LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
ramona - hai ca si tu esti una....pai daca ar pleca dupa prima fufa pt cateva luni mai dificile la capitolul asta....atunci...duca-se!


exact asa zic si eu!!!!!! adica daca se intampla ceva Doamne fereste care duce la imposibilitatea vietii sexuale intr-un cuplu..... ce se intampla??? nu de alta, dar cu meseria nenorocita pe care o am am vazut cazuri din astea, de femei "mutilate", dar si barbati.... si care ar trebui sa fie urmarea???? ala functional sa o ia pe aratura???? psihice sau fizice astea sunt probleme serioase, si daca un cuplu nu rezista la ele.... n-a fost sa fie!!!! adica in dracii si oboseala pe care o am sa-l gasesc la o fufa si sa mi se para normal... doar pentru ca n-am stat cand a vrut el??????????.... HAAAAAAAAA...pai castrare scrie pe el si duca-se in balarii!!!!!!

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Anamariame multumesc de reteta. Sper sa iasa si la mine bun.

Am pus carnea acum la fiert, dar cred ca termin maine pilaful, caci sunt asa de obosita de-mi pica ochii-n gura.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Eu nu am avut curaj sa mai fac un bebe decat dupa ceva ani, m-am speriat, ca Sebastian a fost un copil plangacios care nu prea dormea noaptea mai deloc si bolnavicios .Lucian e opusul lui, a dormit noaptea intotdeauna cu mici exceptii cu dintii, e mancacios si mereu cu zambetul pe buze. Iar in sarcina am luat 13 kg si am dat jos 14 kg, si imi era frica de kilograme in plus la a doua sarcina dar a fost mai usor ca la prima. Va sfatuiesc din tot sufletul sa mai faceti un bebe, e minunat sa-i vezi cum cresc impreuna.

Am intrat pe fuga, ma duc sa-l culc pe Lucian e marait de la dintele nr.7 si face si putina febra.

o seara frumoasa!



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

La multi ani Ana, sa cresti mare, sanatoasasi cuminte(atat cat se poate).pentru mami



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Monnvas, unde esti?? Ce fel de cereale pui in biscuiti? Ca e sotul la shopping si tb sa ii dau lista, as vrea sa ii fac in seara asta.


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



fulgi de ovaz pe care ii rasnesc. Maine vreau sa incerc cu germeni de grau.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Buhuhu, desi e devreme. Ma duc la nani, daca ma lasa Ilinca. Poate ma si impiedic....tot daca ma lasa Ilinca...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Niko, e un subiect delicat, dar daca ai scris aici banuiesc ca nu te deranjeaza parerile. Io cred ca pe langa oboseala s-a acumulat o suparare. Te-ai plans de multe ori ca M. se implica prea putin, ca nu intelege relatia ta cu Mario. Toate micile enervari de peste zi si de peste noapte te-au facut sa te indepartezi de sotz, zic io (ca si la no o fo' la fel), si de-aia nu-ti mai arde de actiune.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocufan spune:

Multumim de urari!
v-am oferi o feliuta de tort dar nu a ramas nimic ca mami inconstienta a papat 3 portii. va trimitem in schimb pupicei

azi Sorina are un an si parca ma asteptam la un miracol. a trecut aproape intreaga zi si tot nu merge fara sprijin si nici vre-un dinte nu se iveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Pisigri, impiedicare placuta! Te asteptam la buhuhu mai incolo

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cocufan daca tort nu mai e, da-ne macar un raport mai detaliat.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput