Nasici de 2009(2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

roxy sa va bucurati de fini. ma pun si eu la coada la vizionat poze, le asteptam

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am pus poze http://family.webshots.com/photo/2739785020101626593ShApQQ

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

multumim de urari...am pus si io citeva poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxy doar 3 poze?
Ati fost frumosi si asteptam continuarea

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Anca..incerc dar inca nu le am pe toate...si io le-am admirat pe ale tale, chiar daca nu a fost ce ati comandat au iesit foarte frumoase!!! am mai pus citeva pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

roxy sunteti minunati toti. mireasa a fost de o mare eleganta iar voi ati fost la fel la inaltime . si pt cea mica


noutati de la mine. o sa dati pe spate. finii nu mai vb cu noi. era de asteptat, nu? s-a terminat nunta, s-au vazut cu sacii in caruta...ce naiba sa se mai oboseasca. mi-a facut cadou albumul ala de poze de care va spuneam si l-a trimis doar pe finu cu el (pe motiv ca ea are nush ce musafiri si de spalat haine, si cum finu tot avea nevoie de nasu sa ii faca ceva la PC....ea nu s-a mai obosit sa vina). nimic de zis pana aici. doar ca in albumul ala sunt cateva poze, vreo 3...in care eu sunt cu ochii inchisi (minunat cadou) si o a 4-a foto e cu mine razand in toata spelndoarea. doar ca eu am din nastere o paralizie faciala si muschiul maxilarului din dreapta o ia intr-o parte uneori cand rad. m-am straduit toata nunta sa evit defectul asta, sa zambesc intr-atat incat sa nu se vada.si unica poza in care fotograful m-a prins asa, ea mi-a pus-o in album (a motivat ca e unica poza in care radeam. pai pt mine sa razi cu gura pana la urechi si sa iti areti gingiile intr-o poza nu e chiar idealu de pus in album.)i-am spus ca daca m-a gasit doar in una din atatea mii de poze, inseamna ca era o chestie acolo....nu puteam sa imi scriu pe frunte!!!! nah..acum daca ea a iesit naspa in poze cu bustu atarnand peste rochie, si eu am iesit bine, de ce sa nu se razbune nitel....

cu toata experienta si intelepciunea mea am zis stop joc....m-am saturat de atatea sicane. si i-am zis ei dupa 2 zile ca...imi place abumul, mai ales pozele in care sunt cu ochii inchisi, si cea in care mi se vede "defectu'". si am primit raspuns: "daca nu iti place, arunca-le!!!" i-am spus ca daca atat o duce capu...n-am ce sa mai comentez si ca asa cum face, asa primeste. din ziua aia, nici macar buna ziua nu mai zice. sta pe net pe invisible, se ascunde de noi, iar cand e online nici macar elematarul si de bun simt "buna ziua" nu il spune. nu m-a mirat ca de la ea ma asteptam la asa ceva. si va zic sincer cu mana pe inima ca eu una nu mai am chef sa trag de relatia asta. sotul meu e la fel de scarbit ca si mine de comportamentul lor. asa ca din punctul meu de vedere, s-a terminat. n-am de ce sa ma inchin in fata unei conitze care crede ca le stie pe toate si a carui mare realizare in viata e ca s-a maritat...

tot ce imi stranesc e indiferenta. puteti sa ma acuzati, dar eu una nu mai am puterea sa cedez si sa parem intelepti, iar ei sa ne ia de fraieri. e soare afara, si atat de frumoasa viata, asa ca merita sa ne bucuram de asta !!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

punct si de la capat,Oana

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxy m-ai omorat cu inca 3 poze
Oana f bine ai facut ,da-i incolo daca sunt nesimtiti ....nu merita deranjul

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Noah, apar si eu la spartul targului la acest subiect... Sau mai bine zis acum, cand se incheie anul 2009 si, in mod normal nu se mai oficiaza nunti. Si totusi... vom fi nasi pe 20 decembrie. Finii nostri, casatoriti civil de aproape 3 ani, s-au hotarat brusc, sa faca si cununia religioasa. Totul va fi fff restrans, doar parintii lor si noi vom fi la biserica. Petrecerea de dupa va avea loc anul viitor, dupa Sarbatori. Am emotii, sunt primii nostri fini...

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ange felicitari si sa va bucurati de ei.Asteptam pozele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput