Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 85

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Acum trec la urat cum se cuvine si pe Monseur de Radulescu, cavaler de Galati.
La multe lunite! Patru deocamdata! Sa cresti mare si nazdravan la fel ca mamica ta! Si sa mostenesti talentul, umorul si spiritul ei grozav!

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

am reusit sa intru sa va pupez ca tare-mi era dor sa vad ce ati mai facut. noi am avut un we super in care tati ne-a luat scaun de masina (chicco proxima). ne-am chinuit vreo 30 de minute sa-l montam dar am reusit intr-un final. dragul meu pui doarme in el (ta-su zice ca doarme pe muzica diesel nu de la scaun)

am citit si eu minunatia de post al "colegei " noatre, i-am zis si sotului... ce ipocrita! ce caracter! no comment

am recuperat ceva din urma. am vazut ca ati discutat dcd premergator si jumpr. premergator sigur nu-i voi lua pentru ca eu, ca un copil cuminte ce am fpst, am reusi sa ma rastorn cu el. jumperul mi se pare ca deformeaza mersul... deci nici d-ala nu cred ca vom lua.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

elle minunat! cum zice ea mama

mely unde-s pozele? vreau si eeeeuuu....

ati schimbat parola? imi dati si mie? pliiiiizzz



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!
Nu a mai citit de cateva zile, acum m-am pus si eu sa citesc un pic si am dat peste mesajul respectiv. Ce pot sa zic, parca nici nu-mi mai vine sa scriu cand vad ca printre noi sunt si astfel de oameni. Poate ca nu ar fi trebuit sa scriu nimic referitor la subiect pt ca astazi m-am spovedit. Normal mi se parea sa-si spuna offul aici si poate ca nu iesea asa de prost.
Unombun, invidia este un pacat mare asa ca sa nu uiti sa-l marturisesti la urmatoarea ta intalnire cu preotul, mai ales ca suntem in posul Sf. Pasti.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Multumim si Mary_07 frumoase pozele dar frumosi si protagonistii si condoleante pt prietena ta buna, Dana15, liliac1 ce mi-ar placea sa fiu si eu ca tine cind o sa ma fac mare , cristina_ana si un pentru tine ca tare draguta mai esti tu, vic_cj, moni_iulia.

Va pup si ma impresioneaza ca sunteti asa unite si imi pare rau ca nu pot scrie si eu mai des (in legatura cu unombun...)

Seara buna si de miine o saptamina buna si plina de soare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Pe mine ma tot bat la cap cateva persoane sa las salteluta la patut jos ca sa nu cada puiul.Voi ati facut astfel de schimbari ca am vazut pozicile mamicii de buburuza(dani3lla,Denis e tare frumusel) si m-a cam pus pe ganduri cea in care sta el in fundulet in cadita la 5 luni(daca n-o fi trucaj)?

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Am revenit

Moni_iulia,uite link (numai asa se pot vedea pozele)..valabil si pt Ioana
http://picasaweb.google.com/MelyCmm/SedintaFoto#

Am vazut si eu poze cu surioare / fratior + surioara la baita, cu gemenei care de care mai frumosi ,cu casa si semineul Techilei (care ma baga in boala )....aaa,da am vazut-o si pe Raluk tunsa Techilutza ,iti sta super ,mami

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Stefan, ana-maria, sofia, vladimir, maria, katterina , pazza pentru ieri

karolina, razvan, nicola, victor cristian, radu mihai, andi matei, mattia gabriel, kiki_cri pentru azi

sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bine.

uka la multi ani alaturi de sot. sa fiti cei mai fericiti



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Eu nu inteleg de ce s-a redeschis discutia de scaune auto ai vostrii nu mai incap in scoici?!

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dani3lla

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



www.youtube.com/watch?v=G0YJpGOPmFw" target="_blank">mama



scuzati freza ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun



Scuze ca dau buzna...sunt o mamica de buburuza de iunie 2009 si am citit accidental subiectul deschis de "colega" voastra.Am intrat aici sa vad ce parere aveti despre asta si la fel as fi reactionat si euAm vazut minunea ta mica si nu m-am putut abtine sa nu te felicit pt mica vorbareataE o ciufulita dulce rauStii ca s-ar putea sa creezi inspiratie cu acest filmulet pt "colega" de un nou subiect de genul..."oare e playback?"Va pup pe toate si va doresc numai bine voua si dovleceilor vostrii minunati

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
DANA mamica fericita de botos Denis Andrei - 09.06.09 a se citi de la coada la cap

pozitii de somn

inainte / dupa

1zi 2 sapt 1 luna 2 luni 3 luni4 luni5 luni6 luni7 luni8 luni


Da, play-back clar!! Se vede.

Mergi la inceput