IN BANAT LA NOI ACASA (12) FELICITARI AIDA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

pai de dilimaca ce esti te love u , o vorba din batrani inteleapta spune : 'cine se-aseamana, se-aduna!' hai ca fug si eu la strans in bucatarie,mancarica mea e gata, azi am facut lasagna .


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Terminai tot merg la si la nani ca maine de dimi iar o iau din loc
Vezi dili ca e Holograf pe TVR 1 la Cerbul de Aur. Hai ai pupiu si somnic usor....sigur ca ne asemanam ca de aia ne intelegem noi asa de bine si ne iubim pana crapa coastele pe noi ai laviu numa sa nu o dam pe invers ca e jaaaaleee....fug ca deraiez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

love is in the air
dau o cafa repede ca fug sa duc copilu la gradi si apoi la munca






o zi faina va doresc, la noi e toamna in toata regula, ploua e noros si e un frigoni..........


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Morning fete banatene, oriunde v-ati afla!

No, WE-ul bate la usa, asa ca haideti sa-l asteptam cum se cuvine: poftiti, va rog, la , ceiut, laptic, capucino, ciocolata calda, fresh-uri proaspete si bine, la care am asortat un delicios si apetisant mic dejun .

Melodia de astazi este mai saltareata, ca sa ne treaca nostalgia de ieri si sa ne pregateasca asa cum se cuvine de WE. Asadar, power play-ul zilei se numeste "Mambo nr. 5" si vine de la Lou Bega:



Diana, taaaare rau imi pare de Timo ca iara treebuie intepat! Nici nu vreau sa ma gandesc ce-i in sufletelul tau, ce-i in sufletelul lui ... Sti ce m-am gandit??? Daca l-ai duce la Szeged, ca mie prea-mi par nehotarati si balbaiti astia de aici ... Eu am o rezerva serioasa vis-a-vis de profesionalismul medicilor de aici, desi nu am prea dat "piept cu ei", cum s-ar zice. ... Nu stiu, dar asa simt si m-am gandit ca n-ar fi rau sa-ti zic si tie ce-mi umbla mie pe la mansarda ... Sper ca nu te-am necajit! trupa!

Gongy, scumpa mea, si eu tot de la renumita casa de moda Paloma le iau la copii echipamentul de gradi, caci nu se merita sa le cumperi scumpataturi, tinand cont de regimul la care vor fi supuse hainele respective. Vladi al meu, desi este mai mare, imi pune tot meniul pe haine si stiu exact ce-a avut la masa in ziua respectiva filmandu-i tricoul. Raducu parca-i mai atent, dar el face concurenta la purcelusi si chiar le da clasa, daca ma gandesc bine!Asa ca... traiasca Paloma, Hong Kong-ul si toate asemenea!

Claudia, totusi, ce culoare ti-a iesit la par??? Ca eu nu m-am lamurit . E chiar asa de nashpa, sau nu se asorteaza cu gusturile tale??? Ce-ti fac copiii??? La voi cand incepe scoala???

Ce le pasa Gabitei si Laurei... stau cu burticile la soare si se balacesc ... Trai si viata! Sper sa vina cu muuulte sa ne mai treaca de dor de mare... Lasa ca si la noi vine WE-ul si ne mai linistim un pik!

No, v-am tzucurit dulshe shi apasat drajele mele si va doresc un sfarsit de saptamana perfect!



Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

hello hello
mai claudica, ms tare mult ca te gandesti la noi, apreciez, sunteti deosebite toate si va multu.eu ce sa zic sunt de acord cu treaba care vreti sa o faceti, doar ca eu nu sunt ortodoxa si nu le am cu sfintii, pt mn DUMNEZEU e singurul sfant si la El ma rog.sper sa nu va supar, ma bucur ca vreti sa faceti asta pt noi si desigur ca ma bag si eu.
pisicuta nu m-ai necajit deloc.si noi ne-am gandit sa mergem prin alte parti sa face investigatii. sora mea m-a chemat in anglia de ex, insa am zis ca mai asteptam, pana acum n-am avut dubii si-au fost probleme la analize.am si intrebat doc sa imi spuna daca e ok laboratorul si mi-au garantat..pana acum la proba contrarie, daca o fi, poate sunt la fel valorile si atunci a fost ok citita proba.numa ca nu e bn asa o scadere in doar o luna.azi s-a disperat cam tare timo dar bn ca ii trece repede.cum iesim din laborator e happy,sau cel putin mai linistit.incepusem sa ma impac cu ideea dar acu iar mi-a venit disperarea la creer.no asta e.vedem cum o fi, deseara avem rezultatu, is curioasa,tare....parerea mea e ca nu e eroare si sunt la fel....
clauida draga , ca sa risipesti misteru, fa-ti o poza si arata-te ca iti spunem noi daca e asa rau cum zici, cu paru.eu am fo roscata ani buuuuni si din iarna m-am facut bruneta.si nu mai stiu cate nunate de rosu am avut prin cap...n-o sa te mint pe bunedaca iti sta chiar asa rau.
noi plecam la sat in we ca raman solo cu copii si mi urat.mai bn acolo.
sa aveti o zi faina!!!pe toate


DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

gongy succes si voua la intzepat/pe maya.sper sa nu planga tare.la ce lab le faceti?
sa dea DD sa iasa toate analizele voastre bine!

DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

voi stiti ce ii ala rosu,rosu,rosu fiecilor,doar ca nu e uniform,aici ii baiul,ca m.am decolorat eu solo si din negru nici nu aveam cum sa iasa uniforma decolorarea , nu arat nimic,pana nu schimb......mey dar nu gasesc nimic care sa ma coafeze la culoare ma refer si acu nici nu stiu cam ce ar prinde pe asta,whatever oi vedea eu cum scap de priviri ca bou la poarta noua
Diana deci nici Timotei nu e ortodox? hmm scrie-mi pe pm ce religie aveti sa vad ce putem face
Fug la mancarica, azi fac zama de crumpi cu carnat si oua.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Scuze...

vroiam doar sa va dau vestea cea mare...

Aida e in drum spre spital, s-a rupt apa...
Doamne ajuta!

Si s-aud galeria voastra...



Hai Aidaaaaa!!!

Hai bb ERIC!!!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

BB ERIC a sosit pe lume...

Are 4, 490 kg, grasunuleu... este bine, sanatos...

Aida e inca in sala...pana acum totul e ok si sub control...

Am auzit un tatic plin de emotie, care-mi spunea ca seamana leit pe Aida ...si o bunica care plangea de bucurie...

Licurici, iti multumim ca ai veghet de acolo de sus!

ERIC-TUDOR, bun venit pe lume!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

No, buna sara fiece draji !

Ne-am adunat si noi da pa plaja si da la soarie asara .
Detalii sha molaraie, dzalile ashcea,da?

Intru si she vad?
O nascut draga da Aida, un feshior da nota 20 !!!

FELICITARI draga Aida, bb sanatos si mancacios !!!
BINE AI VENIT PE LUME MICULE PRINT , sa cresti mare, sanatos si cuminte !


Luminita Emma, vegeaza-ti fratiorul si parintii dintre stele !


Doris-Alina multumim de vestea cea mare .



www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si

[size=1]" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi
" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalis


Spre tzel!
www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio

Mergi la inceput