***Alaturi de Sebi *** 2 *

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Astazi Sebi implineste 3 anisori...deja s-au facut 2 ani decand ne luptam cu spitalele...tot ce pot sa imi doresc este sanatatea piticului meu.....si poate candva vom reusi acel implant.....

Va imbratisez.


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza spune:

La multi ani! Sebi, sa dea Dumnezeu sa te faci bine si sa ai parte numai de bine de acum inainte. Adreea, voua multa putere sa mergeti mai departe si sa luptati pentru puiul vostru. O sa reusiti si cu implantul si cu totul , aveti o multime de lume care sa va sprijine. Pupici multi, un tort dulce si un zambet pe fata lui Sebicu va doresc.

Eliza
Emma(19.02.2008)
1-2 ANI
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

La multi ani, Sebi! Sa-ti dea Domnul multa, multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

oooo, am ratat petrecerea de 3 anisori

draga andreea, ii dorim si noi lui sebi tot binele din lume, multi multi ani linistiti toata tristetea si suferinta sa se transforme intr-o buna zi in amintiri lasate vesnic in urma...
sa va regasiti fericirea, sa aveti numai bucurii, ramaneti optimisti, sa va dea DD sanatatea de care aveti nevoie...

sebi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

Andreea, ce mai faceti? Cum mai e Sebi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea, cum e Sebicu ??? Cum sunteti ???


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:


Dupa o lunga absenta am reusit sa imi fac putin timp.
Sebicu e binisor zic eu....luni venim in Bucuresti sa vad ce va fi.
Din pacate am fost nevoiti sa ne mutam inapoi la Iasi deoarece chiria era exagerat de mare pentru buzunarul nostru....cu un singur venit devenise imposibil sa ne descurcam

Acum vom merge luna de luna la Bucuresti la control....alta solutie nu am avut pentru a o scoate la capat....

O sa va anunt luni cum a decurs totul...avand in vedere ca va fi bagat la sala pentru a scoate tot ce sa acumulat acolo.....


Va pup


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Andreiuta, ce mai faceti? Ce face puiul mic?


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

gabitzam starea lui Sebicu e putin mai bine...insa mergem luna de luna la Bucuresti....

Speram sa ajungem in 2 sapt....mutatul inapoi la Iasi ne-a ingreunat putin situatia financiara....insa speram sa reusim cat mai curand.

In rest a inceput sa rupa cuvinte....ceea ce ma bucura foarte foarte mult.
In ianurie vom repeta si CT.....speram daca tot a ramas cu acest defect auditiv macar sa nu mai fie infectie.....
Eu tot trag sperante ca vom putea salva macar urechea stanga....pana acum ii merge bine cu acel tub de ventilatie.....insa vom vedea cum va fi dupa ce vom renunta la el.


Va pup


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Andreea Ce mai faceti? Cum a evoluat starea lui Sebi? sa fiti bine!



Teodora, de Vladut (15.05.2007)





Mergi la inceput