LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**159**

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
dyanna - asa cum zice novus, daca vrei sa te descarci...suntem aici

stiu,eram convinsa de asta... si gandul asta m-a ajutat mult in ultimele zile, sa stiu ca totusi am un grup de prietene cu care sa vorbesc (bine, ati depasit de mult statutul de prietene, deja sunteti "de-ai casei"); ca daca nici aici nu suntem familie.... pe nici un forum nu exista asa ceva
doar ca problemele sunt mai mari si mai "dureroase".... s-au strans mai multe.... si sunt intr-un impas din care vreau sa cred ca o sa iesim cu bine, ca o familie intreaga si normala... si fara "urme" prea adanci

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Da, Novus, poti sa lasi ceapa. Eu la sos o toc marunt si o fierb scazut cu morcovi, si ardei, apoi pun rosii oparite si tocate, si iasa un sos numai bun, asta la mancarea de mazare, carnita, orez cu pui, paste.








Yup! Si io las ceapa.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Novus, multumim, dar concediul Motanului e in alta perioada...si sincera sa fiu, ti-am zis, eu as vrea pe meleaguri romanesti, sa ma pot intelege cu un doctor in caz de Doamne-fereste. Plus ca atita am mai auzit povesti horroR de pe la bulgari, ca mie chiar nu-mi trebuie; de asta o si intrebam pe Bianca daca stie ceva de statiunea aia (nu-i mai pocesc numele inca o data, ca mi-e rusine), sa nu fie vreo "romanizata"...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

dyanna - iti doresc sa fie asa cum vrei tu. nu uita ca acum trecem doar printr-o perioada care nu defineshte intreaga noastra viata. primul an cu primul copil cred ca e cel mai greu pentru orice familie

anamariame - asa fac si eu cu taburile, dar porcaria de explorer pe vista se restarteaza cand imi e lumea mai draga(apropos---prost program a mai facut microsoft, poate asta nou e mai bun, deshi cred ca ma intorc la xp)si de multe ori pierd pozele

hai mah fetelor ca voi nu ma lasati sa vad ce e cu "nopti de cocaina" asta.
maine va pun si filmuletul cu bebe jucand ping-pong cu ta-su. eu vreau sa il dau la bascket sa fie baiatul inalt si el ii pune paleta de ping-pong in mana la 10 lunisport de chinezi pitic


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Novus, multumim, dar concediul Motanului e in alta perioada...si sincera sa fiu, ti-am zis, eu as vrea pe meleaguri romanesti, sa ma pot intelege cu un doctor in caz de Doamne-fereste. Plus ca atita am mai auzit povesti horroR de pe la bulgari, ca mie chiar nu-mi trebuie; de asta o si intrebam pe Bianca daca stie ceva de statiunea aia (nu-i mai pocesc numele inca o data, ca mi-e rusine), sa nu fie vreo "romanizata"...




Din cate am studiat eu , Nessebar-ul e chiar ok si nu cred ca e manelizata (inca)

M-ai binedispus cu povestile voastre

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
primul an cu primul copil cred ca e cel mai greu pentru orice familie

Sa stii ca mare dreptate ai aici, Aris. Chiar si in cele mai solide cupluri apare cate un mic cutremur, ca se aduna atatea, oboseala, frustrari, un cavant nepotrivit...daca mai intervin si altii din afara...off, Dyana, mult curaj si rabdare!



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

As mai sta la o poveste dar sunt cam franta,asa ca ma retrag in glorie !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Pisigri ce m-ai distrat...

Dyana io zic sa facem un club. Un subforum eventual. Si eu am trecut prin stari "de-alea" lately. Si am cred ca the big picture e cam aceeasi.

Aris - vazut Vitamina umblatoare. Adevarul e ca baiatul din oglinda e asa frumos ca i-as da si eu un pup.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21
Chiar nu stiu cum sa impaci pe toata lumea, ca tu poti spune, azi e ziua ei, o organizezi, o ti, restul sa faca tot posibilul sa vina. Ca tot tu vei fi cea care faci compromisuri...parca vad.

Lucia
Si sa stiti ca primul clip e vechi, din 19 mai, nici nu stiu daca aparuse Chica Bomb, si in nici un clip nu-l imita pe Dan Balan, ci e stilul lui de dans. Ma rog, fite si figuri in cap si multa-multa energie. Da-i superb, si-l ador.
Edit: pe fi-miu, da?


Si eu zic ca pisilinca are prioritate, ca o data implineste copilul 1 an! Si ceilalti sa faca bine si sa se conformeze si daca nu...

Abia astept sa vad si eu clipurile! Of, nu mai ajunge Motanul asta acasa, sa faca o vraja si sa-mi deskida si mie, ca eu nu reusesc...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ma prinde barbatu treaza tot multumind in cite o postare fiecarei fete.

Dyanna, eu cam banuiesc ce te necajeste pe tine. Un buchet de si de pupici !

Aris, lasa cocaina noaptea ca nu e sanatoasa. Ai fugit la biberonul de 11?

Se vede ca nu am scris de o saptamina...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput