea altfel face un scandal.....
Noi avem 4 luni si 4 zile si 62 cm, 6800g si suntem o nazdravana. Ne intoarcem singurele pe burtica, radem in hohote cand vb cu mami si mami e foarte mandra de noi. As pune cateva poze dar nu ma pricep deloc, poate ma invata si pe mine cineva. Botezul l-am avut pe 30 ianuarie si a fost foarte cuminte galusca. Cand am fost la dr. pt. vaccinul de 4 luni mi-a spus sa mai astept cu diversificarea pana pe la 5 luni jumate, asta pt ca eu o mai alaptez pe pitica. Va pup si sper sa pot sa mai intru pe forum

Mergi la inceput