LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Trece cate o luna in care ne uitam pe pereti

Pfff, cum poate soata ta sa se uite pe pereti cu o femeie ca tine langa el...nu inteleg.
Fara suparare, da.



Uite ca se poate. Tocmai ca am inteles acum ca nu are legatura cu femeia de langa el, ci cu impactul pe care il au diverse probleme in interiorul lui. De ex., in campanie era atat de inflamat de situatie ca nici nu mai mancam impreuna. Iar de cand cu boala lu' tat-sau... E afectat, asta-i tot ce pot sa zic. Si mai are si altele pe cap, lucruri pe care o vreme am refuzat sa le vad/sa le inteleg si de-aia simpatizam cu Dyana. Dar deocamdata la noi apele s-au calmat.
Si, ca veni vorba, ultima oara a fost o luna jumate



Adevar graiesti Monnvas !Barbatii sunt afectati de prblemele din viata reala chiar si in pat adica nu se pot detasa chiar daca langa ei sta nu stiu ce supermodel, bine sunt si exceptii dar in general asa functioneaza de aceea ei sunt de pe Marte si noi de pe Venus, nu ?

PS- felicitari pt postarile de nota 10+ si de pe blog

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

La Multi ANI Petra Tudor !
sa fi sanatoasa, sa ti se indeplineasca toate dorintele si sa te bucuri de flacaul tau !

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ce faci Gazo ? nu-mi raspunzi la sms...

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am uitat sa salut: bu-hu-hu !!!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Monica, atunci cand eu voi avea 40 de ani, el va avea 54, deci, cred, sunt convinsa, ca va mai putea. Daca nu va mai face, Doamne fereste vreun avc si nu va mai putea face nimic, nu doar sex. Eu nu mi-am pus problema de care spui, si, ciudat, nici prietenii.Dar cine ar fi luat in seama astfel de pareri, oricum, ca si tine, am auzit si eu destule. Si-au pus ei multe dar nu asta. Problema nu e a mea, ci a lui, ca isi pune niste limite pe care trebuie musai sa le atinga. In general vorbesc. Eu nu speram ca odata iesit din spital sa sar pe el, sau ca va trebui sa treaca o perioada pana va avea...medical voie (ca si la astia cica tre sa le dea medicul voie ). Dar, si-au pus-o altii. Persoane de la care nu ma asteptam. Dar m-am confruntat cu temerile lui. Daca n-o sa fie la nivelul asteptarilor mele...care asteptari? Daca n-o sa-l mai iubesc, daca, daca...nici nu vreau sa scriu aici mi-a scris ca prefera sa moara in glorie decat sa piarda admiratia mea. Mi-a luat luni de zile sa-l fac sa inteleaga ca daca am fost mereu langa el, vom merge inainte impreuna ca si pana acum. Si vezi ca discutia a deviat de la sex, pt ca, e vorba mai mult decat sex, pt ca asta am facut relativ repede, si fara aprobarea medicului cred ca nici nu aveam o luna de la avort. Acum ii spun ca a fost de 5* si nu ma crede, totul se reduce la "limitele" lui.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Bu-HU-HU ce faceti fetelor ? Noi de cand a dat primavara stam numai pe afara, ziua cu Gazii si seara ne rasfatam, aseara am lasat-o Matzilina cu mama si ne-am intors la 4 dimineata. Am jucat biliard, bowling si darts. Am avut asa o pofta sa recuperam .... Cu impiedicatul noi ne tot asteptam unul pe altul sa preluam initiativa dar de cele mai multe ori sfarsim prin a concluziona ca e prea tarziu sau suntem prea obositi si o lasam pe maine. Numai ca acest maine se amana uneori cam mult. Ideea e ca din punct de vedere calitativ stam bine, cantitativ e mai rarut dar daca ne e bine la amandoi asa e ok, om reveni noi si la vremea tineretii asa cum incepem sa facem si cu serile de distractii.

Am vazut-o pe Dulcea mea Sophiphi, ma topeste toata cand o vad are cateva mutritze in care seamana cu Gaza mea. L-am vazut si pe Alexandros vitamina mica. De mic se vedea energia de care da dovada si acum. Nu prea mai stiu ce am citit si vazut dar va pup pe toate.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Hai ca m-am prostit de tot mi-am dat reply la propiul mesaj. Novus am sms de la tine? nu vazus. Daca vrei vb pe tel ca ma pregatesc sa tutunez si atunci pot vb la tel ce zici?

Ollishka cu se simte Davidutul? dar tu?
Aris voi cum va mai simtiti?
Sanatate multa si sa va faceti bine mai repede sa ne vedem in parc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Mai, cred ca suntem un pic cam dure cu Ramona.

nuuuuuuuuuuuuuu, nu cu ramona suntem noi dure!!!! nici gand de asa ceva; doar ca a "ridicat la fileu" o problema care din pacate e de multe ori adevarata; si noi cele care am raspuns aprins.... vrem doar sa se inteleaga ca nu toleram asa ceva in familiile noastre; adica e clar, daca ar avea sotii nostrii asemenea ganduri..... v-as procura borcanele cu formol pentru pastrarea unor "suveniruri" adecvate de la ei

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

No, Cati, felicitari si spor la recuperari

Ca veni vorba, noi cre' ca suntem cei mai smuciti la . Trece cate o luna in care ne uitam pe pereti - fara vreun motiv anume - dupa care... cum indraznesc sa ies din baie un pic mai dezbracata... cum mi se pune piedica Ieri am intarziat la facultate

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Macar stii care este pontul, cand ti se face chef Acum ai si tu grija cand trebuie sa pleci pe undeva

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ANA BIANCA

Si multi pupici pt. mami tau!!!!!!

Mergi la inceput