Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 85

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Elle, yo si-asa eram fan fetitele tale, dar acum...Doamne, incredibil de dulce este Anna. Chiar zici ca e mult mai mare, cum vb ea acolo. Cred si yo ca se trezesc invidii. Toate la timpul lor pt fiecare bebe.

Mai fetelor, ma uit la voi cum transformati voi fiecare situatie proasta in mom amuzante si haioase. Chiar nu meritati aprecieri de genul acela. De-aia am scris si yo acolo ceva.

Avem un club cu copii deosebiti, speciali. Aici a nimerit-o. Chiar daca avea alt scop.

Raluk, arati extraordinar!! Super mami!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Iuliko, ce ai facut cu pozele tale recente? Ca eu nu le pot vedea! Imi apar doar cele din 2009.
Uka, La multi ani fericiti impreuna! Ce fain ca voi aveti timp de masaj si nebunii! La noi e totul pe fuga, bagati bine sub plapuma, cu ochii pe usa sa nu apara Andrei, cu stresul cat casa, dar na, asta e!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

CRISTINA, eu acum am vazut ca mai erau poze si mie imi place la nebunie poza cu tineSi imi place cum fratiorul isi protejeaza surioaraimi aminteste de mine si fratele meu...

RALUKiti sta bine tunsa...dar eu inca sunt in minte cu imaginea cocului superb de la botez.Alexutul e minunat

Poze Kiki&Twins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Ha, ha, ha, surpriza e ca te-ai tuns ca Techiluta? Am castigat?

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE







Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)



Ce pustoaica simpatica!!
Sa-ti fie de bine, te prinde perfect.. As vrea si eu sa am curajul sa ma tund asa scurt..dar al meu per e sarmos ca naiba, sta de zici ca-s electrocutata..

Mi-e din ce in ce mai drag Alex, parca imi spun ceva ochisorii lui (acolo e trucajul, nu?)
Pupici la tunsulici.

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Liliana, am mai aruncat un ochisor pe blogul tau, scrii tare fain! Ce felicitari frumoase am vazut eu acolo!!!!!! Si ce familie frumoasa sunteti voi, si asa de veseli!!!!


Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Dana, de-abia astept sa o vad pe Ana cu cercelusi!
Raluk, am uitat sa iti zic ca mi-a placut la nebunie buchetul de flori pe care l-ai primit cadou! Asa da sotz! (de la el erau, nu? )
Mai, Andrei al meu l-a tot auzit pe sotz cum ma striga "puiu" si de doua zile a inceput si el sa imi zica asa! Imi zice ori "mami puiu", ori vine si ma mangaie pe fata si ma pupa si imi zice asa, languros, uitandu-se in ochii mei "puuuuuiu meu"!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

bravo ralukminunat iti sta...jur....siii....don'soara, mei ai bai iu an aiscrim???
eeee...uite-asa...cu d-astea frumoase simt io cum se duce naibii luna neagra

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Monicuto, iti tin pumnii strinsi, strinsi de tot pentru maine la medic!!!!! Sper sa vii cu vesti numai din alea bune de tot si sa poti fi si tu in sfarsit linistita de acum inainte!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Nela, am mai citit putin si din blogul tau! Minunat scrii, am vazut si filmuletul cu Ana razacioasa, imi vine sa o mananc toata!!!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Techilo esti belea...ce faine poze ai facut tu..ai executat imediat!!vb cu ea pe mess ca vorba aia picassa merge mai repede, så mai faca niste poze ca se incarca imediat Fi-ta e bestiala intre bebeloi..Si de soba aia moderna nu mai zic ca e superbå.

Monique fetitele tale sunt minunate..Chiar are mare grija Teo de surioara ei..Nu degeaba spunea tata ca e minunat så ai 2 fete..imi vine in minte melodia aia 'Fetele lu' tata'

Elle printesa ta e tare dulce ..Felicitari pt 'mama'..Eu cred ca as pune in continuu fimuletul..imi pare rau ca eu nu pot så il prind in faze din astea..cum ma vede ca scot camera bye bye, el e interesat så vada ce e aia acolo , ce fac eu si uita de toate , si de ras ,de gångurit.

Cristina-ana tare frumoase sunt pozele cu voi..Sunteti atat de frumosi ca iti vine tot så te uiti la pozele cu voi si imi pare rau mereu cand vad ca se termina...Mi-a placut pozitiile de somn ale lui Andrei..E bestial..Si tu ii cumperi ditamai patul si el doarme intre el si perete

aici gasesti pozele alea noi..Am adaugat la cele din 2009.


Dana hai ca poate nu o va durea tare.Stiu ca e greu sa o vezi ca o inteapa acolo dar poate nici nu o så simta...de abia astept poze cu cercelata Ana

Raluk super iti sta..mie imi place tare ca sie u prin clasa 9-a m-am tuns asa si ce mi-a mai placut..Am tinut-o asa vreo 3 ani numai tuns scurt dar apoi m-am plicti si am trecut iar la varianta 'lungå'

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput