LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
..........dar nu vrea sa te vada... stai si te intrebi in fiecare zi de ce, cu ce ai gresit, daca nu cumva are pe altcineva, daca nu cumva te-ai ingrasat prea tare... Insa o asteptare indelunga, fara raspunsuri, frustrata destrama relatia. Parerea mea!

ohohooooooo... daca e vorba de frrustrari din asteaaaaa.... eu sunt mama lor!!!

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Sorina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

PETRA TUDOR



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Dar cred ca sexul are un aport considerabil la self esteemul fiecaruia, altfel nu ar fi atat de important intr-o relatie.

Aham, da, asa se pare, exact de ce ma plangeam.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Nu ma supar asa usor dar nici nu mai dau sfaturi... cred ca nu m-am facut prea bine inteleasa... Nu mai comentez ...
Va pupic, ma duc la somn ca m-a prins o gripa, ma doare capu` aseara am dormit doar 3 ore de la durerile de gat



Uff, sper ca nu a ajuns viroza asta urata si la voi. Noi tot asa, cu gatul am inceput Sa va afceti bine

Mireal multumesc

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Dyana puiule eu in situatii deastea n-as avea nevoie de borcan cu formol, pai de ce ca sa ma roada gandul mai rau, nuuu, eventual i l-as da lui ca sa se uite in fiecare zi la ea si sa-si aduca aminte ce a avut si ce a pierdut si de ce. Si pe eticheta i-as scrie "cu drag de la...si numele dominisoarei cu care a calcat stramb". Hai ca am fost rea asa-i?

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22
i l-as da lui ca sa se uite in fiecare zi la ea si sa-si aduca aminte ce a avut si ce a pierdut si de ce.


Gaza esti mortala.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Mai fetelor eu de obicei scriu seara sau ff pe fuga si 90% din timp nici nu verific mesajul inainte de al trimite si de multa vremema mustra constiinta privind greselile garmaticale si ortografice pe care le fac. Mai ales ca atunci cand vorbesc cu prietenii nu-mi fac griji pt ca e de la sine inteles ca acestea se datoreaza grabei dar cu voi e alta poveste. Asa ca vreau si eu sa cer dispensa de la "Academie" in ceea ce priveste corectitudinea mesajelor mele. Monnvas ce zici se aproba?

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Hai ca m-am prostit de tot mi-am dat reply la propiul mesaj. Novus am sms de la tine? nu vazus. Daca vrei vb pe tel ca ma pregatesc sa tutunez si atunci pot vb la tel ce zici?

Ollishka cu se simte Davidutul? dar tu?
Aris voi cum va mai simtiti?
Sanatate multa si sa va faceti bine mai repede sa ne vedem in parc.


Suntem mai bine, multumim David mai tuseste din cand in cand si nu stiu ce sa fac: sa-l scot afara sau nu? So fi saturat si el saracutu de atata stat in casa.

Ce fain de voi ca va distrati. Te invidiez un pic Eu nu am pierdut o noapte de nu stiu cand....adica le cam pierd in fata calculatorului, dar asa distractie n-am mai avut demult

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22
Novus am sms de la tine? nu vazus. Daca vrei vb pe tel ca ma pregatesc sa tutunez [/b]si atunci pot vb la tel ce zici?



Sa ce te pregateai ?? sa fumezi oare ?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput