Albinute & bondari de mar-apr'07 (130)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

buna dimineata, o numai pentru voi ca eu nu mai servesc, dar abia astept.

ce haiosi sunt copii vostri, ce m-ati distrat cu fazele zilnice.

ALEX cred ca va ramane pentru mine cel mai evoluat dintre baietei, desi si noi stim sa facem multe dar spre exemplu nu ne place sa coloram , stam un pic si apoi gata, cred ca nu are rabdare, noi construim cel mai mult, si in special ceva pentru mami "uite mami un tort pentru tine, uite un turnulet pentru tine", incercam sa construim dupa imagini din cuburi 3D, iar lui ii plac f mult desenele si cand apuca sa vada ramane nemiscat.

am vazut GIULIUCA dansatoare si mami cred ca nu mai poate de fericire ca are doi fani PUYA, in viitor vei avea cu cine sa te duci la concerte.

am vazut si pozicile magicianului tare dragut cel mare, nu ca nu i-ar sta bine si celui mic, niste scumpi.
o intrebare ca sa stiu cum sa fac fata situatiei pe mai tarziu: ei chiar dorm impreuna sau doar asa un pic, sau cu voi langa ei?
sunt mortali in pozele alea si ma gandeam ca la toamna viitoare ii voi putea culca pe amandoi?
cu faza cu inotul m-ai lasat masca de asta vara cand v-am vazut in concediu, super tare, bravo voua.

sanatate bolnaviorilor si sper sa scapati repede.

DIANA chiar mi-era dor sa mai aud ceva de RAISA dar vreau si pozici, bafta multa si am sa tin pumnii pe 3.

CRINA si de la tine astept sa vad multe poze mai ales ca la voi cred ca a si nins un pic sau ma insel, oricum macar cu MAYA.

ELYANNE eu zic sa stai mai linistita dar in acelasi timp sa faci ce ti-a recomandat medicul si sa o supraveghezi, eu sper sa fie totul bine, am vazut aseara la stiri ca in CRAIOVA sunt 3 cazuri de gripa si nici nu mai i-mi vine sa-l duc la gradi dupa vacanta.

IOANA ma bucur ca MATEI s-a obosnuit cu tanti si sper sa o tineti tot asa iar tu sa fii linistita.

v-am pupat sper sa aveti zile linistite si fara bolnaviori.

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si 23+IOANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

am revenit pentru ca uitasem sa-i spun lui CARMEN ce minunatie de fetita are si chiar mi-as dori o fetita precum TEODORA, sunt asa de sinceri si de inocenti cand sunt mici.

fetelor abia astept sa vad ce propuneri aveti anul asta pentru sarbatori si mai ales ce pregatiti pentru albinute si bondari.


cata mami de STEFAN(9.03.2007) si 23+IOANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefimic

am revenit pentru ca uitasem sa-i spun lui CARMEN ce minunatie de fetita are si chiar mi-as dori o fetita precum TEODORA, sunt asa de sinceri si de inocenti cand sunt mici.

fetelor abia astept sa vad ce propuneri aveti anul asta pentru sarbatori si mai ales ce pregatiti pentru albinute si bondari.


cata mami de STEFAN(9.03.2007) si 23+IOANA


Multumim frumos de aprecieri

Si eu voiam sa pun intrebarea asta referitoare la sarbatori...a mai e o luna pana vine mos nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Noi suntem la serviciu, teodora de ieri ma intreba daca venim la servici , am un coleg trecut de 60ani, care-si doreste nepoti, nu va spun cat de tare s-a atasat de el, si ce a putut sa faca din bietul om(care era tot timpul o pers serioasa)
Il pune sa sara:nenea, acum saim !!!
Sar amandoi, mai face colegul pauza, il ia teodora din nou la o serie de topaieli(omu' saracu' are si baypass la inima)
Dar si cand ii serveste draga de teodora niste imbratisari, se topeste de tot colegul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenefr

Noi suntem la serviciu, teodora de ieri ma intreba daca venim la servici , am un coleg trecut de 60ani, care-si doreste nepoti, nu va spun cat de tare s-a atasat de el, si ce a putut sa faca din bietul om(care era tot timpul o pers serioasa)
Il pune sa sara:nenea, acum saim !!!
Sar amandoi, mai face colegul pauza, il ia teodora din nou la o serie de topaieli(omu' saracu' are si baypass la inima)
Dar si cand ii serveste draga de teodora niste imbratisari, se topeste de tot colegul...

poze cu Teodora

povestea nasterii Teodorei aici

Carmen si Teodora Ioana ,8 martie 2007



ce dragutz Teodorei silui nenea cel serios care siiigur va fi un bunicutz de nota 2000

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Salutare!


La multi ani Absoluta!


Mai dar ce copilasi isteti aveti, mai mare incantarea sa citesc ce fac puii vostri.

Kitty, sanatate lui Giulicu.

Noi suntem ok, nazdravani cat incape siiiiiiiiiiiii...da, cititi bine, vorbareti. A inceput si Praslea sa vorbeasca si sa dea ordine.

Nu deseneaza, dar mai nou sta sa ne uitam in carte.


O zi faina!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riloasa spune:

Mihai e bine, nu a mai facut febra, doar mai tuseste cand doarme.
Eu ii culc impreuna la pranz si se trezesc amandoi. Seara ii adorm in pat cu noi, dupa care ii mut in patul lor. Vreau sa ii tin cat mai mult impreuna,sa tina mult unul la altul. Pe Mihai acum l-am culcat separat ca tuseste. S-a trezit si a intrebat unde e bebe.I-am aratat in patul celalalt, stie ca e racit si nu se apropie de el, doar picioarele i le pupa. Nu poate sa stea fara Stefi, mereu e gramada peste el. II spune ii fiecare zi ca il iubeste mult, mult. Mie nu imi spune, dar lui da. Sper sa fie mereu asa cu el, ca nu mai pot cand ii vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani Absoluta !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuulti ani, Absoluta!



CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

La multi ani Absoluta!

a venit iarna dragutaaaa!! deci eu nu cred ca sunt chiar atat de nebuna, dar am vazut cativa fulgi afara ... asa ca maine sper sa nu ne trezim cu zapada la geam.
matei e mai bine. muci nu sunt decat niste resturi, vineri cam batea toba (a se citi "se intetise tusea") dar ii dau eurespal si acum e bine.

a zis bine carmen: mai e DOAR 1 luna pana la mos nicolae. adevarul e ca afara cam miroase a iarna. mie imi place.
cred ca o sa incep sa adun de pe acum pt cadourile lui matei, ca parca vad ca at nici n-o sa am timp si nici n-o sa gasesc exact ce as vrea. pe el oricand il intrebi ce ar vrea de la mos craciun: masinute!! si musai sa fie cele din cars. am vazut un set cu toate intr-o librarie si cred ca ma duc sa i le iau. eu mi-as fi dorit sa-i iau o tabla magnetica asa cum i-a luat tzuna mariei anul trecut dar am vazut doar pe la 400 ron si bugetul nu ne permite.

sanatate tuturor si o duminica placuta ... sau ce a mai ramas din ea!

Mergi la inceput