Copii din 1995-1998(36)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Mirela68, iarta-ma!
N-am mai trecut pe-aici de zile bune, nu stiu unde mi-a fost capul.

La multi ani fetei voastre! Sa va traiasca, sa fie sanatoasa si sa va aduca bucurii mereu! Si voi, ei, desigur! ;) Ati petrecut in we? Ce-ati facut? Ati avut timp berechet de distractie, cred...

Sanca, au copiii nostri un dar de-a se tachina ce n-am pomenit. Dar stai sa vezi, ca am mai gasit motive de consolare, ca mai stiu o mama cu fata studenta, mai are un pic si termina...si cu pusti de 12 ani care sa-i vezi ce se chitaie de n-ai cuvinte. Asa ca nu suntem singure!!! Iar And a avut grija sa-si faca un semn imens de la 4 ani, vizibil si-acum... Lui Elliot sper s-ai treaca repede si sa nu-i ramana semn. Eu m-am ales in copilarie cu un semn langa spranceana din cauza c-am primit din "dragoste" o piatra in locul cu pricina... Ana si-a facut un semn mic in obraz, mare noroc, fiindca a cazut cu fata intr-o coasa. Dar m-am mirat ca n-a patit mai grav. Mare minune!... Semnele copilariei, inevitabile la unii! Succes la studiat cu dl acela "simpatic" si invechit!

Dragelor, mult succes pentru maine, celor care dau testul de evaluare nationala la romana! Bafta! Tin pumnii!
Tin si lui fi-miu!


Si tot sapt. asta, are si Ana teza la mate. Asta dupa ce vor face cam doua ore de recapitulare. N-au nevoie de mai mult. Au totul atat de bn fixat! Si totusi s-auzim de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Andrada la multi ani cu sanatate si fericire!!!

Maine tin ,pardon azi tin pumnii pt toti copiii sa dea Dzeu sa ia numai note mari!


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

agho, Andra , multumim frumos. Bucurii si sanatate si voua.
Vineri,de ziua ei, Andrada a fost cu niste prietene la o pizza si un suc. Acasa am facut tort si am sarbatorit-o cu ai nostri. Poze nu am pt ca d-soara nu mai vrea sa stea la pozat...Sambata, timp frumos, am stat toata ziua afara la gradina, la mama. Andrada a venit mai dupamiaza, cu o prietena, cand a fost gata gratarul. I-a cazut o banca pe picior si doua degete i s-au invinetit, Sapt asta trebuie sa-i iau scutire de la orele de sport. Si pt ca de ziua ei, a primit mai mult plicuri cu bani drept cadou, duminica am fost la cumparaturi. Si-a luat tot ce a vrut ea:tricouri, pantaloni mai scurti, mai lungi,bascheti, maieuri, ochelari de soare, bratari. Cam asta a fost in we.
Acum de dimineata de la 8 la 10 are teza la mate.
Tinem pumnii stransi si succes tuturor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Bafta tuturor si note maxime! Tin si eu pumnii stransi, stansi

Ajutati-l pe Dan !

Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

fierbinte si poze proaspete

Bafta multa multa azi!!!!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Si eu sunt alaturi si va tin pumnii, sa aiba inspiratie copiii si cat mai putine emotii .
Iar pe mamicile aferente le imbratisez sa le mai iau si lor din emotii

Noi in we am fost in padure la Garboavele . M-am relaxat la soare pe sezlong, mi-am incarcat retina de verde crud, jocuri cu mingea , dartz,..., papa bun.

In rest...ne pregatim de teze, care s-au amanat ambele ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Sper ca au stiut azi copiii, am tinut pumnii!

Eu sunt singura cu fetele acasa, Ovi e plecat toata saptamana(a plecat de joi seara) in SUA, la New Orleans. Am lucrat toate zilele astea, am avut un we tot cu munca, afara in curte, am facut curat, am pus flori, ne-am dat cu rolele, etc. Azi Diana a avut o zi speciala, am scris pe blog daca e cineva curios. Maine si poimaine am zile de invatat, am ultimul test pe "rol" si apoi iau si eu vacanta. De la scoala, caci de la munca numai dupa 28 mai. Apoi iau vacanta mare, vreo luna jumate...mergem in Ro si prin Italia, Franta...iar cand ne intoarcem voi munci din nou pe perioada de vara(sommarjobb cum se numeste aici).

Mirela, frumos ca si-a luat Andrada ce si-a dorit.
Diana tocmai m-a anuntat ce isi doreste de ziua ei viitoare . O masina de cusut!

Andra, frumoase poze de la iarba verde, mai ales cele cu toti trei copiii tai.

pe toata lumea, abia stept sa am timp mai mult sa mai si scriu, nu numai sa citesc.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Hei, hei, ia uite cine si-a programat vacanta si deja sta cu gandul la ea Succes la invatat si la test . Si-a meritat Diana cei 10e? era o gluma fireste. Cauza nobila, sigur si-a dat silinta. Si la TB la colegiu organizeaza targuri de 2 ori pe an pt strangere de fonduri pt copiii aflati in dificultate. Si-mi place ca pun suflet .

facem galerie pt copii in continuare si pt matematica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Mara, vacanta e programata de vreo doua luni, cu inchiriat hoteluri si stabilit traseu :). Mai avem de inchiriat noptile pe drum si vapoarele :). Pai cum sa nu stau cu gandul la vacanta cand azi am dat gata ultimul test la genetica, iar la munca mai merg trei saptamani...zi si tu?
Da' nu-i bai, ca io muncesc apoi si voi mergeti in concedii....
Da, Diana e harnica si a facut treaba asa ca a meritat banii, mai ales ca asa cum stii erau pentru altii.

am fugit dupa cea mica la scoala si ma tot gandesc daca sa mergem in oras sau nu. Azi dimineata la noi a nins...acum s-a topit dar e tot innorat si parca sta sa ploua...

O zi frumoasa mai departe la toata lumea!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Un we excelent va doresc tuturor, chiar daca v-a fi ploios.

Noi, ieri am fost sa facem buletin

Mergi la inceput