LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**159**

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

sunt si eu prin zona.... doar ca am o "semidepresiune"... asa ca stau cumintica in umbra, sunt la zi cu cititul... dar e greu cu raspunsul... ca orice scriu iese deprimant.... o sa treaca si asta
incerc sa-mi canalizez energia numai spre mutzu, care nu putea sa nu completeze si el listuta de maraiciosi, dar mi-am descoperit niste rezervoare de rabdare incredibile, pe care habar nu aveam ca le am; m-am simtit si putin vinovata ca poate si de la starea mea e si el mai agitat...... asa ca m-am dedicat lui 100%, sa-mi iau revansa; adica mi-am taiat inclusiv accesul la forum ziua, pana vine cristi de la servici.... nu ca as putea sa mai citesc ceva, ca s-a ars calculatorul si sunt pe laptop... cu mutzu gramada peste mine daca-l vede; il tin deschis pe youtube unde mi-am facut playlist cu melodiile lui preferate... si dansam si cantam toata ziua, ne jucam enorm de mult.... chiar m-am ocupat de el si vad progrese mari la capitolul indemanare la jucarii
deci nu ma dati disparuta.... doar ca nu vreau sa va transmit starea mea de cacao... sau sa povestesc unele probleme care dor rau de tot

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Valeu Pisigri m-am ametit eu citind apai tu facand scenarii !
Nu stiu ce sa zic, oricum o dai nu iasa bine, poate ar fi mai ok sa o sarbatoriti pe Ilinca chiar de ziua ei cu cine e disponibil si sa amanati pe wkd urmator festivitatile de taiere mot si inmanare cadouri

Noi o sarbatorim in familie pe 3 cand e ziua ei, cu gasca sambata sau vineri depinde de alta aniversare, cu bebelusi mai mici probabil duminica la o cafea si cu nasii cand se intorc de la ski , mot oricum nu ii tai

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista

Citat:
citat din mesajul lui Leeloo21

l-am cantarit aseara la 11 luni si cateva zile si are 9.400kg..ai vostrii cat au?

noi la 11 luni jumate avem 9.600kg



noi la aproape 12 luni cam 9.500 cred

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Strig si eu catalogul:
Keeeaaaaaa
PetraTudooooorrrrrrr
Aaaaancaaaaaa
... s-aude?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dyanna, multi si suntem aici daca vrei sa te descarci, stii ca face bine,nu ?!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gigelica - imi pare tare rau de vestea asta. stiu cum e, nu mai vreau nu mai vreau dar sa nu imi spuna cineva ca nu o sa mai pot niciodata ca innebunesc. lasa tu contraceptia,relaxeaza-te si sunt aproape convinsa ca o sa surprinzi medicica la un moment dat. probabil fix cand nu e cazul

ayla - pe primul l-am vazut. am si raspuns. pe al doilea intru acush.

bianca - cine vorbea de dexteritate?devoratorul de pizza

petrean - of Doamne. o sa intreb si eu de tratamentul asta...nu stiu nimic despre el. eu totushi cred ca e si anotimpul asta tampit..si Andrei proapat in comunitate..si gemenii micutzi...prea multe combinate. nu stiu sincer cum te descurci...cum o sa te descurci

am mai pus si nishte filmulete.
denisa - in cel de al-2-lea mai la final il vezi urcand scara. putin ca mai mult imi e frica.nebuna de sora-mea il lasa pana sus(ea in urma lui..eu ma fac ca nu il vad)

cu despartitul o ora..si eu sunt la fel...si sotzul. stam seara in pat doar noi doi(in cele doua ore pe care le petrecem fara pitic in dormitorul nostru de altadata) si dupa nici 30min ne uitam unu la altul si facem:"ca!ca!"(sau alta onomatopee in voga la acel moment pt pitic )ne umfla rasul imediat. suntem dushi...clar


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

gata...am incarcat si eu un miliar de poze

un miliar nu am ajuns sa vad ... dar vreo 300 tot am vazut eu

www.youtube.com/watch?v=L3xQ7t4n8Oc" target="_blank">mergem
Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

PetraTudor avea probleme cu netul sau cu calculatorul cred ca de aceea lipseste

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

cum doi????????????? si eu tot unul am vazut

Citat:
citat din mesajul lui provista

Citat:
citat din mesajul lui simonapro


Lucian e grasun si Sebastian e un slabanog de il sufla vantul, dar ce e drept ca unul e mancacios si unul mai putin doar ce-i place lui.
Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


aoleu sunt 2 copii? eu am vazut numai un lucian...

www.youtube.com/watch?v=L3xQ7t4n8Oc" target="_blank">mergem
Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)




25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Azi am avut o zi tare nasoala, m-am simtit cumplit, nu am coborat din varful patului decat pe la 7 cand a venit mandra de la mama.Mos craciunul asta mi-a dat de cap ...
Am apucat sa citesc decat pagina asta ... ma rog daca nu devine pagina precedenta pana scriu eu....
Pisigri eu as striga adunarea exact pe 5 cand de fapt e sarbatoarea copilului si inteleg ca si ceilalti membrii ai familiei pot veni ... nasul este singurul sacrificat ...nasa poate face singura tot ritualul, tu esti alaturi de familia extinsa ...Ma gandesc ca daca iti faci planurile in functie de nasi si alegi o zi in care ceilalti nu pot si nasa naste sarbatoriti in 3. Zic si io

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput