Copii din 1995-1998(36)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

salutare fete!

Miha La multi ani! Sanatate, multe bucurii si satisfactii de la copii!
Felicitari Tatianei! Cat despre Mihai, important sa faca ce-i place.

Mah, astia de desen is atinsi in masa, ca am auzit destui de se plang. Azi imi povestea TB ca luat la rost de conducere,de fapt cred ca-s niste directive generale, proful lor nu le mai da de lucrat acasa[5, 10 desene] atunci cand uita plansa sau n-o fac[ultimile dati a avut de facut Notre-Dame dupa poza din carte si Biserica Neagra]. Ii scoate la tabla si le da sa le faca in clasa. Numai ca azi nastrusnicul clasei i-a pus coarne profului, fiind in spatele lui la tabla. Cam a 5-a oara s-a prins, l-a prins, si i-a dat 55 de planse pt data viitoare.

Vineri mi-am admirat artistul pe scenala Zilele Colegiului. A fost premiat si pt olimpiada de astronomie[a luat si ceva banuti].
Astazi a venit super incantat de la un concurs de geografie [un profesor care stie cum sa-i stimuleze, sa-i apropie cu placere de materie]. Geografia Europei... a ajuns in finala cu inca doi colegi si in cele din urma a castigat. Era atat de incantat cand imi povestea, cum a ajuns in finala ,.....,cum a fost aplaudat de colegi, dar mai ales de superagenda castigata. De-astea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Miha rock sa fi sanatoasa si sa ai parte numai de fericire!!!

Felicitari Tibi si Ty,Mihai tot inainte

fug la treaba dar va citesc

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Sanca, e cam greu cu pozatul si la unul si la altul…asa ca sa nu-ti faci probleme.
Mhldvrc, si fiindca ai amintit de poza din actul de identitate, dar pe fi-miu l-a tinut cu ochii pironiti in aparat pana cand i s-su inrosit de tot, de zici ca a tras ceva pe nas inainte. Si cata bucurie avea ca sa fie dom le, om cu acte in regula! S-a desumflat total.
Flower, nu pot sa cred asa ceva, dar am incredere in ceea ce spui. 55 de planse??!!! Ma-ndoiesc ca va aduce vreuna…Si iti multumesc ca mai aflu si despre altii, ca imi mangai sufletelul, desi nu se rezolva asa lucrurile.
Mai, felicitari lui Tb pt. premii! Bravooo! Cred ca treb. S afi fost ff frumos sa-l vezi pe scena etc. de ziua colegiului.

Andra, mQQm, Mirela68, toate bune si frumoase si la voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Fetelor,

am terminat eseul, stiu legea muncii... ce mai... avocat ma fac

Mara ce i-as bate pe profii astia. Cat sadism. Pai asa pedepsesc ei un copil? Ce vor sa urasca materia? Oricum, bine ca exista o balanta in scoala, si cel putin prof de geografie e cu capul pe umeri (parca asa se zice, nu?).
Felicitari lui TB, ce fain sa-l vezi pe scena, cu laurii pe cap.

MiReLa, mersi de clarificare, ca daca citeam si eu mai cu atentie, poate-mi cadea fisa, ca biletele erau deja cumparate. Merge si copilu' cu voi?

Agho m-a amuzat faza cu poza de buletin a omului cu acte. tare.

Elliot s-a facut cu o zgarietura pe frunte, imensa. Cica a jucat si el basketball si l-a zgariat un baiat din cls 7 a. Ce copite trebuie sa fi avut copilu ala, netaiate de la anu' nou. Oricum, copii au inceput sa-l strige la scoala Harry Potter (de la cicatricea de pe frunte). Acasa cand ii zice asa Matei, Dl meu nu suporta, si-l striga pe frat'su Valdimore... Si asa aud acum toata ziua "Harry Potter si Valdimore..."
Distractie mare. Mai e mult pana la vacanta??? Ca nu stiu daca ma mai tin nervii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Andrada!!!!
Mirela sa va traiasca domnisoara si sa aiba mult noroc in viata! Petrecere frumoasa si muuuuuulte cadouri!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Multumim, Mihaela. Mult noroc si voua


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Andrada, multi ani fericiti cu bucurii, impliniri si succes la scoala Petrcere frumoasa

Ajutati-l pe Dan !

Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Multumim, Mihaela . Impliniri si copiilor tai ,iar
din partea mea "For Those About to Rock We salute you!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Andrada!!! Cat mai multe reusite si impliniri !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Multumim,Mara. Toate cele bune si voua!


Mergi la inceput