IN BANAT LA NOI ACASA (12) FELICITARI AIDA

IN BANAT LA NOI ACASA (12) FELICITARI AIDA | Autor: claudia74

Link direct la acest mesaj

www.youtube.com/watch?v=A2_odMCXvN8" target="_blank">BANATULE COLT DE RAI

Banatencele:

Angy11 : Timisoara(Chisoda-jud. Timis)
Himmelsduft : Timisoara
Yasmine : Lugoj
Claudia74 : Timisoara (sat Pustinis)
Gabirus : Timisoara
Ela03 : Timisoara (sat Cruceni)
L5845 : Resita
RamonaJ : Lugoj
gonghy : Timisoara
diqutix : Timisoara
Pisicuta : Timisoara


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62275&whichpage=1" target="_blank">cap.1
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65559" target="_blank">cap.2
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=Reply&TOPIC_ID=68380" target="_blank">cap.3
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=TopicQuote&TOPIC_ID=70776&FORUM_ID=51" target="_blank">cap.4
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73074" target="_blank">cap.5
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74662" target="_blank">cap.6
cap.7
cap.8
Cap.9
Cap.10
Cap.11


LA CEREREA MAI MULTOR BANATENCE INIMOASE AM REDESCHIS SUBIECTUL, UREZ TUTUROR SEDERE PLACUTA SI LA CAT MAI MULTE POSTARI!

GOASTA NOASTRA DA SUFLET : monica-elizabet

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:



Gongy, bestial filmuletul ala! Abia acuma am avut si eu revelatia asta: d-aia nu fac nici eu sport! Multumesc ca m-ai ajutat sa dezleg acest mister si sa-mi raspund la multe semne de intrebare care se plimbau stinghere prin tartacuta mea!



Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

hello fetele
io mis cam dispe, maine tre sa il intepam iara pe timo ca ceva nu a iesit cum trebe.parca nu se mai termina....vreau sa se termine.de fiecare data cand ma duc cu speranta si increzatoare ca de data asta e totu ok , se spulbera tot.
sa aveti o zi faina !
gongy succes la inceput de gradi.pe 15 mereti?sa ne spui reactii:)
pe toate

DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Salutare la tot boboru' banatzan!

Mey fetilii care au copkilashi de dus la gradi adica mua si copilasi de dus la scoli iaca www.e-transport.ro/Anul_scolar_2009_2010_Scoala_incepe_pe_14_sept-i87-news38391-p82.html" target="_blank">acilea scrie cand incepe anul scolar 2009-2010.

Dorina cumparaturile le-am facut din Euro,Casa de Moda Paloma si Hong Kong cele mai de "fitze" magazine. Io n-am bani de magazine scumpe fata asa ca am luat si io cat mai pe bugetul nostru dar sa stii ca tot ce i-am luat la Maya e bumbac 100% si de calitate pe bune.Creste tare repede si nu ma incumt sa dau 100-150 Ron pe o pereche de pantofi sau pe o pereche de adidasi ca n-am de unde daca nu m-am maritat si io cu Golumbeanu'
Meri si tu sa vezi mai ales ca azi la Casa de Moda "Paloma" au primit marfa de toamna si eu o sa merg da maine ca azi am avut timpul limitat rau de tot. Mai ne trebuiesc fo 2 gegutze de toamna si fo 2 sfetarase si atata deocamdata.
Ce te asteapta si pe tine mai ales ca is doi... de incurajare la shoping.

Claudelu' io abia am timp sa respir darmite sa mai ma vada si o sala de fitnnes crezi ca nu m-as duce...ooofff ca si acum as zbura catre o sala da mis ca piftia toata tremur de oboseala am ziua si 100 de retete eliberate imi iasa ochii din orbite ca la melc.Acu' fug sa bag o zama de crumpi,sa coc repede 3 vanatoace maaaari sa am mancare pe maine ca imi aduc fata acasa.Luni mergem sa facem analizele pentru gradi m-am hotarat sa i le fac si alea de sange....cat o sa draga lu' mama ca o sa o intepe alea da n-am incotro.

Dia imi pare tare rau ca il intepati din nou pe Timotei...ooofff dragul de el parca il si vad cum plange...dar lasa ca totul va fi bine,Dumnezeu e mare si e alaturi de noi de fiecare muuulti si tin pumnii sa iasa ok.

Am plecat la treburi ca e tare tarziu. grasi la toate.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

offffff Diana te inteleg,ce e mai dureros ptr o mama decat sa-si vada copilul chinuit, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine,sa se stabileasca odata un diagnostic (daca e, speram sa nu fie insa nimic) uite daca esti de acord hai sa facem niste rugaciuni in grup, timp de 9 marti ale Sfantei Marta facatoare de minuni ptr Timotei, cine mai e cu noi?


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

offffff Diana te inteleg,ce e mai dureros ptr o mama decat sa-si vada copilul chinuit, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine,sa se stabileasca odata un diagnostic (daca e, speram sa nu fie insa nimic) uite daca esti de acord hai sa facem niste rugaciuni in grup, timp de 9 marti ale Sfantei Marta facatoare de minuni ptr Timotei, cine mai e cu noi?



Eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gonghy

Salutare la tot boboru' banatzan!

.................... cumparaturile le-am facut din Euro,Casa de Moda Paloma si Hong Kong cele mai de "fitze" magazine. Io n-am bani de magazine scumpe fata asa ca am luat si io cat mai pe bugetul nostru dar sa stii ca tot ce i-am luat la Maya e bumbac 100% si de calitate pe bune.Creste tare repede si nu ma incumt sa dau 100-150 Ron pe o pereche de pantofi sau pe o pereche de adidasi ca n-am de unde daca nu m-am maritat si io cu Golumbeanu'
Meri si tu sa vezi mai ales ca azi la Casa de Moda "Paloma" au primit marfa de toamna si eu o sa merg da maine ca azi am avut timpul limitat rau de tot. Mai ne trebuiesc fo 2 gegutze de toamna si fo 2 sfetarase si atata deocamdata.
Ce te asteapta si pe tine mai ales ca is doi... de incurajare la shoping.







Laurelule am postat amandoua deodata,stii ca te iubesc ptr ce ai scris mai sus da!!!!!!!! no ca daca nu stii iti zic tare si raspicat LOVE YOU


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

fata ce-i cu scrisul asta minuscul pe capul nostru, ca io numai vad nimic si tu dai quote si nu scrii nimic sau is io beata


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fata hai pe mess ca te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

no hai ca ai modidficat mancatia-si
deci,daca e Diana de acord, incepem de martea viitoare,stabilim exact ora cand sa fie toate available ptr rugaciune da!


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74


fata ce-i cu scrisul asta minuscul pe capul nostru, ca io numai vad nimic si tu dai quote si nu scrii nimic sau is io beata



Dau quote si trimit msj fara sa raspund de dilimaca fata nu-ti spusei ca is ca piftia????



Mergi la inceput