LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**162**

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodica2008

Mama ce de mai scrieti!Capitole intregi,nu mai recuperez eu ... i-a uitati-va putin aici va rog www.youtube.com/watch?v=LUAB-_V2xMg .

Sunt mamica fericita a lui Andrei-Florin,15 aprilie 2009.http://picasaweb.google.com/andreisimami/Andrei?feat=directlink


Vai, mi s-a facut pielea de gaina!!!
Nu am cuvinte... SUPERB!!!

Magdy, de Gabriel (05.03.2009) si Theodora ingeras.
Acum 6+

Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

eu habar nu aveam de bancul cu impiedicatul...deshi acum ca a zis gaza imi aduc aminte. dar eu prefer termenele de genul asta. o fi ea nevoie fiziologica dar parca tot nu imi place sa folosesc aici termene mai dure...mi se pareaiurea. in cadru intim, intre prieteni, e cu totul altceva.avem limbajul nostru



A propos de limbajul intre prieteni, noi de cand am fost in luna de miere cu nasii nostri a ramas vorba ''mergem la dus'' pt asta de cand nasa tot tragea intr-o zi de nasu' ''hai sa mergem in camera !'' nasu' care avea niste beri in fata si nu putea sa le lase pe plaja ca doar erau platite, nu o intreaba ''ce sa facem in camera ??'' la care nasa '' pai, facem un dus ... mai vedem'' nasu' romantic incurabil '' iar dus, pai n-am facut si de dimineata ??!!'' asa ca de atunci facem un dus

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Aris multumesc ca m-ai luminat ma pregateam de chiar am inteles aiurea mesajul .De asemenea si pt Nikoleta va multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

atunci fie..imi place ideea de 'mergem si noi la dus' ne permiti sa o imprumutam?

magdy burtica! si pe mami normal si pe puiul mic:D

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

rodica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

rodica - bine ca ai scrisam dat f5 de am innebunit. chiar m-ash fi simtit nashpa sa stiu ca te-am suparat asa

novus - hahhahahha sa inteleg ca la ocazi speciale faceti baie,nu?
mi-a placut
inseamna ca noi suntem nishte porci. eu mi-ash lua avertisment daca ash reproduce formula noastra


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Referitor la diferenta de varsta (intre frati ca sa nu avem discutii ) si la noi 5 ani mi se pare cam mult, eu tot timpul trebuia sa am grija de Fratello si cand eram mica ma enerva normal
Relatia intre noi s-a sudat dupa ce am mai crescut si noi, cam de cand am plecat eu la facultate (adica demult tare ) si dupa ce am revenit acasa

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

MONICA abia acum am vazut pm-ul. Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

Buna seara!

Multumim din suflet tuturor pentru urarile de ieri

A fost frumos, am avut cam 35 de invitati si opt copii (cu tot cu Ana). Ana a dormit ieri doar 1/2 ora, deci era cam obosita si lipita de mine, dar a fost la inaltime. A dormit si acolo vreo 1 ora jumate, cat sa se mai refaca un pic.
De pe tavita a ales in ordine: parfum, cheile de la masina si euroii de care s-a lipit forfecuta de unghii. Unii au zis ca va face bani din foarfeca, adica va fi creatoare de moda.

Dovada ca ne-am distrat pe cinste aici
http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/2002ZiuaMeaauthkey=Gv1sRgCOfs7rLqi-fE_QE#

Pozele nu sunt in galeria publica. Voi mai pune un album si in galerie, cum mai putine poze (acelasi, dar in numar mai mic)

Noi maine dupa amiaza plecam cu tati in delegatie, pleaca in ultima tura la Pitesti (toata luna a fost plecat de luni pana joi) si nu mai suport sa stam fara el, asa ca s-a pricopsit cu colocatari . Asa ca nu stiu cum reusesc sa mai intru.

NOVUS, vreau si eu PM cu nr tau de tel

Va pupam

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente






Frumoasa aniversare!!! Bravo!!!!!

Si turta aceea...

Magdy, de Gabriel (05.03.2009) si Theodora ingeras.
Acum 6+

Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Am gasit si primul mesaj de la odisee cu nick-name-ul meu, imi amintesc ca uitasem parola si prima data a scris Alex, Haios, stiu si zicea sa imi fac alt nick-name ca ce vor zice fetele de pe forum ca scrie el la odisee.
In final a ajuns chiar sa scrie.
Deci sunt cu voi din capitolul 5 al odiseei asta ca scoatere de ochi cand va mai necajesc, sa nu uitati ca-s baba veche pe aici.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput