Copii din 1995-1998(36)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Sanca, uite un sa-ti treaca tafna, desi stiu ca eu nu pot face mare lucru.
Noi suntem pe ultimii metri cu sosirea corului francez. Intamplarea insa cu acel nor e posibil sa dea peste cap si plecarea corului, programata maine seara. Le-au fost pregatite activitati si vizite interesante in timpul cat vor sta aici(o saptamana). Spera toti sa se poata decola, ca sa nu se piarda programarile facute.


In rest, numai de bine si salutari tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Hello fete!

Mari noutati n-avem, s-au anuntat tezele... TB are rol intr-o piesa pe care-o pregatesc pt zilele colegiului, asa ca ramane dupa ore pt repetitii. E destul de incantat, participa elevi din toate clasele si cei de liceu si cred ca-i place sa relationeze .

Pana la urma cum a iesit Anca, cine a cedat? Sau ati cumparat ciorapi noi pt deplasare? Chiar m-am gandit la tine peste we cand s-au mai incins si la noi filamentele...Lenea asta daca ar durea cred ca numa' gemete ar fi in tot locul

Agho, au venit coristii sau s-a reprogramat?









"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Buna fetelor, Happy Monday!!!!

Mihaela
La multi ani fericiti, si sa ai o zi frumoasa si speciala. Eu iti zic de azi, sa ai mesajul dis de dimineata, daca intrii si ne vizitezi de ziua ta.

Agho si pana la urma au ajuns ????
Ca vad ca deabea de azi cu chiu cu vai Lufthansa a inceput sa aibe ceva zboruri, adica 50 + balamucul ca au sa puna pasageri pe zboruri dupa 5 zile de asteptari + ....Dar sa speram ca totul a fost bine, si au ajuns cu bine coristii.

Mara la tine nu se poate sa se lase TB pe tanjeala.
Pana la urma Elliot si-a spalat hainele, s-a mai certat cu mine o tura ca nu vroia sa ia cu el hanorac, ca de... asa e cand esti in calduri. S-a dus, s-a distrat, dar cand a venit acasa vineri, mi-a pus tot placa de zi cu zi ... adica ca a fost "boring." Boala grea si plictiseala asta...

Ieri am fost pe carari de munte. A fost o excursie frumoasa, binenteles ca baietii au avut si eu un mic meci ca fara ar fi fost prea frumos. A fost placut sa ne desconectam de oras, macar pentru cateva ore. Cand am ajuns seara acasa, s-a pus pe ploaie, parca ne-a asteptat sa ajungem noi acasa si pe urma sa rapaie...
Saptamana asta am examenul final in clasa de HR, ar trebuii sa citesc, dar stau cam greu cu elanul...

si o saptamana buna la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

La multi ani, Mihaela! Sanatate,bucurii si tot ce iti doresti sa ti se implineasca! O zi insorita si distractie placuta!

Anca, burta pe carte si succes.


tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

will make you remember me?

La multi ani, Mihaela , succes in toate, o viata minunata si multa fericire, sanatate si bucurii alaturi de cei dragi tie! Petrecere frumoasa

Mai sunt datoare cu niste urari, sorry
Andreea-mami Mihaela 007, mikimihaescu si crisseis la multi ani, numai bucurii si un an plin de succese


Ajutati-l pe Dan !

Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:



MihaMulti ani fericiti cu impliniri pe masura viselor tale!Distractie placuta

Anca, tinem pumnii sa iasa bine cu examul si cum zicea mirela mai sus burta pe carte.
Cu cheful copiilor nostri de invatat nici nu-i greu sa nu-l aiba la cum se face carte pe la noi. Tot cu raul, cu coercitia... Sa vezi numai ce proiect de lege au pus la cale. Si tare se mai grabesc sa-l treaca prin guvern si acum prim parlament.

Si la noi a plouat peste noapte si vad ca si azi e cam inchis.





"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Mihaela, La multi ani si fie ca visele sa ti se implineasca! Multa reusita la cursuri si in tot ce-ti propui sa faci! Bucurii de la toti cei dragi!

Sanca, Flower, dragelor, n-au mai venit copiii francezi din cauza anularii zborurilor si de la ei, dar si de la noi, asa ca urmeaza noi tratative de reprogramare. Una din variante ar fi in mai, cam peste 3 sapt., total neconvenabil din punctul meu de vedere, pt. ca atunci cei de cls. a VI-a etc. au teze, iar cei de cls. a VIII-a au evaluari nationale. Chiar daca e doar una pe sapt. programata, tot nu-i bine, pt. ca sunt multe activitati programate cu cele doua coruri si ar fi prea solicitant. Plus repetitii, repetitii... Si tot aud ca vulcanul asta tot se mai zvarcoleste si cine stie, poate ca si data viitoare se lasa cu anulari de zboruri...

Flower, ce dragut ca Tb face teatru la scoala de ziua colegiului!

Si la noi a tot plouat, asa ca azi, cand ar fi urmat sa aiba loc plantarea unui copac de catre copiii romani si francezi, in curtea scolii, chiar n-ar fi fost potrivit. Actiunea cu ziua pamantului urmeaza sa se desfasoare maine, iar in pamantul asta umed, nu stiu cum vor scapa copiii de noroi.
De actiuni de tot soiul nu ducem lipsa, asa ca ce sa ma mai vait. Rau daca nu s-ar face, rau daca se fac...

Bafta multa tuturor la studiat, mici si mari! Sanca, hai, mobilizarea!!! Eu vorbesc, am atatea de facut la serv. ca-mi vine sa fac asa
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Va multumesc din suflet, sunteti niste dragute.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi multi ani Mihaela ,cu sanatate si fericire!!!!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Multumesc Andra!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput