Cu Iubire, din Mures, la inceput de an!!! (24)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Lizzy, multa sanatate tatalui tau. Sper sa treaca cu bine peste operatie si sa uitati de toate necazurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

poate sint eu mai sensibila(Robert a fost diagnosticat cu pneumonie)dar:la modul serios m-au intristat vorbele aruncate.lipsa de intelegere,de toleranta,etc....va doresc toate cele bune!eu ma retrag de aicimamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brigita spune:

[quo[te]citat din mesajul lui kover
:la modul serios m-au intristat vorbele aruncate.lipsa de intelegere,de toleranta,etc....
va doresc toate cele bune!
eu ma retrag de aici


mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)
http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html
[/quote]
........si ptr. mine a fost prea mult.Ma retrag o vreme si eu.Numai bine va doresc.
CaROLAsanatate muuuulta,,la prichindelul bolnavior.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


va cer scuze pt contributia proprie la situatia creata.

regret ca, intr-o perioada extrem de dificila pt mine, m-am lasat dusa de val in dezbateri inutile. prin urmare, am sters mesajele in care lasasem deoparte toleranta si diplomatia, chiar daca gustul lor amar a ramas.

va doresc multa sanatate, voua si copiilor vostri, la revedere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Neatza!

Am citit si eu ce s-a scris si m-am decis sa-mi spun si eu parerea chiar daca nu mi-a cerut-o nimeni. Din intreaga mea experienta pe forumul asta (de aporpape 8 ani de zile) am inteles ca discutiile de genul alapta vs alimetatie artificiala, romani din Ro vs romani din diaspora, hrana sanatoasa (asa cum o intelege fiecare) etc. sunt foarte sensibile si nasc mereu controverse.Eu, personal, prefer sa nu particip la astfel de discutii.Nu vad ce sens are sa ne luam una pe alta de urechi pentru modul in care am ales sa ne alimentam sau sa ne crestem copiii.Tot asa cum nu inteleg de ce trebuie sa ma justific aici, pe forum, pentru alegerea mea. Fiecare face cum considera.Nu-i treaba mea ce fac altii.N-are sens sa ne certam si sa ne suparam unele pe altele. Oricum , nu cred ca discutiile astea ne schimba modul de viata. Nu pot sa cred ca X nu mai alapteaza pentru ca ii spune Y ca nu e bine si viceversa!
Karola si Brigita, n-are nici un rost sa va suparati.Va spune una care e baba pe forumul asta. Mai bine sa discutam despre lucruri frumoase si amuzante.Sunt destule probleme cu adevarat serioase in viata reala ca sa ne mai amaram si aici.
Super WE, sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Camelia

PS eu sunt baba anul asta fac 40 de ani waw... e o chestie... deja sunt impresionata
Lista pe care o aveam la 30 de ani - not yet done, but must to do - e cu o multime de treburi bifate

Oana, mami de Ana Maria (intr-o zi de 13... 13 iunie 2008) si Paul-Victor (ziua cea mai lunga: 21 iunie 2006)
Priveste partea buna a lucrurilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Imi pare rau si mie de situatia creata si va cer scuze ca s-a ajuns aici.
Vroiam doar o discutie normala, sa aflu parera voastra despre perioada alaptarii. Atat. Nu am aruncat vorbe grele nimanui, si nici nu am acuzat pe cineva ca de ce alapteaza atat de mult.

Carola, Brigita sper sa va razganditi si sa reveniti. Ar fi pacat sa va pierdem .
Carola, sanatate puiului tau .
Criss, Camelia, Aura, Anca, Oana

Cod galben de frig . Asa a fost si in 2006 ..la o saptamana dupa ce l-am nascut pe Dani au fost si -20 grade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Haideti mai fetelor, lasati supararea si atitudinea asta. Se pare ca ne molipsim de la copiii nostri de gradinita si uneori ne comportam ca si ei.
Toate avem si zile proaste. Trec si gata. Dar nu e cazul sa va retrageti de pe forum. Chiar acum cand am inceput si noi sa mai "miscam", sa iesim din hibernare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

Kaorola - oh Doamne! Multa sanatate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Aura, un sincer LA MULTI ANI , multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
Cum sabatoresti ziua de azi?

Mergi la inceput