***Alaturi de Sebi *** 2 *

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Bine ca rezultatele sunt bune. si sa fie din ce in ce mai bine.

Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

andreea,ma bucur ca analizele au iesit bine,insa imi pare rau ca iar trebuie sa mergeti la spital....
si acum...meriti bataita...ati fost voi la constanta si n-ai dat un tel????ma buucr pt sebi ca s-a simtit bine
va pup si sa auzim de bine!

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Andreea sunteti bine ? Nu ai mai scris nimic, nici pe mess nu te-am mai vazut. Sper sa revi cu vesti bune.

1 Anisor,2 Anisori,2 Anisori*
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoannamarie spune:

Ziua buna!

Tocmai ce am vorbit cu Andreea la telefon...are probleme cu net-ul si nu se poate conecta... A spus ca urmeaza ca, in cursul acestei saptamani, sa vina cei de la firma in cauza sa rezolve problema...dar nu stie exact ziua...

Azi dimineata a fost cu Sebicu la spital...unde iar, l-au curat, sub anestezie... A inceput, iar sa curga urechiusa...si, se pare ca nu pot "invinge" polipii si operatia nu se "inchide" cum ar trebui...fiind si umed locul...Fapt pentru care, medicul a decis ca cel mai bine e, ca de acum inainte, o data pe luna, sau chiar si la doua saptamani, micutul sa mearga la spital pentru a fi curatat...astfel poate evita si "imbolnavirea" scaritei... Spunea Andreea ca nici medicul nu-si explica,,,cum de atata tratament cu antibiotic nu si-a facut efectul pentru a elimina definitiv polipii... Are sa scrie Andreea mai detaliat, cand intra...

Cat despre micut...se simte binisor, da-te fiind conditiile de fata...si e foarte fericit ca a venit la el "bica",mama Andreei, pe care,din cate am inteles, nu o mai vazuse de ceva timp... A primit si cadouri din partea acesteia si...sta, toata ziua, numai langa "bica" lui...

Multa sanatate,pui mic si scump! Sa dea Dumnezeu sa te vindeci, in curand!
Te Andreea si crede-ma ca, te apreciez foarte tare...esti o luptatoare, ca si puiul tau!








Perlutzele...

www.mytickerz.com/tickers/g5982ekrufgklo7y.png" target="_blank">

Ioana, mami de fetita cu fundita

De prin viata...adunate! ""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

Ioana, ce bine ca ai reusit sa postezi tu vestile de la Andreea. Am vb si eu cu ea, dar abia acum am reusit sa prind putin timp liber sa intru sa va spun ce si cum...munca asta.
Andreea si Sebicu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Andreea, imi pare rau ca n-ati scapat de spital si de aspirat. macar ai o veste buna de la anatomie patologica. va tinem pumnii sa se faca bine scarita aia sa scapati de necazul cel mare. pupam sebic scumpic.

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)
http://family.webshots.com/slideshow/570075285YYSlEe
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Nu am mai intrat de ceva timp...insa nu am internet. Astazi am reusit cu modemu verisoarei mele....

Yoanna. Aneline
Noi am fost luni la spital....se pare ca nu am scapat de pioceanic,,,deci nici de infectie. De acum 6 luni de zile luna de luna va fi bagat la sala ca sa il zona inflamata de polipi, infectie si tot tacamu.....toate acestea in speranta ca va fi salvata scarita.
Ma simt tare aiurea ca nu am putut sa il ajut cu mai mult....chiar daca cu ajutorul vostru am avut cea mai buna echipa de medici....mie ciuda de mor pe sistemul medical romanesc.
Stau si ma gandesc cand o sa scapam de acesti stafilococi.....ce va urma...ce ne asteapta.

A fost mama 10 zile la noi....astazi a plecat acesta este inca un motiv sa fiu suparata....
Sebi sa simtit super alaturi de bica lui...au iesit afara, Sebicu mereu o strangea in brate ....a fost asa frumos...insa nevoia de bani ne face sa fim departe de cei dragi.
Astazi dupa mult timp m-am simtit singura intr-un oras mare....pe zi ce trece realizez ca totul se darama in jurul meu. Nimic nu mai e cum a fost.
Poate unii ma acuza...insa toata oboseala....stresu ...certurile incep sa le resimt.
Stiu ca trebuie sa fiu puternica in continuare pentru SEBI....realizez si constientizez insa mereu am impresia ca voi cadea de pe acel fir de speranta care il am.

Va pup si va imbratisez...acum ma pregatesc sa mergem la aspiratie...mergem la fiecare 2 zile.

Sper cat de curand sa intru pentru a va da vesti despre noi.


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

Mexxa, sper ca e totul ok. Off sa va repare mai repede netul ca sa aflam noutati de la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:



Mii de scuze ca nu am mai putut scrie.... am o perioada foate aiurea.:(
Sebicu este binisor....asteptam pe 2 sept sa vina ziua in care mergem la spital....
Avem zile bune cand urechea nu curge...si zile cand curge sange si secretie albicioasa....speram sa gasim luminita de la capatul tunelui....insa acum e foarte departe.

Probabil daca se va continua asa voi ajunge sa scoatem scarita...e prea greu sa il vad cum se chinuie zilnic...cine stie ce se produce acolo.

Va pupam


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Andreea, stiu ca trebe sa va intoarceti de la Iasi, da-ne de veste cand ajungeti.



Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput