Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 85

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Vai de mine vai de mine, asa spune fi-mea, nu Isa ca v-as face invidioase, ci Alessia, ce copii am vazut! Ce frumusete de Anna, nu mai pot cu zice ea ma-ma ma-ma cu buzitele si falcutele ei!

Ce frumuseti am vazut de Cristina, mie imi place atat de mult de Andrei, nici nu pot sa cred ca e atat de nazdravan, dragul de el...superbi sunt amandoi. Si am vazut si poze de la Ikea, hai ai zi-mi cand mergeti, in weekend? de noi nu e departe, in fine, oricum ne facem veacul pe la mall la baneasa ca nu prea avem unde merge cand stam toata ziua in casa si vine sotul la ora 7 seara...dar in weekend e super aglomerat, oricum, zi-mi si se joaca puii amandoi la copii acolo langa restaurant. :-)

Ce pui frumosi in scaune colorate de Techila am vazut, si daca tot am inceput, am mai bagat un ochi si la botez, si la alte pozici, la un dans, poze cu puii, cu casa am mai vazut si i-am facut capul mare sotului ca e eco si toate cele, si mai are si semineu si podele curate!

Ce dragalashe sunteti ce-mi place de voi! Asta la modul general asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Mada...imi pare rau de sora ta...nu a fost sa fie acum.

Raluk ce bine iti sta. Si ce mortal e Alex...te tine bine sa nu fugi!

Cristina tot am vrut sa te intreb...cum esti? Tolerezi bine DIU? Ca eu sunt tare in ceata si nu stiu ce sa fac...atitea chestii contra am auzit inclusiv de la dr meu de familie.

Fetelor (Mihaela) daca schimbati password-ul va rog sa mi-l trimiteti si mie...

Auzi la Uka...masaj, nebuni.... Pai da..vezi...asta da motiv de invidie... happy aniversary !

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Buna seara,

SabinaY. iti multumim mult de urari esti o draguta ca ne-ai urat

si

uram si noi Nicola, Razvan si Vlad Cristian la multi ani


Pupici

P.S. nu am citit nimic azi ...sunt in recuperari (dar nu ma las)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

La multi ani kiki!
La multe lunite,dovlecime!


Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Iuliko, am vazut pozele! Mai, dar nu se inteapa baiatul de la barba lui tati? Mi-a placut la nebunie poza alb-negru cu voi doi!
Claucia, noi mergem in fiecare week-end la IKEA, e innebunit Andrei dupa jucariile de acolo! Dar intr-adevar, sambata si duminica e jale, insa saptamana asta am fost vineri si a fost super lejer. Eu ma oftic ca nu il primeste la locul de joaca de jos, ca trebui e sa aiba 94 cm si el are 93!!!!
Vik, dupa ce s-au terminat sangerarile alea nasoale nu am mai avut nici un simptom aiurea. Nu ma mai doare nimic, si nici cand facem alea alea nu se simte nimic. Acuma sa vad cum o fi la CM, ca am auzit ca e mai naspa, cu sangerari nasoale si dureri mari. Dar tu ce ai auzit rau de sterilet?

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Ah, ce m-am linistitCredeam ca numai Matei papa asa, murdarind totul in jur. L-am vazut si pe Brucu,sa-l pap eu pe el de frumos Are o expresie pe fatzuca de te inmoaie instantaneu Si Ana m-a topit toata cu ma-ma ei. Ai mei nu trec neam de G-uri si vocale. Ca ma apuca invidia si pe mine. Vazui si poze cu fete fotomodele si baietei care dorm pe unde apucaFrumoase poze, frumosi proptagonisti. Si am vazut si famila extinsa a Danei techila. Cea cu patrupedul incadrat de putze e de milioane!!!!
Raluk-ule esti mumoasa tare tunsa asa scurt. M-am tuns si io, da' nu sunt asa frumoasa
Monica, tinem pumnii

Mami ultra-fericita de Matei Aram si Luca Ezram (31.07.2009)
hi5
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Multumim si Madalinei, Raluk16 si un esti speciala, kiki_cri si la multi ani , Iulika29, techila
Si mai citim...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Iuliko, am vazut pozele! Mai, dar nu se inteapa baiatul de la barba lui tati?

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE



Eherr..s-o fi intepånd dar e distractia maxima cand trage de ea la maxim..Nu prea e interesant ta-su fara barbå, din partea lui..la mine trage de pår.. nu stiu cum reuseste ca eu imi fac numai coc din ala strans si el fix de la radacini ma trage si ..ce trage!!(emoticon cu ala de isi smulge parul)

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Buna seara mamici de dovlecei!
Gata? i-ati pus pe toti in ordine la culcare?
Baietii mei dorm si azi mi-a venit si una bucata bunica, asa ca in zilele urmatoare sper sa apuc mai des sa intru pe la voi.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Ah, ce m-am linistitCredeam ca numai Matei papa asa, murdarind totul in jur. L-am vazut si pe Brucu,sa-l pap eu pe el de frumos Are o expresie pe fatzuca de te inmoaie instantaneu Si Ana m-a topit toata cu ma-ma ei. Ai mei nu trec neam de G-uri si vocale. Ca ma apuca invidia si pe mine. Vazui si poze cu fete fotomodele si baietei care dorm pe unde apucaFrumoase poze, frumosi proptagonisti. Si am vazut si famila extinsa a Danei techila. Cea cu patrupedul incadrat de putze e de milioane!!!!
Raluk-ule esti mumoasa tare tunsa asa scurt. M-am tuns si io, da' nu sunt asa frumoasa
Monica, tinem pumnii

Mami ultra-fericita de Matei Aram si Luca Ezram (31.07.2009)
hi5
poze cu noi


Pentru puii tai si pentru noi sigur esti foarte frumoasa!!!

multumesc


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput