LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu tocmai am servit cina adica mancare chinezeasca si desert gogosi si ma mir apoi ca nu dau jos nimic sa zic mersi ca nu pun !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Eu tocmai am servit cina adica mancare chinezeasca si desert gogosi si ma mir apoi ca nu dau jos nimic sa zic mersi ca nu pun !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)



Sa-ti fie de bine!
Noi am fost azi la o zi de nastere si am mancat de toate.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Am gasit www.adevarul.ro/locale/timisoara/Drama_unei_familii_timisorene_cu_tripleti-Timisoara-Adevarul_de_Seara_Timisoara_0_208779579.html" target="_blank">link-ul pe chat. Offf, Doamne.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Olishka, gata pilaful ? cum a iesit ca mi-ai facut pofta ....

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27
daca ar avea sotii nostrii asemenea ganduri..... v-as procura borcanele cu formol pentru pastrarea unor "suveniruri" adecvate de la ei

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume




Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Sunt ff necajita, nu vroiam sa scriu dar nu pot sa nu ma gandesc la asta asa ca mai bine vorbesc cu voi. De ceva timp am probleme cu Gaza la masa de seara, iaurtul nu e suficient, budinici, gris, taietei cu lapte nu mananca. Budincile sunt prea tari si nu-i plac amestecate cu iaurt simplu sau smantana si la branzica face mutre. MBS e cah. Pana la urma am hotarat sa-i cumpar borcanele de noapte de la Hipp. Astazi au avut un succes deosebit, a mancat un borcanel de banana cu cereale si mai tarziu un iaurtel daaaar mi-a vomat tot, dar tot ca erau si bucatele de morcov de la pranz. Nu stiu daca a fost din cauza ca i-am dat sa rontaie un covrig (cu care de obicei nu avem probleme) si s-a innecat cu vre-o bucatica sau din alt motiv daar sunt terminata de necaz. Bine ca inainte de culcare a baut un bibe intreg de laptic dar totus....sunt tare necajita.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Am gasit www.adevarul.ro/locale/timisoara/Drama_unei_familii_timisorene_cu_tripleti-Timisoara-Adevarul_de_Seara_Timisoara_0_208779579.html" target="_blank">link-ul pe chat. Offf, Doamne.



Dureros de adevarat !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Mai fetelor eu de obicei scriu seara sau ff pe fuga si 90% din timp nici nu verific mesajul inainte de al trimite si de multa vremema mustra constiinta privind greselile garmaticale si ortografice pe care le fac. Mai ales ca atunci cand vorbesc cu prietenii nu-mi fac griji pt ca e de la sine inteles ca acestea se datoreaza grabei dar cu voi e alta poveste. Asa ca vreau si eu sa cer dispensa de la "Academie" in ceea ce priveste corectitudinea mesajelor mele. Monnvas ce zici se aproba?

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite


Se aproba pentru tot clubul

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Eu tocmai am servit cina adica mancare chinezeasca si desert gogosi si ma mir apoi ca nu dau jos nimic sa zic mersi ca nu pun !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Buuuun

As manca si eu un chinezesc, dar maine poate termin si eu pilaful

Asa as iesi undeva, de nu aveti idee. A venit matusa pe la mine, si maine sigur fug prin magazine sa-mi cumpar ceva, caci nu mai pot Macar cu asta sa-mi ung si eu un pic sufletul.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Fac capitol nou pt buhuhait. Mintenash!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput