Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 85

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

IOANNA sa purtati sanatosi scaunul de masina.De ce zici ca jumperul deformeaza mersul?


nu este o parere avizata. insa mintea mea in gandul ei crede ca in jumper are tendinta de a merge pe varfuri si mi-e teama sa nu se invete asa.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Fetelor, eu am o suparare mare...care m-a framantat zilele astea...nasa mea de cununie, si de botez a copiilor este insarcinata in 4 luni si la ultimele analize i-a iesit ca are toxoplasmoza.... doctorita i-a recomandat sa faca avort... ...voi ce stiti despre asta?E musai avortul? Sau ce parere aveti...



Poze Kiki&Twins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui vik-cj

Techilo..."inca una si ma duc" vorba reclamei...intrebarea mea e legata tot de scaunele de masa...au si tavita alea au ba? sa nu ma car miine pina la auchan ca e in celalalt capat de cluj...merci!
Oricum...am admirat si eu semineul si podelele alea super curate ( si deja ma roade invidia).


Deci pana la urma sunt luate din auchan nu idntr-un magazinas din auchan,nu? Ca la mine e mai aproape cel din titan care evident are alte magazinase prin jurul lui.Neuronul e de vina(da,ala singur)

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

Ioana multumesc!Mi-a fost dor de tine!

RALUKesti o mare doamna!Stii tu de ce

Fetelor eu va multumesc inca o data pt gandurile bune de ziua mea!Sunteti f dragute si va multumesc ca nu m-ati uitat chiar daca nu am mai scris demult pe aici si nu sunt f activa.pt toate!

KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan (3 septembrie 2009)

Poze Kiki&Twins


Kiki ma supraestimezi multumesc mult

Mai ales acuma, cu freza "Techilutza", vorba Melaniei (), numai doamna nu sunt

Si multumim mult de tot noi ca ai stat aici cu noi de ziua ta . la multi ani inca o data!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui vik-cj

Techilo..."inca una si ma duc" vorba reclamei...intrebarea mea e legata tot de scaunele de masa...au si tavita alea au ba? sa nu ma car miine pina la auchan ca e in celalalt capat de cluj...merci!
Oricum...am admirat si eu semineul si podelele alea super curate ( si deja ma roade invidia).

Cristina...dr de familie mi-a spus ca a avut un caz de DIU asa de bine "inserat" in uter ca a ramas femeia respectiva fara el (uter)...asa ca a cam bagat frica in mine...mai studiez problema si iti mai scriu. E bine ca te simti ok acum.

Va , seara faina si o saptamina buna....ca nu stiu cind mai apuc sa intru miine, de dimineata ma duc la job sa imi aranjez biroul...

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela


au si masuta, colorata si cu o treaba desupra de se scoate ca sa speli usor. magazinul se intituleaza toyplex, la noi e pe galerie la auchan. sa ii iei frumoasei isa ca sa se potriveasca cu steful meu. e f fain scaunul


Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Inaite de culcare vreau sa ii zic MONICAI bafta pe maine.Sunt sigura ca ATOMIX e perfect sanatos!Vorba DANEI niciodata, cand i-am vazut pozele nu mi s-a parut ca ar avea ceva in neordine.

Noapte buna dovlecime!

Poze Kiki&Twins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

Citat:
citat din mesajul lui vik-cj

Techilo..."inca una si ma duc" vorba reclamei...intrebarea mea e legata tot de scaunele de masa...au si tavita alea au ba? sa nu ma car miine pina la auchan ca e in celalalt capat de cluj...merci!
Oricum...am admirat si eu semineul si podelele alea super curate ( si deja ma roade invidia).

Cristina...dr de familie mi-a spus ca a avut un caz de DIU asa de bine "inserat" in uter ca a ramas femeia respectiva fara el (uter)...asa ca a cam bagat frica in mine...mai studiez problema si iti mai scriu. E bine ca te simti ok acum.

Va , seara faina si o saptamina buna....ca nu stiu cind mai apuc sa intru miine, de dimineata ma duc la job sa imi aranjez biroul...

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela


au si masuta, colorata si cu o treaba desupra de se scoate ca sa speli usor. magazinul se intituleaza toyplex, la noi e pe galerie la auchan. sa ii iei frumoasei isa ca sa se potriveasca cu steful meu. e f fain scaunul


Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Care va sa zica intelesesem bine

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

Ioana multumesc!Mi-a fost dor de tine!

RALUKesti o mare doamna!Stii tu de ce

Fetelor eu va multumesc inca o data pt gandurile bune de ziua mea!Sunteti f dragute si va multumesc ca nu m-ati uitat chiar daca nu am mai scris demult pe aici si nu sunt f activa.pt toate!

KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan (3 septembrie 2009)

Poze Kiki&Twins


Kiki ma supraestimezi multumesc mult

Mai ales acuma, cu freza "Techilutza", vorba Melaniei (), numai doamna nu sunt



Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)


adice ce vrei bre sa zici? ca io nu e o doamna adevarata? crezi ca-s trucaj ai? zi sincer...

ba sa vezi ce k lumea e cu parul asa...eu cand mergeam la servici cu freaza asta (am un job in care negociez foarte mult, eu fiind aia in pozitie de forta in negociere), tzepoasa/zburlita si ma intalneam cu oameni...care veneau la costum, cravata, doamne office cu par serios si decent...si nu stiau ce ii asteapta...eram draca

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

Fetelor, eu am o suparare mare...care m-a framantat zilele astea...nasa mea de cununie, si de botez a copiilor este insarcinata in 4 luni si la ultimele analize i-a iesit ca are toxoplasmoza.... doctorita i-a recomandat sa faca avort... ...voi ce stiti despre asta?E musai avortul? Sau ce parere aveti...



KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan (3 septembrie 2009)

Poze Kiki&Twins


Eu stiam ca da pierderi de sarcina daca nu e tratata. Pai daca organismul a fost destul de sanatos sa nu piarda sarcina, de ce sa faca avort? Nu ma pricep, eu asa stiam. Si mai stiam ca se poate trata, dar poate ca depinde de trimestru. Neaparat sa mai consulte pe cineva inainte de a face asa ceva. Tinem pumnii. Doamne ajuta pe puiul mic!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

Ioana multumesc!Mi-a fost dor de tine!

RALUKesti o mare doamna!Stii tu de ce

Fetelor eu va multumesc inca o data pt gandurile bune de ziua mea!Sunteti f dragute si va multumesc ca nu m-ati uitat chiar daca nu am mai scris demult pe aici si nu sunt f activa.pt toate!

KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan (3 septembrie 2009)

Poze Kiki&Twins


Kiki ma supraestimezi multumesc mult

Mai ales acuma, cu freza "Techilutza", vorba Melaniei (), numai doamna nu sunt



Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)


adice ce vrei bre sa zici? ca io nu e o doamna adevarata? crezi ca-s trucaj ai? zi sincer...

ba sa vezi ce k lumea e cu freaza asta...eu cand mergeam la servici cu freaza asta (am un job in care negociez foarte mult, eu fiind aia in pozitie de forta in negociere), tzepoasa/zburlita si ma intalneam cu oameni...care veneau la costum, cravata, doamne office cu par serios si decent...si nu stiau ce ii asteapta...eram draca

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia


Mi te si imaginez, duamna


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput