LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Bu-hu-hu zic si eu ca am vazut ca se poartaLa multi ani fetelor noastre dragi si ici o mie pt mamicile lor!La multi ani pt PetraTudor/DianaDe citit, am tot citit, sa vedem ce-am retinut...La kilograme, nu ma bag...dupa ultima numaratoare tind spre categoria "fulg/subponderal"...nu mai stiu cate kg am dar ...daca intru intr-o pereche de blugi3/4 luati de la carrefour, de la copii...Despre "impiedicat"...sa zicem ca stam mai bine acum si ..recuperam ne ajuta si piti pt ca adoarme pe la 9 si se trezeste-maraie la 4, suge si adoarme iar.Despre bb2...eu clar nu vreau, cel putin nu curand. eu am fost singura la parinti si mi-a fost tare bine. si nu, nu simt nevoia sa vorbesc cu cineva, de la sora la sora/frate. si apoi, dupa ce vad ca B. si sora-sa se anunta unul pe altul la toate nimicurile parca nu ma vad dand raportul mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui olishka

[quote]citat din mesajul lui Bianca2503

Pisigri,


Ma gandeam sa ii iau lui Vladimir o jucarie ca a vostra PLayskool Ball Popper. Dar am tot vazut filme cu ea pe net si parca face galagie cam multa. Asa-i? FAce ca aspiratoru'?


Si pe mine ma bate gandul sa achizitionez jucaria, mai ales ca zicea Piisgri ca se distreaza Ilinca. dar saptamana viitoare, caci sapt asta am cheltuit destui bani pe jucarii [:@] Eu nu cred ca face asa mult zgomot, dar sa ne spuna Pisigri. Oricum David este fascinat de astfel de zgomote.

Olga, mamica lui David iepurasul


CARE JUCARIE??? Noi suntem tare saraci in jucarii... Adica... avem cam o cutie de chestii care canta si se plimba singure. Daaaar, Bris e cea mai incantata de oalele din bucatarie in care poate sa bata cu lingurile mele de salata! Ca am o pasiune pt lingurile de salata

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

intre timp am citit ca se face grupa "stat pe margine" ma bag si eu ca muscamami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Deschidem oficial sezonul crizelor de personalitate. Azi am avut o repriza de urlat - cu volumul la maximum, de neconsolat, nici-in-brate-nici-pe-jos - pentru ca... tananana... mami a indraznit sa ii ia copilului o bucata de mar pe care o folosa pe post de minge de fotbal. Io speram ca fiu-meu sa fie harnic la altele, nu la pus in kur si urlat cand nu-i faci voia

[a se observa ca nu am folosit cuvantul "rasfatz", daaaa?]

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Am vazut poze cu Sophihi razand ca e mai mereu serioasa.
Si cu David papaciosul



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Deschidem oficial sezonul crizelor de personalitate. Azi am avut o repriza de urlat - cu volumul la maximum, de neconsolat, nici-in-brate-nici-pe-jos - pentru ca... tananana... mami a indraznit sa ii ia copilului o bucata de mar pe care o folosa pe post de minge de fotbal. Io speram ca fiu-meu sa fie harnic la altele, nu la pus in kur si urlat cand nu-i faci voia[a se observa ca nu am folosit cuvantul "rasfatz", daaaa?]Monica mami de cu motoras CRISTIAN (7.03.2009)
Brazelton spune ca rasfatul inseamna lipsa limitelor. copilul are nevoie sa i se impuna limite, simte nevoia de control. acum ...depinde ce intelege fiecare prin "impunerea limitelor" si "control"mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Daaaaa. si eu am fazut poze cu Sophiphi razacioasa, dar n-o flatez azi ca e ziua nurorii mele si nah, macar azi nu se face

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
stiu femei care au facut bebe si cu prez, si cu sterilt, si cu trompe legate, asa ca...

Asa, asa, sperie-ma de tot



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

No, Cati, felicitari si spor la recuperari

Ca veni vorba, noi cre' ca suntem cei mai smuciti la . Trece cate o luna in care ne uitam pe pereti - fara vreun motiv anume - dupa care... cum indraznesc sa ies din baie un pic mai dezbracata... cum mi se pune piedica Ieri am intarziat la facultate

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Citat:
citat din mesajul lui aris26
ramona - hai ca si tu esti una....pai daca ar pleca dupa prima fufa pt cateva luni mai dificile la capitolul asta....atunci...duca-se!


exact asa zic si eu!!!!!! adica daca se intampla ceva Doamne fereste care duce la imposibilitatea vietii sexuale intr-un cuplu..... ce se intampla??? nu de alta, dar cu meseria nenorocita pe care o am am vazut cazuri din astea, de femei "mutilate", dar si barbati.... si care ar trebui sa fie urmarea???? ala functional sa o ia pe aratura???? psihice sau fizice astea sunt probleme serioase, si daca un cuplu nu rezista la ele.... n-a fost sa fie!!!! adica in dracii si oboseala pe care o am sa-l gasesc la o fufa si sa mi se para normal... doar pentru ca n-am stat cand a vrut el??????????.... HAAAAAAAAA...pai castrare scrie pe el si duca-se in balarii!!!!!!

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume





Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput