Cu Iubire, din Mures, la inceput de an!!! (24)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Voi chiar ati vorbit serios? V-ati retras toate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

Bianca, multumesc frumos!
Ziua de nastere mi-am serbat-o alaturi de cei apropiati la un restaurant, nu a fost cine stie ce, dar noi ne-am simtit bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Inca nu v-a trecut supararea?
Mie zau ca imi lipsiti toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flloryy spune:

buna fetelor!
v-am gasit in sfarsit si voi nu mai sunteti pe aici?
cred ca mi-a spus carola acum o luna sa caut muresul (nu sunt foarte sigura) dar la cat eram de deprimata si rupta de oboseala....oricum mersi inca o data pt sfaturile de atunci si sper sa te intorci pe forum.
sper sa vb curand....sa va cunosc si eu....pupici si multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flloryy spune:

haideti fetelor....''cu iubire, din mures..."... iubirea implica si iertare, nu?
impacati-va! va rog!!!
daca am nevoie de sfaturi cui le cer?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

BUNA dragele mele muresence....

ma bucur sa ma aflu din nou printre voi....am incercat sa mai citesc dn ce scrieti,...sa va cunosc mai bine...m-am oprit la povtestea nasterii micutei ANA,bebelina Oanei....
inainte de a face prezentarea mea..din nou..vreau sa o intreb cu ce medic a nascut-o pe Ana...care i-a permis sa nasca natural dupa cezariana....eu am o fetita nascuta pe 4 iune 2009, imi doresc enorm inca un bebe in viitorul apropiat.,....as vrea sa nasc natural.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Si eu am tot sperat ....si inca mai sper ca fetele vor reveni la sentimente mai bune si se vor intoarce pe forum.
Mie imi lipsesc toate. Imi lipsesc discutiile de aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Se pare ca pana la urma de la titlu ni s-a tras.....iubirea, iertarea, mandria...cuvinte mari...
Aura, nu am numarul tau de telefon, vroiam sa iti spun ca la chioscurile de ziare (la toate cred )-eu am vazut la chioscul din fata de la Romarta- se gaseste ceva enciclopedie cu dinozauri. Ziceai ca lui Dimitrie ii plac .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

V-am citit din umbra tot mereu, imi pare atat de rau ca nu mai scrieti...
Poate totusi sarbatorile va readuc aici....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Of,of vad ca nu s-a mai scris de mult la acest subiect.... Am nevoie de o bona pt gemenutele mele. Puteti sa-mi recomandati pe cineva? Acum sunt in zona Libertati si de la anul ma mut in Unirii. Poate am noroc sa deschideti subiectul. Multumesc

Mergi la inceput