Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Geoana a fost sub orice critica...retardat retardat. Mi*ar fi rusine sa merg sa-l votez pe el...habar nu avea ce spune..."o sa facem , o sa gasim" ...reconciliere nationala (de unde naiba a mai aparut si ideea asta).
Statea dinescu cracit de zici ca era la circima lui tacsu...nastase mesteca guma si facea baloane...nu au nene maniere..nu au nimic. se vede ca sint ciobani ajunsi unde nu trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Sint absolut de acord cu tine


hai sirimie nu mai plinge...

sa facem repede un grup de suport

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

guestus, mersi frumos
nu ma asteptam, asa o inima mare

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Si la basescu in echipaj era unul brunet care se uita ca boul in camera si ridea nonstop....da macar nu era in primul rind...
ce dracu nu ii invata nimeni ca nu sint adusi acolo sa faca circ sau spectacol?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Un episod inedit din dezbaterea de aseara. Intrebarea despre Rosia Montana a fost trimisa de Valentin Grigore, presedintele Societatii Astronomice Romane de Meteori, cea mai mare organizatie de astronomi amatori din Romania. Un om extraordinar pe care il cunosc personal si probabil unul din putinii oameni care'si traiesc exact visele din copilarie.

In momentul intrebarii camera era fixata pe grupul PSD si s'a putut remarca nauceala provocata de aparitia a doua cuvinte nemai"vazute" - astronomice, meteori. Coate, sprancene ridicate, zambete tampe, "cine sint astia ma", "mihaela ai auzit de ong'ul asta", "nica verifici tu maine da?"

Peste toate astea insa trona Prostul Absolut al Neamului. Si ca sa nu ma acuzati ca sint subiectiv hai sa citez din Jurnalul National:
Crin Antonescu s-a amuzat în continuu, multumit de replicile date de Geoana lui Basescu, ba chiar a ras în hohote in momentul in care presedintele a avut de raspuns la o intrebare pusa de Societatea Astronomica Romana de Meteori.


De necomentat!

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

De ce va asteptati voi de la Geoana la o prestatie de care nu-i in stare?? De ce ii cereti ce nu poate sa duca??
Fiti buni si nu loviti intr-un om cazut deja


mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Un episod inedit din dezbaterea de aseara. Intrebarea despre Rosia Montana a fost trimisa de Valentin Grigore, presedintele Societatii Astronomice Romane de Meteori, cea mai mare organizatie de astronomi amatori din Romania. Un om extraordinar pe care il cunosc personal si probabil unul din putinii oameni care'si traiesc exact visele din copilarie.

In momentul intrebarii camera era fixata pe grupul PSD si s'a putut remarca nauceala provocata de aparitia a doua cuvinte nemai"vazute" - astronomice, meteori. Coate, sprancene ridicate, zambete tampe, "cine sint astia ma", "mihaela ai auzit de ong'ul asta", "nica verifici tu maine da?"

Peste toate astea insa trona Prostul Absolut al Neamului. Si ca sa nu ma acuzati ca sint subiectiv hai sa citez din Jurnalul National:
Crin Antonescu s-a amuzat în continuu, multumit de replicile date de Geoana lui Basescu, ba chiar a ras în hohote in momentul in care presedintele a avut de raspuns la o intrebare pusa de Societatea Astronomica Romana de Meteori.


De necomentat!

Invingem impreuna Romania bunului simt



Exact asa m-a socat si pe mine. Cum se distra Antonescu si isi dadea coate cu Dinescu, si ma intrebam, ca prostul, de ce rad!!!! S-ar parea ca intelectul domnului Antonescu lasa mult mai mult de dorit decat credeam eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Iti dai seama ce circ iesea daca il baga si pe vanghelie in primul rind. ..l-au lasat acasa pe saracul om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

80
Am citit pe paginile trecute de cifra: "80 milioane de locuitori". Cred ca se gandeste in felul urmator: 21 milioane guri efective + 59 milioane guri fictive --> deci se pot transforma in banuti in conturi ascunse.
---------------
SARM
Am observat si eu rasetele celor din gradena PSD-ul si scepticismul amuzat al lui Mircea Geoana. Parea ca nu stiu ca exista asa ceva iar numele era predestinat sa iti dai seama ca nu exista o astfel de societate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Iti dai seama ce circ iesea daca il baga si pe vanghelie in primul rind. ..l-au lasat acasa pe saracul om.

Era acolo. Dar are cel mai mic albedo.

Mergi la inceput