In Banat la noi acasa 18 Felicitari Mihi :)

In Banat la noi acasa 18 Felicitari Mihi :) | Autor: claudia74

Link direct la acest mesaj

www.youtube.com/watch?v=A2_odMCXvN8" target="_blank">BANATULE COLT DE RAI

Banatencele:

Angy11 : Timisoara(Chisoda-jud. Timis)
Himmelsduft : Timisoara
Yasmine : Lugoj
Claudia74 : Timisoara (sat Pustinis)
Gabirus : Timisoara
Ela03 : Timisoara (sat Cruceni)
L5845 : Resita
gonghy : Timisoara
digutix : Timisoara
Pisicuta : Timisoara
Mihi : Timisoara
Giova : Timisoara
Mirona : Timisoara (Otelu Rosu)
Cristina_OR : Otelu Rosu
Aida : Giroc
LauraBubu : Timisoara


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62275&whichpage=1" target="_blank">cap.1
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65559" target="_blank">cap.2
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=Reply&TOPIC_ID=68380" target="_blank">cap.3
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=TopicQuote&TOPIC_ID=70776&FORUM_ID=51" target="_blank">cap.4
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73074" target="_blank">cap.5
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74662" target="_blank">cap.6
cap.7
cap.8
Cap.9
Cap.10
Cap.11
Cap.12
Cap.13
Cap.14
Cap.15
Cap.16
Cap.17

LA CEREREA MAI MULTOR BANATENCE INIMOASE AM REDESCHIS SUBIECTUL, UREZ TUTUROR SEDERE PLACUTA SI LA CAT MAI MULTE POSTARI!

GOASTA NOASTRA DA SUFLET : monica-elizabet

Molaraiele noastre
Timisoara august 2009

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Claudia sau care aveti imi lasati nr Gabrieleitrebuie sa dau neaparat de ea.Da-ti pm va rog.Multumesc

PS:Am rezolvat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:



Raportez: in tabara e suuuuper! Ce as mai fi ramas si eu acolo la zapezi si sanius si toate cele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Ia uite un mic Picasso pe nume Timi. Asa face si Lucas, niste alieni de le zice oameni, ma distreaza la maxim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Gabelu sunteti in tabara,wow super, have fun,
Deya ieri nu am fost pe faza,dar uite ca a fost chiar Gabi.
Si la noi nu se mai gata zapada asta

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Cele bune sa se-adune,cele rele sa se spele' Proverb popular ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


remember us?
Noi suntem binisor...ieri am fost la Malai, il suspectam de o bronsita pe edi, dar culmea...nu are nimic la plamani...haraitul e de la nas, iar tusea si urlatul noaptea e de la dinti. se tot mira si ea cum de s-au blocat si nu mai iasa...trebuiau de acum o luna sa fii iesit, dupa cum ne zicea dansa.
si uite asa ma chinuie...caci m-am sechestrat cu el in dormitor noaptea, macar ceilalti sa poata dormi.

am citi doar cap. asta si am vazut ca Eva e in tabara si e super fain acolo. mai ales ca e si zapada. Gabi mergeti dupa ea?
Laura, Claudia sper ca sunteti mai bine si v-a trecut raceala.
Diana nu am vazut pozele puse de tine, intru imediat...sper sa ma lase piciul.

si o zi faina sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

hello girls.
clauida ti-am zis sa arunci si aici din zapada voastra
http://www.youtube.com/watch?v=iwPr76wyZTQ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

ioana sa sti ca si pe nepotica mea au chinuit-o asa dintii.se vedeau sub gingie sau se simteau dar a durat mult pana au si rasarit.
eva distractie maxima in tabara.
gabi sa vezi pe timeea ce fete de emo deseneaza.plus ca gura nu le-ao face zambitoare ci dreapta....timo are boala pe cerculete, si pe pereti mi-a desenat numai cerculete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!
Diana vazut artistii frumosi.
asa se simt si la noi dintisorii, baleste la greu...e tot ud pe piept, noapte plange si nimic. trebuia sa simtim si noi ca ies dintisorii, daca la marco am scapat usor.
Claudia la noi a iesit soarele. la voi da cu zapada?
Mihi cum este acasa? e cuminte Rebecca?

imediat iesim pana in dacia sa luam legume, profitam ca e soare...bine mergem cu masina pana acolo, doar sunt comoda rau.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Mergem dupa Eva sambata si stam pana duminica, mai luam si noi o gura de aer de munte. E cam lung drumul (facem cca 7 ore), dar imi place mult zona aia si abia astept sa merg.

In plus sunt super simpatici instructorii de la tabara si abia astept sa stau la povesti cu ei. E un cuplu de timisoreni, mutati pe la Cluj si acum prin Bihor.

Ioana, sper sa treaca durerea lui Edi repede. Asta e, de faza asta trebuie toti sa treaca ... De multe ori m-am tot gandit ca dintii astia sunt un chin aproape toata viata ... si cand iasa si cand se strica si trebuie sa-i reparam sau mai rau sa ii inlocuim cu unii falsi.

Nu ai pove - cum a fost cu Marco la dentist in decembrie?

Clau, tu cand mai vii in Ro? Vii cu ajutoarele alea?

Pup toate prezentele si absentele. Vad ca multa lume e ocupata, dar sper ca sunteti bine.

Va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neata buna



la noi tot aventuri sunt pe sosele,este foarte multa zapada si mai mult a inceput sa ploua si a inghetat totul,nici macar numai putem curata,este groaznic,imi e frica sa ies cu masina dar nu am incotro,numai poti deloc controla masina,scolile sunt inchise ca numai circula busul.

Gabi inca nu stiu sigur :((((( nu mi-au mai scris de atunci,probabil inca nu au masina prin zona mea, lucrurile stau in garaj si in boxe si se umezesc :((( oricum cu vremea asta nici nu ar putea ajunge la mine,sper ca in curand sa vin :))
va


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Cele bune sa se-adune,cele rele sa se spele' Proverb popular ;)

Mergi la inceput