Nasici de 2009(2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

PS: am mai pus citeva pozici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

frumoasa,frumoasa,frumoasa,si nasa mica,mare si mireasa.Mi-au placut si buchetele si lumanarile.

Despre nasi?!Ce sa zic noi am avut bafta abia cu ultimul rand de nasi,ai lui Edy,care sunt niste oameni deosebiti,si care sper sa fie sanatosi si sa ne puna cununiile la nunta de argint.
Restul nu-si amintesc nici macar de noi si tare imi pare rau pt ca eu ca nasa nu sunt asa.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

roxy ati fost toti tare tare frumosi. cred ca ti-am mai zis o data ca mi-au placut lumnarile si buchetele tare mult....asta pe laanga voi toi. Cea mica e ca o printesa. Spor la pregatiri cu cealalta nunta si sunt sigura ca o sa iasa tot la fel de frumoasa ca si prima.

O, daaaaa. Frustrari si eu am. Si nasii nostri sunt cam ca ai tai. De aia am zis sa ne straduim noi sa fim niste nasi ok, dar se pare ca n-am nimerit si finii care sa aprecieze asta, deh, frustrarea, bat-o vina.

ralu sunt convinsa ca nici o fapta buna nu ramane nerasplatita. asa ca ma stradui sa fac fapte bune. la fel va fi si la tine

Nu stiu inca daca e de ras sau de plans. Tot ce scriu aici e ceea ce simt si cred. SI daca o scriu public mi-o asum. Rasu' plansu' e cand azi scriu aici, si maine vad reactii. De la oameni care se presupune ca nu ma urmaresc, ci ca ei sunt cei urmariti. Cer detalii asa, voalat, de parca eu stiu doar atat cat imi spun ei. Intamplarea face ca singuri se dau de gol. Si apoi incep sa caute sursele pe care eu le pomenesc, daca nu dupa nume, poate dupa foto. Oricum se cauta mirese care au dat-o de gol cand ea ne facea "fraieri", dar de fapt e vorba de o nasa. Asta s-a priceput din ce am zis eu!!! ca tre cautata cea care a dat arama pe fata, nu ca ar trebui sa se schimbe nitel atitudinea. Stiu doar ca nu ma mai consum in interior pt oameni care nu stiu sa aprecieze ceea ce primesc pe tava.
De obicei spun in fata e am de zis, insa in cazul asta mi-a pierit cheful si de asta. Imi economisesc energia.


Anca, Roxy poate imi pastrati si mie la pachet o bucata de tort sa ma mai indulcesc, ca am devenit cam acrisoara.


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

ancadragoman-imi pare rau ca n-am apucat sa-ti uram distractie placuta...ne dorim asa sa fii fost si mai ales sa iasa totul bine!Asteptam poze!
roxygeo- n-ai mai intrat sa ne spui ce ai mAi facut cu tinuta cea pentru pe zi? Speram si la tine sa fie ok , sa va distrati din plin si mai ales pentru amandoua(anca si roxi) sa va bucurati de fini, sa va respecte toata viata si sa le fiti cu adevarat parinti spirituali.
Noi am trecut printr-o incercare si cu mult calm , dar mai ales cu intelegere am pus o mana de ajutor la consolidarea casniciei primilor fini...Doamne-ajuta si pe viitor sa fim la fel de intelepti , noi sa putem sa-i ajutam si ei sa se lase,,ajutati,, de experienta noastra!

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anca, roxy nici un semn de viata? nimic, nimic?


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gata am revenit
Nunta a fost superba,singura chestie care ne-a deranja au fost florilepe care le comandasem la o firma de organizare.
Nu a fost nimic din ce am comandat noi...
-lumanarile fara bat si au trebuit sa stea cu ele in mana ,florile de la ele nu erau cum am vrut noi .
-buchetel nu semanau nici e departe cu ce comandasem
-florile de la masina din un aranjament f tare la oglina am ajuns sa avem o cupa de crin aproape boboc legata cu o funda
-cocardele aproape ofilite
Deci in afara de asta ttul a fost bine si frumos,ei au iesit f bine la bani si toata lumea a fost multumita.
Poze aici http://family.webshots.com/album/574851340biVghi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mai anca, nu stiu ce ai comandat tu dar mie mi-a placut mult buchetul miresei, mai ales foto in care ea il tine putin inclinat in fata la aparat si se vede tare bine crinul ala in mijloc. si lumanarile mi-au placut (ca n-au avut chestia aia de care sa tii e nasol intr-adevar e naspa) mai ales ca era tare bogat buchetul de pe lumanari si facut frumos, rotund (am vazut altele mai sterse si mai insignifiante, si pe bani destul de multi).

si mi-au placut si florile tale din par, iar rochia te-a prins foarte bine. maria.....ce mai, la fel de frumoasa ca si mireasa .

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana mersi mult,intra-adevar luate pe bucati nu au fost urate nici lumanarile si nici buchetele dar nu erau cum am vrut noi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua nasici!
scuze ca nu am mai intrat dar am multe pe cap....asaaaa...nunta a fost frumoasa, dar asa cum si-a dorit-o finu, mai mult o petrecere, au iesit si ei bine, la fel ca primii...cu totii fusesera stresati din punctul asta de vedere...la sfirsit a fost emotionant ca i-am dat finei plicu` si ea l-a strigat pe finu si ala a ramas fara grai si l-a chemat pe nasu afara unde mai avea un pic sa plinga ca de ce ii dam noi plic...ca noi le-am luat cadou (verighetele), flori, sfaturi, ajutor cu masina, cu cumparaturile, cadou finei (cercei dea aur + palaiuta)...etc...si ca nu se asptepta sa-i mai dam ceva ca si asa am cheltuit cu ei o gramada si cu ceilalti, dar cum sa nu-mi platesc tacimu`?!?!!? ca doar cadourile le-am facut tuturor ca asa am dorit io si sotu` nu cu vreo obligatie sau ca am asteptat ceva....
o sa pun citeva poze si de la nunta doi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxy sa va traiasca si s ava bucurati de ei,asteptam poze

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput